Jump to content

radost1

Üye
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

About radost1

 • Birthday 01/01/1984

radost1's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. 2 senedir wrapsol kullanıcısıyım. Telefonumda 1 tane dahi çizik olmadığını biliyorum. Çok fazla yere düşürüyorum. Halen telefonum iyi durumda. Wrapsol diye aratacak arkadaşlara duyurulur. Wrapsol firması otterbox firmasına satıldı.Resmi yazıyla da açıklamışlar kendi sitelerinde.
 2. 2 senedir iphone 4 kullanıyorum ve telefonumda 1 çizik dahi yok. Wrapsol yeni adı otterbox ekran görüntüsünü bozmuyor ve dokunmatik hassasiyetinde azalma olmuyor.Telefonu hor kullanan biri olarak telefonumun hala çalışır vaziyette olmasını wrapsol a borçluyum. Yere düşme sayısını bilmiyorum. Buna rağmen canavar gibi çalışmsına devam ediyor. Otterbox wrapsol firmasını satın aldığını kendi sitesinde resmi olarak yayınladı. Tereddüt etmeden alınması gereken bir koruma olduğunu düşünüyorum.
 3. Arkadaşlar düşme testinide yapmışlar.Buyrun.. >http://www.youtube.com/watch?v=EVVpnX0DGO0&feature=player_embedded
 4. Hocam bir de linktekii videoyu izlemeni tavsiye ederim.Burada arkadaş çekmiş videoyu.Bak nasıl suyunu alıyor telefonun.
 5. gittigidiyor üzerinde satışa sunulmuş.Ben elden almıştım.
 6. 2 metre derinliğe kadar dayanıklı.Youtube dan lifeproof diye aratın firmanın kendi videolarınıda izleyin derim
 7. Suyun iletkenliğine bağlı olarak hassasiyet düşüyor.Ama daha fazla video çekimi ilerleyen günlerde olacak.Firmadaki arkadaşlarla kanka oldum.Onlar da onay verdiler.Beraber yapacağız inşallah
 8. Suyun iletkenliğine bağlı olarak dukunma hassasiyeti düşüyor.İçinizi paramparça edecek başka bir video için hazırlık yapıyorum.Satıcıyla kanki oldum.Onunla beraber hazırlayacağız videoyu.
 9. gittigidiyor da 120TL den satış açılmış.Kampanya yapılmış.149,90 TL olsa da hakkını veriyor.
 10. Kaba gibi duruyor.Ancak alıpta kullananlar (başta ben) kaba olmadığını söylüyorlar.Diğer kılıflardaki gibi sadece çerçevesi kadar kalın.Farklı bir forumda kaba mı diye soran arkadaşların tamamı aldı.pm atıyorum.
 11. Arkadaşlar Lifeproof markalı su ve darbelere karşı dayanıklı iPhone 4 kılıfı için detaylı bir inceleme yaptım.Buradaki arkadaşlar da yararlanması için burada paylaşıyorum.Bu videoları 2 gün önce evimde kardeşimle beraber çektik.Bu kılıfı tam 3 aydır bekliyordum.Almayı düşünenler için kampanyası da başladı. >http://www.youtube.com/watch?v=0aWiHXgZKiY&feature=youtu.be >http://www.youtube.com/watch?v=jGj6zlIiXjE&feature=youtu.be Soru ve yorumlarınızı bekliyorum.
 12. hocam ben farklı bir forum sitesinde ayrıntılı olarak incelemesini paylaştım.Akşam suyun içerisine atarak test de yaptım.su geçirmez lifeproof iPhone 4 kılıfı adı altında başlık açacağım.
 13. Wrapsol'u gözümüzde büyütüyoruz.Çünkü yaklaşık 5 aydır telefonumun üzerinde ve anahtarla bastırarak bir çok defa çizdim.Çok derin olmayan çizikleri kendisi absorbe ediyor.
 14. wrapsol testlerini izledikten sonra diğer markalar boş geliyor.Birçok mağazada satış personeli olarak çalıştım.En iyisinin wrapsol olduğunu gördüm.Bir de su geçirmez kılıf var lifeproof.Bu koruyucu jelatine göre kaba görünüyor.Ama telefonu yere düşürmeyi bırak kendin yere at ufacık problem yaşamıyorsun.Ben kılıfı alıp içerisine peçete doldurup sabaha kadar suda bekledi.Damla su yok içinde. Türkiye'ya de yeni gelmiş trendbi.com da satılıyor.
 15. wrapsol testlerini izledikten sonra diğer markalar boş geliyor.Birçok mağazada satış personeli olarak çalıştım.En iyisinin wrapsol olduğunu gördüm.Bir de su geçirmez kılıf var lifeproof.Bu koruyucu jelatine göre kaba görünüyor.Ama telefonu yere düşürmeyi bırak kendin yere at ufacık problem yaşamıyorsun.Ben kılıfı alıp içerisine peçete doldurup sabaha kadar suda bekledi.Damla su yok içinde. Türkiye'ya de yeni gelmiş trendbi.com da satılıyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.