Jump to content

nocturneox

Üye
 • Posts

  951
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

nocturneox last won the day on November 7 2018

nocturneox had the most liked content!

About nocturneox

 • Birthday 01/01/1980

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 / FU
 • Firmware Bilgisi
  11.2
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  .

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

nocturneox's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

22

Reputation

1

Community Answers

 1. neyse , thor ile jb yaptım. benim gibi arayan olursa
 2. ipad air 1 ios 11.1.1 için hangi jb aracını kullanmam gerekir? teşekkürler
 3. ipad air şarj %80-90 arasındaydı. prize taklı dolmaya devam ediyordu. tekrar baktım %100 olmuş diye tamamen gitmiş. siyah ekran - açılmıyor. power + home tuşu basılı, power + seç aç basılı, power + ses kapak basılı, ses aç, ses kıs sonra power bas bunların hiçbiri işe yaramadı. itunes pc bağlantısı işe yaramadı, itunes açıkken, home tuşuna basılıyken lightening kablosu ile pcye bağlanma da işe yaramadı. pc hiç görmüyor. pc bağlı ile iken power + home da işe yaramıyor. şarja takınca sağ orta kısımda hafif bir ısınma oluyor. başka birşey yok. (2 saat şarjda tuttum o da yok) farklı şarj aleti ve kablolar ile denedim yine yok. ne yapabilirim?
 4. şu an iphonecake web sayfasından indirip cydia impactor ile mi yüklüyorsunuz yoksa cydia dan indirilen appcake iphone uygulamasını mı kullanıyorsnuz?
 5. crackli uygulamaları nereden yüklüyorsunuz? pc den iphonecake.com uygulamalara download yapınca sürekli reklam çıkıyor, yok chrome eklentisi indir yok bildirimlere izin ver. yine de ipa yı indiremiyorum. crackli ipayı indirip cydia impactor ile yükleyebileceğim bir web sitesi var mı?
 6. nasıla alacağım? ifile ile falan mı
 7. jbli telefona tutuapp, appvalley, tweakbox, pandahelper, cokernutx gibi uygulamalarla indirdiğimiz uygulamalar bir süre sonra revoke oluyor da, appcake den indiriklerimiz nasıl revoke olmuyor? appcake in ne farkı var? ya da diğerleri neden appcake gibi işlem yapmıyor/yapamıyorlar?
 8. işe yarıyor mu ? sadece tweakbox uygulamalarında mı çalışıyor? ayrıca benim sorduğumu yapma imkanı var mı? çünkü pandahelperdan falan oyun indiriyorum. bir süre sonra revoke oluyor. tekrar indirince oyuna en baştan başlatıyor. bunun çözümü var mı?
 9. tweakbox, pandahelper vs gibi uygulamalar sayesinde jb li telefona indirilen uygulama bir süre sonra revoke oluyor ve ne o uygulama (tweakbox, panda) ne de onun içinden indirdiğimiz oyun/uygulama kullanılmaz hale geliyor. ve her ikisini de tekrar indirmek gerekiyor. ama bu arada oyundaki save game/ uygulamada bazı datalar kaybolmuş oluyor. bu soruna biz çözüm var mı? varsa nasıl? yani tekrar indirdiğimizde oyunda kaldığımız yerden devam etme şansımız var mı? şimdiden teşekkürler
 10. bu fix işlemi , revoke sonrası kullanılmaz duruma gelen oyunuı, silip tekrar yüklediğimizde save game'in, yeniden kurulduktan sonra oyun tarafından görülmesine mi yarıyor? yani kaldığımız levelden devam etmeye mi ?
 11. "NoPlsOCSP" tweaki işe yaramıyor. revoke oluyor yine de
 12. tuhaf olabilir ama appcake ayarlardaki "enable IOS 11 fix" kapalı duruma getirince sorun düzeldi. ama bu şekil olunca başka bir problem çıkar mı bilmiyorum. jb olarak thor (3.0 VFS 1.4.3 - son version) kullanıyorum. electra gibi kafasına göre restart yada jb den düşme yapmıyor. ayrıca bu versionla birlikte "reprovision" diye bir uygulama ekledi. uygulamaların imza süresi bitmeden tekrar otomatik imzalama yapıyor. revoke olayından kurtulmak için sanırsam. ama daha yeni olduğundan bir revoke süresi geçmedi henüz. ayrıca revoke olayı olmasın diye "NoPlsOCSP" tweaki de yüklü. bunu da yeni deniyorum. sizin bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
 13. appcake ile app yüklemesinde sorun yoktur. jb kaldırıp tekrar jb yaptım şimdi appcake uygulamayı indiriyor, yuıklemeye geçiyor, değişik yüzdelerde takılıp kalıyor (mesela %63) öyle kalıyor. daha önce appcake ile indirip kurulan uygulamayı denedim onda da yine aynı. appsync appcake in reposunda gözükmüyor. karens repo dan indirdim. hatta sildim.tekrar kurdum yine aynı. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.