Jump to content

feyk123

Üye
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About feyk123

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 04/04/1983

Profile Information

 • Cinsiyet
  Seçim Yok
 • Kullandığınız Cihaz
  6 / FU
 • Firmware Bilgisi
  11.3
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  ankara

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkadaşlar ios 11.3 iphone 6 cihazımı elektra ile JB yaptım, cydia açılırken ekteki hatayı vererek açılıyor ve hiçbir uygulamayı yükleyemiyorum. kaynak ekleyebiliyorum ama içinden herhangi bir uygulamayı yüklemeye çalışırken hata veriyor. Veri tabanında 7 tane güncelleme yapmamı söylüyor ama onlarıda güncellerken aynı hatayı veriyor. Neden böyle bir şey yapıyor, bilen bana yardım edebilir mi?
 2. Teşekkür ederim, aktif işlemi dediğiniz işlemi en baştan tekrar yapmak mı oluyor? ben dün bilgisayar üzerinden elktra ile JB yaptım, cihazımda cydia var, dün cihazı kapatıp açtım. Şu an cydia duruyor ama açılmıyor, işlemi hangi aşamadan tekrar yapmam gerekiyor yardımcı olurmusun. Teşekkürler.
 3. Bu üç yöntem de de cihaz kapandığı zaman JB işlemini yeniden mi yapmak gerekiyor?
 4. Arkadaşlar, elimde ios 11.3 versiyonda bir iphone 6 telefon var. Uzun zamandır Jailbreak yapmadım ve şu anda güncelliğini yitirmiş bir çok yöntem görüyorum. Bu cihaza JB yapmak için hangi yöntemi tavsiye edersiniz, bu yöntemlerde sorun yaşanıyor mu? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
 5. Selam arkadaşlar Epeydir JB den uzak duruyordum, aracımda kullandığım Car Play yüzünden JB yapmak istiyorum. Cihazım Iphone 6 ios 11.3 bu versiyon için JB sanırım yok, sürüm yükseltmek de pek istemiyorum, ne yapmamı tavsiye edersiniz?
 6. Bir kere JB yapınca sürekli kalıyor mu? Yoksa cihaz her kapanıp açıldığında tekrar JB mi yapacağız?
 7. Selam arkadaşlar Cihazıma bootcamp kurulumu yapıcam yanlız cihaz eski olduğu için USB den windows kurulumu yapamıyorum, izlenceler bootcamp içerisindeki Info.plist dosyasının içeriğini değiştirmem gerekiyor ama klasör korumalı olduğu için izin vermiyor. Bu klasördeki dosyaları nasıl değiştirebilirim?
 8. aratıyorum bende bu twek le ilgili bişey çıkmıyor cydia da, thebigboos reposu ekli
 9. Zuma Deluxe oyunu varmı ekleyebilirseniz iyi olur bulamadım bi türlü.
 10. Ben ilk çıktığında JB yapmıştım hava durumu sıkıntısı ve boot ekranı geç gelmesi var, şu aşamada tekrar bu araçları kullanarak KB yapsam sıkıntı olurmu? yoksa önce sıfırdan kurulum mu yapmam gerekiyor?
 11. İlgin için teşekkür ederim ayrıca, yanlış anlıycak bi durum yok sağolasın, twitterda beğenmekle olmadı bişey paylaşmak gerekiyor ya da twitterda paylaşınca ileri sayfaya geçti hallettim hepsini.
 12. Malesef iş yerinde uzak bağlantı programları kullanılmıyor, filtre var internette, link çıkmıyor yanında öyle , facebooktan beğendım twitter dan takip ettim ama sonraki sekmeye geçmiyor nedense http://www.bidepo.com/images/balkszmmm.jpg
 13. sizi bekliyorum

 14. Ben üye oldum uygulamanın yanında bi ikon çıkmadı öyle kaldı
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.