Jump to content

SemihÇ

Üye
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About SemihÇ

 • Rank
  iLgili
 • Birthday 06/21/1991
 1. tam elma doluyorduki telefon kapandı i tunes durdu. Sonra telefonumda itunese bagla ibaresi çıktı. zaten baglıydıki ituneste kurtarma modunda iphone bulundu. Geri yukle ve güncelle ibaresine tıkladım suan tekrar elma doluyor neden böyle oldu sizce ?
 2. i tunes ile yedek aldım jb li iken. her ihtimale karşı rehberimi operatörümün appsi ile yedekledim fotoraflarımı pc ye aktardım. Fakat aldıgım i tunes yedegi bir işe yararmı jb oldugundan ötürü.
 3. koduna bakmadan tamam dedim. Şimdi DFU moda aldım deniyrum. Bu şekilde herşeyi kaybederim dimi ? yedegimi geri yüklesem bile yedekte b oldugu için bi işe yaramaz.
 4. telefonumu restore edemiyorum hata veriyor. Elle cfw falanmı yuklemem gerek dfu modamı almalıyım?
 5. avea için yedekledim. Şimdi itunes yedekledi telimide. Yeni uptade var diyor. Güncelle dersem telefonum sorunsuz sıfırlanırmı ? ve backupu geri yuklersem jbsiz olan uygulamalarım geri gelirmi ?
 6. Telefonum i4 sürümü 5.1.1 ve artık sıkıldım uzun süredir böyle telefonumu ios 6 ya yukseltmek istiyorum ( JB nin gidecegini biliyorum) tek istedigim yukseltirken fotolarımın ve kişilerimin silinmemesi. app storeden yukledigim uygulamalar falan silinebilir sıkıntı değil. bunun için ne yapmam gerekir ?
 7. D day de galba hic bri calismiyor Tapa tapa duuuuu.
 8. Nasi oluyor bu ofli Tapa tapa duuuuu.
 9. İmodgame acaba buradada gecerli olurmu Tapa tapa duuuuu.
 10. Tesekkur ediyorum Tapa tapa duuuuu.
 11. merhaba benimde elimde 1 adet siyah i4 var. ekranında birtane derim çizik bulunuyor. Bildigim kadarıyla ön kapak değişimi sırasnda mecburi olarak ekranda deişiyor zaten. Beyaz ve siyahın fiyatları farklı ise 2 sininde ön ve arka takım değiştirmek üzere fiyat alabilir miyim.
 12. başlıktada belirttigim gibi varmıdır arkadaşlar. aipcracker yuklu fakat alım yapmıyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.