Jump to content

excalibur_24

Üye
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

About excalibur_24

 • Birthday 11/11/1979

excalibur_24's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Mrb,elİmde İphone 4 var.bİlİndİĞİ Üzere İphone 5 Çikti 1-2 aya kadar tÜrkİye'de satiŞa Çikacak. Dİyelİm ben İphone 5 aldim.İphone 5 nano sİm olacak.yarinda İos 6 yayinlanacak.ben İos 6 da İphone 4 ÜmÜ yedeklesem ve İos İlede rehberİmİ yedeklesem İphone 5'e yÜkleyebİlecek mİyİm?İphone 5 İ yenİ olarak mi kuracaĞiz bİlgİlerİ gerİ getİreceĞİz yoksa dİrekt gerİ yÜkleme mİ yapacaĞiz?bu konular kafami kariŞtiriyor.
 2. kardeş emeğin için sağol. birde siriyi geliştirselermiş. facebook en cok istediğim şeydi o iyi oldu
 3. mrb ben kendim aradığımda AT&T hesabımın olmadığını söylediğimde açmamışlardı.Amerika'da bulunan arkadaşımdan rica ettim o kendi AT&T hesabıyla unlock ettirdi.çok mutluyum artık GEVEY e SON!
 4. Ben az önce aradım AT&T müşteri hizmetlerini.imei numaramı istedi,daha önce AT&T hesabım olup olmadığını sordu olmadığını söyledim,cihazı nereden aldığımı sordu amerikadan almıştım,sonuç olarak yardımcı olamayacağını söyledi Arkadaşlar ben tlfnu gittigidiyor.com dan kasım 2010 da aldım tlfnla beraber AT&T sim kartı geldi gittigidiyordaki bayan cihazın amerikadan geldiğini ve pasaport kaydı yaptırmam gerektiğini söyledi bildiğiniz gibi.işlemleri yaptırdım daha sonra tlfnun sim kilitli olduğunu gördüm 3-5 ay hiç kullanamadım tlfnumu malumunuz daha sonra gevey sim çıktı piyasaya ben de kullanmaya başladım tlfnumu birkaç ün sonra amerikadan gelen AT&T sim kartını iptal ettim.benim AT&T hesabım olup olmadığını nasıl öğrenebilirm??
 5. teşekkürler kardeş bende bu yavaşlamayı merak ediyordum.çok yavaşladı iphone 4 cihazım.downgrade yapmayı düşünmeye başlamıştım bende.4.3.3 baseband koruyarak ios 5.0.1 e upgrade ettim.gevey sim kullanıyorum.şimdi gördüm iletini ve dediğini yaptım bakalım hızlanacakmı.bir kaç gün kullanayım bakalım.
 6. permission ayarını nasıl yapıyoruz.permissions a tıkladığımda OPENSSH password on your device hatası veriyor.ne yapabilirim.rehberi geri yükleyemiyorum
 7. itunes da telefonumun üzerine gelip sağ tıklıyorum öyle backup-geri yükleme falan görünmüyor.sadece yedekle görünüyor.itunes düzen tercihlerde ise backupım görünüyor.rehberi geri yüklemek için yapabilirm.ayrıca backup yaptığımda sürümü 5.0.1 e yükseltmiştim o eskiye dönmez değilmi
 8. Kardeş bu ios 5.0 mı yoksa 5.0.1 mi.konuda 5.0.1 yazıyor ama resimlerde 5.0 görünüyor.ayrıca http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...5_Restore.ipsw yüklüyorum açıyorum ipsw diye bişey yok. iPhone3,1_5.0_9A334_Restore.ipsw bunumu (5.0) yüklemem gerekiyor yoksa iPhone3,1_5.0.1_9A405_Restore.ipsw bunumu
 9. Mrb, ben iphone 4 sürüm 4.3.3. modem firmware 04.10.01 kullanıyorum.telefonum sim kilitli o yüzden gevey turbo simle kullanabiliyorum.şimdi bende ios 5 e geçebilecek miyim.yoksa telefonum kilitlenir mi?
 10. kardeş bilgisyara indirdim..IPA uzantılı gözüküyor.installous a attım.iphone 4 downloads da gözükmüyor.kurulum yapamıyoruz.
 11. mrb arkadaşım çok teşekkür ederim bende tam bunu arıyordum.yalnız bişey soracağım.iphone 4 e mp3 nasıl yükleniyor ve yüklediğimiz zaman cydia dan yüklediğimiz mp3 playerda nasıl dinleyebileceğiz.bu arada iphone 4 4.3.3 jailbreak li beni cep.birde ezmp3 player ı indirdim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.