Jump to content

hasin1001

Üye
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

About hasin1001

 • Birthday 12/17/1987

hasin1001's Achievements

Contributor

Contributor (5/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

10

Reputation

 1. Yeni aldığım macbook air'e bootcamp ile usb'den windows kurarken gpt hatası alıyorum.Disk'i kurulum ayarlarından biçimlendiriyorum fakat gpt hatası gitmiyor.Macbook pro'ya aynı şekilde sorunsuz kurdum.Yardımlarınızı bekliyorum
 2. Windows kurulumunu Türkçe olarak yaptım mecburen başka seçenek yoktu.Aygıt yöneticisinden baktım driver'ların bazıları yüklü değil ekran kartınıda vga olarak gösteriyor.Driver'ları nerden bulacağım.Yardımlarınızı bekliyorum.
 3. harddiski formatlayarak snowleopard'ı kurdum.Bu seferde applications cd'sini kurarken hata veriyor.Yardımlarınızı bekliyorum.
 4. makine snow leopard lion yüklersem problem olmazmı?Birde lion linki hangi bölümün altında olduğunu söyleyebilirmisiniz.
 5. Mac Os imajını bul cd'ye yaz demişsin.Bende kutu içeriğinden çıkan install dvd var aynı işi görmezmi?Birde bu snow leopard muhtemelen 10.6.7 dvd deki yükledim direk o versiyon çıktı ama ben komple temizlemek istiyorum.Yardımlarınızın devamını bekliyorum.
 6. İyi günler.Ben macbook pro'da oyunlarla ilgili problem yaşadım.Önceden girdiği oyunlara girmiyordu.Yeni aldığım oyunları yüklerken hata veriyordu.Bende Mac OS X install dvd'sinden yeniden kurulum yaptım.Bilkomun sitesinden 10.6.7 linkinden türkçe dosyasını indirdim.Yüklemeye başlayıp harddisk bölümüne gelince hata verdi.Can't be installed on this disk hatası verdi.Bunu çaresi nedir?Birde mac os yükledikten sonra bütün oyunlar falan aynen duruyor.Herşeyin silinmesi için biçimlendirmem mi gerekiyor.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
 7. Bu konuda bilgisi olan varsa yardımlarını bekliyorum.
 8. Biçimlendirme yapmadım.Alt tuşuna basılı tutarak açtım modemi seçtim.Recovery hd'ye girdim.4 seçenekten Mac Os X'i seçtim devam ettim.
 9. Bende 21" imac var.Buna Mac Os X'i yeniden kurmak istiyorum. Recovery'den giriyorum bileşenler yükleniyor diyor biraz zaman geçtikten sonra bileşenler yüklenemedi diyor.Kablosuz ağlanda denedim kablolu ağlanda denedim bir şey değişmedi.Yardımlarınızı bekliyorum
 10. Bende 21" imac var.Buna Mac Os X'i yeniden kurmak istiyorum. Recovery'den giriyorum bileşenler yükleniyor diyor biraz zaman geçtikten sonra bileşenler yüklenemedi diyor.Kablosuz ağlanda denedim kablolu ağlanda denedim bir şey değişmedi.Yardımlarınızı bekliyorum.
 11. Sonunda hata verdi izinleri doğrulama veya onarma başarısız oldu yazıyor. Altındada izinlerin onarılması tamamlandı diyor.Yardımlarınızı bekliyorum.
 12. recovery mod'a nasıl giriliyor bilmiyorum ama normal açıp disk izinlerini doğrulaya bastım o bitince izinlerin onarılmasına bastım bitmedi daha inşallah düzelir.
 13. Geçen günlerde bilgisayar internetteyken takıldı bende klavye kısyollarını bilmediğim için açma tuşuna basılı tutarak kapattım.O günden sonra bilgisayar takılmaya başladı.Açılırkende daha geç açılmaya başladı.İnternetteyken arada sırada takılıyor biraz bekleyince düzeliyor.Bu sorundan dolayı yardımlarınızı bekliyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.