Jump to content

ozekinci

Üye
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

About ozekinci

 • Birthday 10/25/1986

ozekinci's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Kardeş cvp için teşekkürler fakat sorun şarj etmek değil pc den de şarj edince cihaz biraz ısınma yapıyor. Sorun sim kartın olduğu bölge ısınıyor ve şarjı 5 saat olmadan bitiyor. Knuşma yapmıyorum ve 3 g kapalı olmasına rağmen .
 2. Merhaba Arkadaşlar Geçen hafta sonu amerika apple storedan iki adet iphone 4s aldım biri bana biri abime. Benim telefonda bir sıkıntı yok , fakat Diğer iphone 4S te Şarj sorunu var Cihaz sim kartın olduğu bölge biraz ısınma yapıyor ve şarjı çabuk bitiyor. Cihazı iki kez restore ettim yine bir gelişme olmadı 3G kapalı olmasına rağmen yaklaşık 4 ile 5 saat te şarjı tamamen bitiyor. Benim telefonun şarjı ise 16 saat kadar gidiyor. Arada çok büyük fark var.
 3. Paylaşım için teşekkürler çok önemli bilgiler içeriyordu. Test sonucu aşağıda fena değil gibi görünüyor. [ATTACH]9366[/ATTACH]
 4. Arkadaşlar biraz geç oldu ama bilmiyorum normal kullanım sırasında macbook pronun ram'ini 16 gb yaptıktan sonra fazla ısındığını düşünmeye başladım. umarım yanılıyorumdur. mac te işlemci ısısını öğrenebilieceğim program varmı.
 5. İsmoo 1 tam benim ayarımda bir mac kullanıcısısın. Ben 1 ay önce 120 gb ssd harddisk ve 8 Gb ram takmıştım makineme, tabi elektronik manyağı olunca dayanamadım bugün 16 gb corsair mac memory aldım. Cihazına takviye yapacak kişilere şunu öneririm macler için 8gb Ram bence ideal olan bir şey 16 gb fuzuli gibi geldi bana son denemeler sonucu . Şunu önerebilirim normal hdd kullananlar ssd hard disjk kesinlikle taksınlar.[ATTACH]8952[/ATTACH]
 6. Daha yüksek performan alabilmek için ben hdd çıkarıp 120 gb ssd taktım power tuşuna bastıktan sonra 15 saniye içinde macbook açılıyor program açılışlarıda çok hızlı ve tamamen sessiz çalışıyor ve uzun süre şarz gidiyor.
 7. Burdan Ssd nasıl değişir bakabilirsiniz >http://www.youtube.com/watch?v=iv91m2z6DPY&feature=watch_response
 8. Macbook hangi seri kaç yılı üretim olduğunu biliyormusunuz. BNM macbook 8.2 serisi destekliyor sıkıntı yok. >http://www.youtube.com/watch?v=v4jKSDiD2WM
 9. ben vatan % 25 indirimde 120 GB SSD sandisk extreme aldım daha öncede 8 GB ram almıştıim taktım ve sorunsuz tam aksine cihazda ısınma olmaz şu anda macbook açılış sürem 15 saniye oldu.
 10. macbook pro 8.2 serisini 16 gb ram destekliyor gönül rahatlığıyla alıp takabilirsiniz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.