Jump to content

lykeios

Üye
 • Posts

  14
 • Joined

 • Last visited

About lykeios

 • Birthday 07/01/1984

lykeios's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. ne olur birisi yardım etsin arkadaşlar.sabahtan beri yapamadım
 2. lütfen yardım arkadaşlar shsh kaydım yok telefonun sürümünü yükseltmem lazım,nasıl yapacağım.sürüm'ü 4.3.3 modem firmware ise 04.10.01.geveyle kullanıyorum.
 3. 5.1.1 shsh kaydı bulsam sonra onu yükseltip geceyle kullanabilirmiyim? ayrıca nerden bulucam?
 4. sürüm indirsem snowbreezle yapsam olmaz mı?
 5. snowbreeze custom sürüm oluşturup yapamıyormuyuz?
 6. Merhaba arkadaşlar elimde bir adet i phone 4 bulunmaktadır. sürüm'ü 4.3.3 modem firmware ise 04.10.01 ve gevey ile kullanmaktayım,sürümü 5.1.1 e yükseltip sitede gösterildiği gibi jailbreak ve unlock yapsam geveysiz kullanabilir miyim ? Bir kaç kişiden gevey artık kullanılmayacak diye duydum.Yardımcı olursanız sevinirim.Bir sorum daha olucak arkadaşlar telefonum zaten jailbreak li direk Baseband Preservation Mode seçip mi devam etmeliyim? teşekkürler
 7. 1 ve 2 yi oynadım 3 u deneyim ama beklenenin altında olduğu AppStore da free olmasından anlayabiliyoruz herhalde
 8. Teşekkür ederim güzel oyun beklemeye deger.. Peki bu oyun tarzında tavsiye edebileceğiniz oyunlar varmıdir?
 9. İnfinity of god adlı oyunun cikis tarihini bilen birisi var mı ?
 10. Dostum cevap vermeden konunun nerede olduguna bakarsan sevinirim..
 11. Merhaba sbsettings de ki bütün ikon ve özellikleri iOS 5.0.1 de ki bildirim merkezine aktarabiliyormuyuz? Hem sbsettings hem bildirim merkezini kullanmak zorunda kalmayız diye düşünüyorum.
 12. Hallettim teşekkür ederim İlgin icin.. Kilitlenebilir konu
 13. Kilidi aç yazısını kaldırmak için cihaz üzerinden iFile programını çalıştırın. System/Library/CoreServices/SprinBoard.app/tr.lproj klasöründe bulunan SbringBoard.strings dosyasını metin editörü ile açın ve AWAY_LOCK_LABEL'in karşısındaki "Kilidi Aç" yazısını bunun. Bu yazısı istediğinizi gibi değiştirebilirsiniz veya "" işaretleri kalmak üzere yazıyı tamamen silebilirsiniz. İşlem sonunda tekrar respring yapın. Merhaba bu işlemi yaptım ama dosyanın içindeki her şey silindi ve eski haline gelmiyor geri o dosyanın icerigini nasıl getirebilirim? Siz bana o dosyayı yollayabilirmisiniz ? O sekilde halledebilimiyiz ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.