Jump to content

RealThought

Üye
 • Posts

  982
 • Joined

 • Last visited

About RealThought

 • Birthday 02/27/1992

Profile Information

 • Firmware Bilgisi
  1.0.0

RealThought's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

10

Reputation

 1. Benimde US ama Tr belkide App Store da özellikle değiştirilince veya pc'de iTunes'i kendi ID'niz ile dili degiştirdiğiniz için olabilir. Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 2. Kardeşim o temada ki gibi istediğin tema klasörünü dizine ayır ve o tema da hangi dizinde ve nasıl bir adlandırmaya sahip ise o şekilde adlandır ve gerekli dizine at. Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 3. Arkadaş onu temsili koymuş yani kendi SS'i olsa 2g'de Siri nerede ayrıca sorduğu şeffaf statusbar çubuğu nerede Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 4. Onunla alakası yok benim hesabım United State ama Türkçe yani App Store cihaz diline göre ayarlıyor dili. Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 5. App Store hesabından çıkın ve unut deyin hesabınızı yeni baştan girer gibi girin olması lazım. Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 6. Gevey hakkında hiçbir bilgim yok ama cihaz hem JB'siz hem boş hemde i4 olunca ki 32'lik burada gösterebileceğimiz tek neden Gevey.Gevey sanırım cihazı kasıyor tabii bununla alakası olur olmaz ne kullandım nede bilirim sadece verilen malzemeye göre mantıklı bir cevap bu. Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 7. Cydia'dan WinterBoard'ı yükleyin ve şeffaf olan statusbar png imajını bir tema klasöründe gerekli dizine atın daha sonra cihazdan WinterBoard'ı açın o temayı seçin resping sonrası hallolacaktır. Şeffaf olan statusbarı ise ios 4.0 themes veya ios themes diye Google'da aratarak ulaşabilirsiniz yinede bulamaz iseniz ben yardımcı olmaya çalışırım. Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 8. 4.2.1 bile riskli destek konusunda kaldı ki 4.1 Oyun 4.2.1 ve sonrasını destekliyor. Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 9. Yani özellikle şu Installous'da indirmelerde kod girme olayı SOPA yüzünden çıktı adamlar böyle yaparak Apple'ın link izleme olayını şaşırtmaya ve bir nebze daha zorlaştırmaya çalıştılar ama böyle yaparak çok yanlış kartlara oynuyor bütün crack paylaşımlarını her ne kadar yok edemese de crackli uygulama,oyunlar da JB gibi eğer olmaz ise Apple iPhone'ların satışın da yarıdan fazla düşüş yaşayacaktır... Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 10. S.O.P.A,son zamanlar da neredeyse bütün ücretsiz indirme sunan yani crackli uygulamalara ulasabildiğimiz upload sitelerini felç ederek çöpe çeviren bir korsanla savaşma grubu Megaupload'ı öyle bir vurdu ki FBA müebbet kapattı siteyi Diğerleri desen bütün linkler hatalı,düşmüş bazıları kapanmamış ama hiç çalışmıyor yani anlayacağın korsanla savaşan en büyük tehlike Google'a yaz Wikipedia'da falan bularak daha fazla bilgi edinebilirsin. Mesaj renksiz ise bil ki Tapatalk.
 11. Konu mevcut ve o konuda App Store'da yayımlandığıda yazmakta.
 12. O ancak Gameloft'un oyunlarında olur bu 1.3 Gb oluyor sadece cihaza çıkınca.
 13. Ruh'un bedenden ruya esnasında çıktığını bilimsel olarak açıklamak abesle iştigal olurdu zaten.Zira bu direk yüce kitabımızda geçiyor(!)Çoğu şeyi bilim çerçevesinde değerlendirmek yanlış iş bu ruya konusu bilimin asla açıklayamayacağı bir konu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.