Jump to content

nocturneox

Üye
 • İçerik sayısı

  939
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  3

nocturneox kullanıcısının son zaferi 7 Kasım 2018

nocturneox en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

22 Yok

nocturneox Hakkında

 • Derece
  iKtif
 • Doğum Günü 01-01-1980

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 / FU
 • Firmware Bilgisi
  11.2
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  .

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. nocturneox

  Appcake Uygulaması Yüklenmiyor

  "NoPlsOCSP" tweaki işe yaramıyor. revoke oluyor yine de
 2. nocturneox

  Appcake Uygulaması Yüklenmiyor

  tuhaf olabilir ama appcake ayarlardaki "enable IOS 11 fix" kapalı duruma getirince sorun düzeldi. ama bu şekil olunca başka bir problem çıkar mı bilmiyorum. jb olarak thor (3.0 VFS 1.4.3 - son version) kullanıyorum. electra gibi kafasına göre restart yada jb den düşme yapmıyor. ayrıca bu versionla birlikte "reprovision" diye bir uygulama ekledi. uygulamaların imza süresi bitmeden tekrar otomatik imzalama yapıyor. revoke olayından kurtulmak için sanırsam. ama daha yeni olduğundan bir revoke süresi geçmedi henüz. ayrıca revoke olayı olmasın diye "NoPlsOCSP" tweaki de yüklü. bunu da yeni deniyorum. sizin bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.
 3. appcake ile app yüklemesinde sorun yoktur. jb kaldırıp tekrar jb yaptım şimdi appcake uygulamayı indiriyor, yuıklemeye geçiyor, değişik yüzdelerde takılıp kalıyor (mesela %63) öyle kalıyor. daha önce appcake ile indirip kurulan uygulamayı denedim onda da yine aynı. appsync appcake in reposunda gözükmüyor. karens repo dan indirdim. hatta sildim.tekrar kurdum yine aynı. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler
 4. 11 jb de appstore 150 mb sorununu çözen tweak var mı?
 5. Th0r 3.0 JB version 1.3.4 iOS 11.2-11.4(b3) iP6+ ve eski cihazlar için Th0r 1.3.4 = https://www.dropbox.com/s/stnh0out4tkoces/Th0r.ipa … iP6+ üstü cihazlar için Th0r 1.3.4-2 = https://www.dropbox.com/s/7ynb8eotrp2ycc3/Th0r-2.ipa … @pwned4ever hesabından alınmıştır. ben şu anda iphone 6 için 1.3.4 thor kullanıyorum. 2 gündür hiç electra gibi kilitlenme ya da kendi kendine restart yaparak tekrar jb yapılması gerekliliği çıkarmadı. sadece ilk sefer cydia güncelleme sorunu olmaması cydia içinde açılında aşağıdaki videodaki işlemleri yapmanız lazım. tavsiye ederim.konu daha önce açılmadı diye biliyorum. açıldıysa sileyim.
 6. arkadaşlar başka açıldı mı bilmiyorum ama electra remover ın eski sürümleri artık çalışmıyor JB remover 11.3-11.4(b3) https://www.dropbox.com/s/2iyyv722bvsrdph/ElecTh0rRemover.ipa … JB remover iOS 11.2.x https://www.dropbox.com/s/odbvpyvpsutd2w3/ElecTh0rRemoverG10_304.ipa … JB remover iOS 11.0-11.1.2 https://www.dropbox.com/s/udx1pveovuy3fop/electraremover.ipa … ve yeni thor versionu Th0r Jailbreak 1.2.9 https://www.dropbox.com/s/stnh0out4tkoces/Th0r.ipa … cydia impactor ile telefona yüklenmesi gerekir. bu linkler @pwned4ever in hesabından yaptığı bilgidir.
 7. electra remover yerine elecThorRemover 4.4 çıkmış. hem thor hem electra jb yi kaldırıyormuş tweakbox taki eski versiyon olduğu için artık kaldırmıyormuş. ama benim versiyon için 3.0.7 versiyonunu bulmam lazım. o da sadece pwned4ever in kendi yüklediği dropbox ta var. onu da iphone ile indiremiyorum. pc ye indirip cydia impactor ile atmam lazım tele.
 8. electra remover tweakbox tan indirdim. remove jailbreak yapınca VFS Exploit yazıyor ve reboot yapıyor. başka yerden yükleniyor mu?
 9. spy uygulaması falan yüklenmiş ise onları da temizler mi?
 10. 11.2 jb li telefonu aynı sürüme restore yapabilir miyim?
 11. 11.2 jb li iphone 6, jb yi kaldırıp, aynı versiona (11.2) restore yapabilir miyim? evet ise nasıl? hayır ise; telefonu sıfırlayınca ne oluyor? sadece belgelerimi ayarlarımı mı siliyor? sistemi eski haline getiriyor mu? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
 12. nocturneox

  iOS 11.2 - 11.3.1 Uyumlu Tweakler [Güncel]

  teşekkürler. çok iyiymiş bu tweak. sadece reklam değil birsürü özellik var.
 13. nocturneox

  iOS 11.2 - 11.3.1 Uyumlu Tweakler [Güncel]

  youtube reklamlarını engelleyen tweak var mı? minimal hosts blocker kurdum ama youtube uygulamasında reklam çıkıyor yine.
 14. nocturneox

  Unc0ver Nedir ?

  donma kilitlenme sorunu yok yazıyor sitelerde de. aktifleştirmesi nasıl bilmiyorum. ben de şu an electra ile kullanıyorum ama arada sırada telefon kilitleniyor, kendi kendine yeniden başlat yapıyor. neyse ki artık electra hemen aktifleştiriyor. ama yine de uğraştırıyor. eğer bu uncover eski tetthered jb ler gibiyse daha iyidir . yani sadece tel kapanınca sorun olsa sıkıntı olmaz. ha donma kilitlenme yapmıyor deniyor ama kullanınca nasıl olur bir de o var. ayrıca tüm cydia tweakleri gidiyor, tekrar yüklemek gerek. tek seferlik çekilir dedikleri gibi sorunsuzsa. acaba electra ile jbliyken appcakeden falan indirdiğimiz uygulamaların durumu ne oluyor? çalışıyor mu yoksa tekrar mı indirmek gerekiyor?
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!