Jump to content

nocturneox

Üye
 • İçerik sayısı

  934
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  3

nocturneox kullanıcısının son zaferi 7 Kasım

nocturneox en beğenilen içeriğe sahiptir

Topluluk Puanı

22 İyi

nocturneox Hakkında

 • Derece
  iKtif
 • Doğum Günü 01-01-1980

Profil Bilgisi

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 / FU
 • Firmware Bilgisi
  11.2
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  .

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. arkadaşlar başka açıldı mı bilmiyorum ama electra remover ın eski sürümleri artık çalışmıyor JB remover 11.3-11.4(b3) https://www.dropbox.com/s/2iyyv722bvsrdph/ElecTh0rRemover.ipa … JB remover iOS 11.2.x https://www.dropbox.com/s/odbvpyvpsutd2w3/ElecTh0rRemoverG10_304.ipa … JB remover iOS 11.0-11.1.2 https://www.dropbox.com/s/udx1pveovuy3fop/electraremover.ipa … ve yeni thor versionu Th0r Jailbreak 1.2.9 https://www.dropbox.com/s/stnh0out4tkoces/Th0r.ipa … cydia impactor ile telefona yüklenmesi gerekir. bu linkler @pwned4ever in hesabından yaptığı bilgidir.
 2. nocturneox

  aynı sürüme restore yapabilir miyim?

  electra remover yerine elecThorRemover 4.4 çıkmış. hem thor hem electra jb yi kaldırıyormuş tweakbox taki eski versiyon olduğu için artık kaldırmıyormuş. ama benim versiyon için 3.0.7 versiyonunu bulmam lazım. o da sadece pwned4ever in kendi yüklediği dropbox ta var. onu da iphone ile indiremiyorum. pc ye indirip cydia impactor ile atmam lazım tele.
 3. nocturneox

  aynı sürüme restore yapabilir miyim?

  electra remover tweakbox tan indirdim. remove jailbreak yapınca VFS Exploit yazıyor ve reboot yapıyor. başka yerden yükleniyor mu?
 4. nocturneox

  aynı sürüme restore yapabilir miyim?

  spy uygulaması falan yüklenmiş ise onları da temizler mi?
 5. nocturneox

  aynı sürüme restore yapabilir miyim?

  ??
 6. 11.2 jb li telefonu aynı sürüme restore yapabilir miyim?
 7. 11.2 jb li iphone 6, jb yi kaldırıp, aynı versiona (11.2) restore yapabilir miyim? evet ise nasıl? hayır ise; telefonu sıfırlayınca ne oluyor? sadece belgelerimi ayarlarımı mı siliyor? sistemi eski haline getiriyor mu? cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
 8. nocturneox

  iOS 11.2 - 11.3.1 Uyumlu Tweakler [Güncel]

  teşekkürler. çok iyiymiş bu tweak. sadece reklam değil birsürü özellik var.
 9. nocturneox

  iOS 11.2 - 11.3.1 Uyumlu Tweakler [Güncel]

  youtube reklamlarını engelleyen tweak var mı? minimal hosts blocker kurdum ama youtube uygulamasında reklam çıkıyor yine.
 10. nocturneox

  unc0ver nedir?

  donma kilitlenme sorunu yok yazıyor sitelerde de. aktifleştirmesi nasıl bilmiyorum. ben de şu an electra ile kullanıyorum ama arada sırada telefon kilitleniyor, kendi kendine yeniden başlat yapıyor. neyse ki artık electra hemen aktifleştiriyor. ama yine de uğraştırıyor. eğer bu uncover eski tetthered jb ler gibiyse daha iyidir . yani sadece tel kapanınca sorun olsa sıkıntı olmaz. ha donma kilitlenme yapmıyor deniyor ama kullanınca nasıl olur bir de o var. ayrıca tüm cydia tweakleri gidiyor, tekrar yüklemek gerek. tek seferlik çekilir dedikleri gibi sorunsuzsa. acaba electra ile jbliyken appcakeden falan indirdiğimiz uygulamaların durumu ne oluyor? çalışıyor mu yoksa tekrar mı indirmek gerekiyor?
 11. nocturneox

  unc0ver nedir?

  appcake twiter paylaşımında iso 11 jb lerin unc0ver a geçmelerini söylemiş. unc0ver nedir? bu sitede bununla ilgili birşey bulamadım edit: yeni bir jb aracıymış. burada olmaması ya da adının bile geçmemesi ilginç.
 12. nocturneox

  DvirtualHome (Ana Tuşa İşlevsellik Katma)

  iphone 6 da fingertouch da bu da (finger ile birlikte kurulu olsa bile) kilit ekranındayken malesef kilit açma işlemi yapmıyor. açıksa ya da tamamen siyah ekranda değil de power tuşuna basılıp, kilit ekranı gözüktüyse kilit açmayı dokunarak yapıyor. sadece fingertouch ta aynı şekilde çalışıyor. iphone 6 da bir fark göremedim. eski virtualhome gibi bir tweak çıkmadı malesef. onda kilit ekranında da kiliç açma seçeneği vardı ve iphone 6 da çalışıyordu.
 13. bu tweak yüklenmeden önceki çökmeleri de gösteriyor mu?
 14. nocturneox

  iOS 11.2 - 11.3.1 Uyumlu Tweakler [Güncel]

  konum açma kapamayı control centerden ya da başka kolay bir şekilde yapan tweak var mı? ayarlar gizlilk vs girmeden BULDUM- benim gibi arayan olursa. LocationService (CCSupport) (bigboss ta) ücretsiz ve çalışıyor.
 15. nocturneox

  iOS 11.2 - 11.3.1 - 11.4 Beta 3 Electra Jailbreak [ÇIKTI]

  en sonunda becerdim. benim gibi hala jb yapayanlar için anlatayım neler yaptım. konunun ilk mesajındaki gibi yazılanlar ile electra uğraşılarım sonuç vermedi. ben de thor denedim. onu da aynı şekilde uçak modu vs. ile denedim o da sonuç vermedi. artık jb den vasgeçmiş halde laf olsun diye thor a tıklamaya devam ederken, thor açıldıktan sonra 4-5 dakika bekleme sonrası (tweaks kapalı seçmiştim) cydianin yüklendiğini gördüm. bir baktım ucak modunda da değil. wifi 3g açık ama wifi bağlı değil durumdayken. cydia kuruldu. açıldı. ama tweaks seçmediğimden (sizden öğrendim) yüklenen tweakler çalışmıyordu. thor ile yapılan jb yi, tweakbox taki electra remover ile kaldırdım. bu sefer yine 3g falan açık, thor ile (yine açıldıktan sonra 4-5 dak -belki biraz daha fazla beklemeyle) tweak açık durumdayden thor ile tek seferde jb yaptım. sonra jb li şekilde sorunsuz kullanırken kendi kendine (telefon kapanmadan jbden düşmüş) ben de sinirlendim jb den vazgeçerek yine electra remover ile kaldırdım. sonra tabi jb nin en azından localiapstore unu kullansam yine iyi diyerek bu sefer electra kurdum. electra yı açtım, bekledim bi 8-9 dakika, ilk seferde cydiayı yükledi. yani ilk mesajdakı gibi restart felan yapmadı hiç. kapanınca tak açıyorum electrayı biraz bekleyip basıyorum hemen jb aktif oluyor. benim gibi electra ile yapamayanlara bu şekilde denerlerse belki onlara da faydası olur. tekrar electraya dönmeye belki gerek yoktu ama bu şekilde telefonu kapamadan pasife düşme olmadı .
×

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!