Jump to content

NIGRA

Üye
 • Content Count

  1,416
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

NIGRA last won the day on November 8 2017

NIGRA had the most liked content!

Community Reputation

64 Good!

About NIGRA

 • Rank
  iKtif
 • Birthday 10/07/1985

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6S / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  iPad Air
 • Firmware Bilgisi
  9.2
 • Kullandığınız Operatör
  Avea
 • Şehir
  İstanbul

Contact Methods

 • Twitter
  www.twitter.com/NIGRA35

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. 3- iPad ekrani bolerek kullanabildigimi bir tweak var mi?
 2. 1- Online oyunlarda aktif olabilen uygulama içi satın alma var mı arkadaşlar? versiyon 11.3 cihaz ipad iar wifi 2- online oyunlarda sürekli çıkan reklamları engelleyebilen bir tweak var mı acaba?
 3. Arkadaşlar merhaba, Versiyon 11.3 için ipad air wifi için benim hangi yolu izlemem lazım? Electrayı kurdum silzee.com aracılığı ile. Ancak actıgımda jailbreak ikonuna tıkladığımda 1/3 yazıyor ve cihaz kapanıyor ve elma geliyor ekrana açıldığında değişen bir şey yok. Electra nın da içi aynı? Bu konuda beni yönlendirir misiniz. Teşekkür ederim,
 4. Arkadaşlar herhangi bir uygulamaya girip çıkıyorum 20 saniyeye yakın menüde operatorün yanında hücresel verinin yanında resimdeki simge dönüyor nedir bunun sebebi? Aynı durum wifi bağlı iken de oluyor. Bu dönerken de eğer mesela ayarlara gireyim hemen kayboluyor?
 5. boş yapmayın. biraz objektif olun. yukarda anlattım. bu kadar bok atacak bişi yok. ayrıca animasyonlar bu kadar hızlıyken siz neyin yavaşlığından bahsediyorsunuz. hiç bir uygulama takılmıyor. bok atacağınıza siz de bug ları yazın bizde bilelim bakalım 11.1 kullananlar olarak ve diyelim evet veya hayır diye. eskiden sayfalar dolar taşardı yorumla bu sitede. şimdi bunlar bu kadar azken herkese yol oluyor. yazın bugları bilelim kontrol edelim ki milleti bilgilendirmiş olalım. ben oturdum yarım sayfa yazdım bug dolu diye bok atmak yerine. bilmem anlatabildim mi? forum kültürü görmediğiniz aşikar.
 6. izlenim olarak tespit ettiklerimi paylaşayım dedim arkadaşlar. cihaz 6s. Batarya da gözle görülür bir düzelme olmuş. Yoğun kullanımda 6 saat ortalamada ekran süresi gözleyebilirsiniz. Tabiki kullandığınız uygulamaya göre değişiklik gösterecek olsa da ayarı tuttutmuşlar sanki. Denetim merkezinde hala bluetooth ve wifi kapatmanız sadece bağlı olduğunuz ağı kesiyor. Bu yüzden mecburen gidip ayarlardan yine kapatmanız gerekiyor. Animasyonlar oldukça hızlı ekranda dokunma hassasiyeti sanki arttırılmış gibi geldi bana. Telefonun kilidini açarken bildirim merkezi sanki o an ekrandan yukarı çekiliyormuş gibi bir efekt olmuş bug olduğunu düşünüyorum. Ayarlarda ise menu arası gri çizgi bazen yok oluyor. Ufakta olsa etkisizde olsa bir bug ta bunu gördüm. mesaj yazarken whatsup yada kendi mesaj uygulamasından dikte kullandığınız da bitti sustunuz mikrofon simgesinde kalıyor. Eskiden bu otomatik olarak klavyeye dönüyordu şimdi mikrofon simgesinin yanında br klavye simgesi çıkıyor ve ona tıklayıp klavyeye tekrar erişebiliyorsunuz. Daha mantıklı olmuş. İkon kontrastı arttırılmış sanki daha canlı geldiler gözüme. Bildirim merkezini aşağı çektiğinizde ekran ortasından yukarı doğru hafif iterseniz daha önce okumadığınız ancak bildirim merkezinde olmayan bildirimlere ulaşabiliyorsunuz. Acil sos uygulaması eski 11 sürümlerinde varmıydı bilmiyorum kullanmadım ama bu sürümde tespit ettiğim güzel bir özellik olmuş. Arama yaptıktan sonra telefonun kilitli kalması touch id ile dahi kilidi açmaması durumunu güzel buldum. Şifre girmek zorundasınız. Renkleri ters çevir bölümündeki akıllı ters çevir bence hala çok akıllı değil. Uygulamaların filtrelenmesi veya sadece telefon menülerine uygulanabilir bir hal alması lazım. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Bu sefer 10.3.3 e döndürmeyecek şekilde olmuş. Ben 11.1 de kaldım.
 7. İos 11 de başlatmış doctaki ikonların ismini kaldırarak yakında hepsi kalkacakmış düşünce şu bir ikonun simgesi hangi işi yaptığını anlatamıyorsa bu tasarımcının suçudur. Eğer anlatıyorsa o zaman da ismini altına yazmak mantıklı değil. ben katılıyorum
 8. Dock taki 4 ikonun isimleri kayboldu bu nasıl düzelecek arkadaşlar ? 11.1 de???
 9. 6s çi yok mu hiç yükleyen acaba?
 10. ipad air e yükledim ama ana ekranda sayfa geçişlerinde takılma var gibi geldi. 6s te deneyenler var mı? kasıyor mu arkadaşlar?
 11. 9.3.3 ten shsh kaydı alarak 10.2 ye geçip Jb yapabiliyor muyuz?
 12. oldu dostum çok teşekkürler eclipseden vazgectım
 13. birde springtomize var arkadaslar. bilen yokmu?
 14. Arkadaşlar bu tweak hangi tweakle çakışıyor olabilir acaba? kurduğumda safemode a atıyor actıvatoranswering machineccsettingcoucydowndatametereclipse3ifilelithium Ionnudekeysrocket for ınstagramxconxenhtmlyoutube+++surum 9.3.3 bu tweaklerı kullanıyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.