Jump to content

gripinpc

Üye
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

About gripinpc

 • Birthday 01/01/1980

gripinpc's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. çok teşekkür ederim herkese sonunda hallettim çok şükür. ama yine custom 4.2.1 yükleyebildim. fakat bundan sonraki adım nedir? çünkü cihaz yurt dışına çıkacak orda bir sıkıntı yaşamaz inşallah ne yapmam gerekiyor şimdi.
 2. kardeş tinyumbrella açılmıyor ekrana gelip kayboluyor. java son sürüm 7 yüklü. sistem wın7 64 bit
 3. arkadaşlar telefon yurtdışından geldi. üzerinde 4,2,1 kurulu idi. önce jbreak yapıldı. sim kilidi kırıldı falan. sonra kullandıkça tel ağırlaşmaya başladı. bende itunesten restore ettim. (keşke etmeseydim). ve tel haliye sıfırlandı. hiç bir şey kalmadı. bende forumlara bakarak tele 3.1.3 kurmak istiyorum fakat nafile hiç bir şey kuramadım. orijinal firmwire indirip itunesle kurmaya çalışıyorum. doğrulanırken hata veriyor(1015) denemedim yol kalmadı. yada ben acemi olduğum yapamadım. telde sadece powere basınca elma geliyor ve ondan sonra itunes ile kablo resmi geliyor. başkada bir şey yok. lütfen yardım.
 4. snowbreeze sürekli "not a valid ipsw" hatası veriyor. orijinal ipsw hepsi ama.
 5. hatayı yükledikten sonra alıyorum ... yinede teşekkürler kardeş . iyi geceler. linkte göz atayım.
 6. restore olmadan önce sim kilidi kırılmıştı. kullanıyordum fakat şimdi cihaz tamemen sıfırlandı zannedersem. ekranda itunes-kablo resmi var. başka bir şey yok. 3.1.3 sürümünü itunesten yükleme çalışıyorum ve yükleme sonunda doğrulamaya geçtikten sonra 1015 hatası veriyor. nerde yanlış yapıyorum anlamadım. birazda acemiyim. yardımlarınızı bekliyorum.
 7. kardeş cihaza firmwireyüklerken sim kartın takılı olması mı gerekiyor cihaza.
 8. cihaza fimewire yüklerken cihazda mutlaka simkart takılı olması gerekiyor mu acemiyim. yardım. çünkü sürekli yükleme hatası alıyorum
 9. bende 4.2.1 kurulu idi. oda artık kasıyordu. bende 3g ye itunes üzerinden restore ettim. cihaz tamamen silindi. ondan sonra orijinal fimewire indirip kurmaya çalışıyorum fakat bir türlü kuramıyorum. sürekli doğrulama kısmında 1015 hatası alıyorum. sorun nerdedir acaba arkadaşlar. (cihaz yurt dışı 3g)
 10. kardeş benim kisi kapanmadan önce çalışıyordu. uyarı geldi bir hafta içinde kapanacak diye 3gün sonra kapandı. pasaportla işlem yaptırdım. 8gün oldu açılmadı. dün time gittim. cihaz kayıtlı beyaz listede olduğınu söylediler. herhangi bir problem yok yani. telefonda mı acaba düşünüyorum. telefon jailbreakli-sim kiliti kırılmıştı.
 11. baktırdım herşey normal. cihaz kayıtlı gözüküyor.
 12. kardeş ilgili yerleri arandı. hiçbir sorun yok. ama telefon hala hatta açık değil. telefonda donanımsal ilgili birşey yapmakmı gerekiyor. böyle birşey başına gelen kimse yokmu?
 13. ikazın için sağol. kardeşimim telefonu iki gün içinde açıldı. onunki e72 idi. bizimde 8 gün oldu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.