Jump to content

M.Duman

Üye
 • Content Count

  5,947
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

M.Duman last won the day on February 24 2015

M.Duman had the most liked content!

Community Reputation

201 Good!

About M.Duman

 • Rank
  iDeha
 • Birthday 03/24/1984

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 Plus / FU
 • Firmware Bilgisi
  8.1.2
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  Seracing...

Contact Methods

 • Msn - Skype
  M.Duman
 • Website URL
  http://mduman.com/

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ben bir SSD bir HDD taktım DVD-Rom'da duruyor. 1TB HDD ile 120 SSD'yi Fusion Drive yaptım sonuc mükemmel.
 2. Şimdi ki yöntem ama baya iyiymiş, ABD'de bu maillere inanan çok insan var emin olun. Bakalım daha neler çıkacak.
 3. Ayıp olacak bir durum yok, Son verdiğim sipariş 80 TL. Başka sitelerde 50-90 arası değişen fiyatlar mevcut. Ben güvendiğim ve sürekli alış veriş yaptığım yeri tercih ettim.
 4. Sahibinden'den aldım herhangi bir sorun yaşamadım. Ertesi gün elime ulaştı, 3 aydır kullanıyorum. Dün yine sipariş verdim arkadaşım için, ağırlığı normal cebimde rahatsız etmiyor (Ceket, Mont vb.) Üzerinde 4 adet Led var, her Led %25 seviyeyi temsil ediyor. Akşamdan Sarj'a takiyorum Şarj tamamlanınız 4 Led yanıp sonmeye başlıyor. Üzerinde ki Güç butonu yanlışsa Şarj seviyesini göstermek amaçlı. Kapatma veya açma gibi bir işlevi yok. Kılıf kullanmanız önerebilirim metal kasa çünkü, USB Kapısı birden fazla olsa iyi olurdu ama tek. Gayet Memnunum parasını da hak ediyor, Farklı sitele
 5. Xiaomi 10400 süper bir ürün iPhone 6 Plus'ı 4 Sefer şarj ediyor. Kesinlikle tavsiye edilir.
 6. Ben iPhone 5 kullanıyorum kasayı değiştirdim iOS 6.1 yüklü iyi ki de satmamışım diyorum şimdi. iPhone 6 elbette alınır ama Eylül gibi yenisi çıkacak beklemek mantıklı olur. Ben alıcı bulunca elimdeki cihazı sattım, her sene bu sekilde yapıyorum. iPhone 5'im Eylül'e kadar bana fazlasıyla yeter. Abartıp şunu da söyleyim iOS 6 süper uzun bir süre kullanacağım gibi [emoji16]
 7. Cihazınızın Hafıza kapasitesini ve yine takas olacak cihaz için istediğiniz Kapasite bilgilerini eklemeniz faydalı olur.
 8. NV_Disalbe=1 Komutunu kullanabilrsin Kext silmene gerek yok.
 9. Yıllardır Bilkom'dan çektik ve bunun türevlerinden. Apple geldi rahat edeceğiz dedik ama burası Türkiye, ülkeyi kurtaracağız diye yapmadığımız fadalarlık kalmadı ama adamlar sırtımızdan inmek bilmedi. Alıştık biz, o yüzden sesimiz çıkmıyor. Arkadaşı tebrik ediyorum hakkının peşinde koştu ne gerekiyorsa da yaptı. çoğumuz ses çıkartmıyoruz çünkü öyle alıştırdılar ve yasa ile korunacak bir kaç madde buluyorlar, tüketici oldun mu durum bu işte.
 10. BootCamp olması gerekeni yapıyor, Zaten Windows yükleyebilmen için MBR Bölüntü tablosu üzerinde FAT32 olarak biçimlenmiş olması gerekiyor. DVD-ROM'un arızalı ise, Başka bir bilgisayardan RUFUS'u indir ve USB hazırla veya "Bilgi Kütüphanesi" bölümüne bak orada nasıl yapılacağına dair birçok konu paylaştım. "Mac Book Air'e Windows kurmak" adlı başlık örnek mesela. Aynı iMac bende de var sıkıntısız kurulum yaptım, sorun yaşarsan ben buralardayım.
 11. Anlatılanları Uygulayın: http://www.iphoneyardim.net/topic/42042-macbook-air-üzerinde-windows-7-usb-disk-kurulumu/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.