Jump to content

WallacE McKarT

Üye
 • Content Count

  229
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About WallacE McKarT

 • Rank
  iLgili

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  5 / FU
 • Firmware Bilgisi
  8.2
 • Kullandığınız Operatör
  Avea
 1. Selam arkadaşlar, 2013 Haziranında almış olduğum iphone 5 2014 haziranda değişim yapıldı zorlu apple center'da. Şimdi benim bu cihazımın garantisi eskisinin garantisinden mi devam ediyor? Üstüne ek süre vs. konuluyor mu acaba?
 2. Hocam cevabınız için teşekkürler. Benim telefon genpa garantili, genpada değişim görmüştü. Zorludaki apple store'a götürsem skıntı çıkar mı? Direkt genpaya mı götürmemi tavsiye edersiniz?
 3. Selamlar arkadaşlar, Daha önce servis tarafından swap edilmiş bir iphone 5 im var. Bununla ilgili 2 sorum var. 1- Apple'dan baktığımda cihazın garantisi bitmiş görünüyor ama ilk telefonu alalı daha 1.5 yıl olmadı. Swap telefon ise 6 ay oldu. Bu bir sıkıntı yaratırdı benden para isterler mi? 2- Telefon JB'li. Servise vermeden önce restore mi yapmam gerekir JB'siz sürüme. Bundan dolayı sorun çıkartırlar mı? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
 4. Selamlar, Bugün durduk yerde Mail uygulaması çökmeye başladı. daha doğrusu hiç açılmıyordu. ben de iFile'la bişeyleri sileyim dedim. Şimdi uygulama komple yok. Geri geitrmenin bir yolu var mıdır? 7.0.4JB iphone 4
 5. 6.1.2 jb kullanıyorum. bunu yapabilmek için önce 7.0.4'ü yükleyip sonra evaders yüklemem lazım değil mi
 6. Selamlar, iPhone'un flac oynatamadığı malum. Siz flac yerine ne kullanıyorsunuz, ne önerirsiniz? Ve kullanıdığınız formatın ayarları nasıldır bitrate falan?
 7. iphone4'te kişilere tıkladığım zaman çıkıyor:(
 8. iphone 4'te winterboard lockscreen temaları aktifken lockscreen bildirimleri görünmüyor. Omnistat for nc de ise kuru kafa işaretli butona(kill background apps) basınca telefon safemoda giriyor.
 9. Selamlar, iPhone 4'ümü restore ettikten sonra facebook açılmamaya başladı. Silip tekrar yükledim ama değişen bir şey olmadı.
 10. Selamlar. Dün gece telefonumu yatmadan önce respring yapmıştım. Sabah kalktığımda tuş kilidini açmak istediğimde parola sordu. Daha önce hiç bir şekilde parola belirlememiştim ve nasıl oldu bilmiyorum. Kullandığım bütün şifreleri denedim açılmadı. Sanırım bu durumdan kurtulmanın yolu restore etmek. Şu an 5.1.1 jb'li kullanmaktayım. Direkt restore'ye basınca update&restore çıkıyor 6.0.1 yüklemek istiyor. Acaba 5.1.1 indirip shift restore mi yapacağım yoksa custom mı indirmem gerekir? Bir de orjinal 5.1.1 ile yapılırsa jb yi de yeniden yapmak zorunda kalır mıyım?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.