Jump to content

berkhot

Üye
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About berkhot

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 12/26/1997
 1. Peki teşekkür ederim, bekleyeceğim bakalım
 2. Bugün iPhone'umu temizlerken ekrana kolonya kaçtı ve sim kartı takılmadı uyarısı çıktı, telefonu kapatıp pirince gömdüm sizce düzelir mi? Yok eğer düzelmez diyorsanız ne yapabilirim?
 3. Restore çekmek biraz riskli geliyor bana telefon sim kilitli olduğu için ve 5.0.1 kullandığım için. Restore ederken custom firmware kullanabiliyorsak sorun olmaz herhalde.
 4. Sim Kilitli iPhone 4 sahibiyim forumdaki sim kilitliler için olan iOS 5.0.1'i yükledim. İlk başlarda sorun yoktu ama son zamanlarda uygulamalar açılmamaya telefon yavaşlamaya başladı, şimdide üstüne üstlük activator ve installousu kaldırmak için açtığım Cydia'da telefon dondu.
 5. Size de teşekkürler deneyeceğim umarım bir sorun çıkmaz
 6. Biraz fazla soru sordum ama Sn0wbreeze ile hazırlarsam untethered olur mu?
 7. Aktivasyonu nasıl yapacağım peki? Aktivasyon kartım kayıp çünkü.
 8. Arkadaşlar şu linkte (How To Unlock iPhone 4 5.0.1 – Ultrasn0w/Gevey 4.10.01/3.10.01/2.10.04/1.59.00) hazır bir custom restore verilmiş ve basebandi 3.10.01. Benim iPhone'umun basebandi ise 4.10.01 sizce o custom restore'u kullanırsam sorun çıkar mı? Ayrıca 4.3.3 jailbreakli şuan cihazım bu custom restore'u yüklemeden önce normal restore yapmam gerekir mi?
 9. Öncelikle teşekkürler Bu kadar basit mi yani jailbreak? Bu arada Modem Firmware 04.10.01
 10. Cevap verecek kimse yok mu? Eğer ardarda iki mesaj atarak forum kurallarını çiğnediysem özür dilerim ama hemen halletmek istiyorum bu işi.
 11. Merhabalar! Yaklaşık 1 ay önce Amerika'dan iPhone 4 getirttim ve jailbreak olayında biraz acemiyim (aslında hiçbir şey bilmiyorum). Şimdi telefonu Gevey Pro ile kullandığım için bazı şüphelerim var. Jailbreak yaparsam telefon Gevey'i algılar mı (veya geveye gerek kalır mı?)? Nasıl SHSH kaydı alabilirim yada SHSH kaydı yerine iTunes'tan restore edebilir miyim? Jailbreak yaptıktan sonra iTunes'tan müzik atabilir miyim? Ve son olarak iOS 4.3.3 için jailbreak anlatımını verir misiniz? Şimdiden teşekkürler
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.