Jump to content

webkurdu47

Üye
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

About webkurdu47

 • Birthday 06/04/1987

webkurdu47's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

14

Reputation

 1. Bahsettiğiniz sistemin adı galiba DLNA oluyor. Tv Assist uygulaması isteğinizi karşılayacaktır. Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. Evet denedim var. Paylaşım için teşekkürler.
 3. Evet ana ekrana atma sorununu çözdüm. Resim ve kamerayla ilgili tweakları sildim düzeldi. Sildiğim tweaklar : - Open In App For Photos - Show Info For Photos (öyleydi galiba) Cevaplar için teşekkürler.
 4. Aslında şarjım normalde gayet iyi gidiyor (tabi bir iphone'a göre). Ama sadece bu kamera olayında kafayı yiyiyor. Hard reset dediğiniz Power + Ana Ekran tuşuna beraber basıp yeniden başlatmaksa onu da yaptım maalesef.
 5. Arkadaşlar merhaba. Rendarya (Cydia'dan) resim düzenleme tweakını kurduktan sonra kamera biraz sapıttı. Kamerada fotoğraf çektikten sonra sol alt taraftan albüme geçmeye çalıştığımda ana ekrana atıyor. Fotoğraflarım bölümünden sorunsuz görebiliyorum ama. Uygulamayı kaldırdım, iCleaner Pro ile ayar dosyasını da sildim. Ama nafile. Restore dışında önerebileceğiniz birşey var mı? Bu arada ben kamerayı kullandığımda şarj çok hızlı gidiyor. Hatta bazen %40'lardayken kamerayı kullandığımda tak diye kapanıyor. Açmak istediğimde şarj yok uyarısı alıyorum. Şarja takıp telefonu açtığımda ise şarjın %40larda olduğunu görüyorum. Var mı bilgisi, fikri olan? Not : Tel iPhone 4S JB'li
 6. Bu tweakı yükledikten sonra arama esnasında sensör çalışmaz oldu. Yüze temas edince ekran kapanmıyor. Var mı aynı sorunu yaşayan?
 7. Evet yeni gelen güncellemeyle denetim merkezi eski yerine döndü. Denetim merkezi sadece ana ekranda açılabiliyor. Uygulamalar açıkken aşağıda. Yukarıya çektiğinizde ana ekrana dönüyor. İstediğimiz uygulamalarda pasif hale de getirebilsek tam zephyr olacak
 8. Evet arkadaşlar o tweakı kaldırmışlar. Onsuz da işe yarıyor.
 9. Bununla yer RAM artmaz ki. Sadece boş yere duran/yer kaplayan Dil ve Klavye dosyalarını silerek hafızada boş alan yaratır. Bu arada paylaşım için teşekkürler. Çok kişinin işine yarayacak.
 10. Bildiğiniz üzere iOS 7 için JB çıktı ama dışardan ve 25pp tweakından uygulama yüklenemiyor. Bunun için Appsync uygulaması gerekmekte ama iOS7 için henüz uyumlu değildi. Aşağıdaki yöntemle bu sorunu aşabiliyorsunuz. Kurulum için : 1) Öncelikle Cydia'dan Mobile Substrate tweakı indirin. Eğer zaten yüklüyse bu adımı geçin. 2) http://pan.baidu.com/s/1nt38JCP adresindeki Appsync klasörünün içindeki 3 dosyayı indirin (net.angelxwind.appsync70plus.deb , AppSync.plist , AppSync.dylib) 3) net.angelxwind.appsync70plus.deb dosyasını kurun - Bunu yapmak için dosyayı iFile'de açıp Yükleyici'yi seçmeniz yeterli yada iTools ile Cydia bölümüne tıklayıp dosyayı buraya sürükleyin ve cihazı yeniden başlatın dosya otomatik yüklenecek. 4) Cihazınızın Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries/ klasörüne gelerek varsa AppSync.plist ve AppSync.dylib dosyalarını silip 2. adımda yüklediğini AppSync.plist ve AppSync.dylib dosyaları buraya yükleyin. 5) Cydia'da apt.25pp.com reposunu ekleyin. Ekledikten sonra Cydia'da Manage-Sources-25PP reposunu tıklayın. Açılan bölümde, en altta PP*PC*IPA diye bir tweak olacak, onu yükleyin. (NOT : Eğer bu tweak yoksa atlayın, sorun çıkarmaz) 6) Cihazı yeniden başlatın. Artık ipa dosyalarınızı sorunsuz yükleyebileceksiniz. İsteyen, ücretsiz uygulama indirme programı olan 25pp uygulamasını 5. adımda yükleyebilir (En alttan 2. tweak.) Not : 3. adımdaki işlemde, iTools veya PP'nin bilgisayar sürümüyle Cydia ve sistem dosyalarına erişmeniz için Cydia'dan afc2add isimli tweakı (25pp'nin reposundan) indirmeniz gerekmektedir.
 11. iOS 7 sürümlerinde uygulamanın mavi buton özelliği çalışmıyor/desteklenmiyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.