Jump to content

demirci_115

Üye
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About demirci_115

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 07/03/1980
 1. denedim ama bunda pil hakkında bilgi vermiyor şu kadar cycle olmuş gibisinden, böyle bir uygulama yokmudurki? mac teki coconutbattery gibi
 2. ben kaç cycle olmuş ömründen ne kadar % kalmış onu görmek istemiştim
 3. bu dedikleriniz jb için sanırım bende jb yok. bu şekilde bir uygulama yokmu?
 4. arkadaşlar pil durumunu görebileceğim bir uygulama varmı ? kaç cycle olmuş ne kadar ömrü kalmış bunları görebileceğim bir uygulama varmı ? mac deki coconutbattery gibi bişe varmı iphone için de ...
 5. o kadar beklediler 10.8.3 için genede düzgün yapamamışlar. Bende de yavaşlığa neden oldu keşke geçmeseydim dedim
 6. 15" de harici intelin yanında harici ekran kartı da var. ben yeni 2012 de çıkan md103 kullanıyorum intel hd4000 in yanında nvidia 650m var. uzun süre kullanmak için 15" lik modeli tercih ettim aslında gönlüm air deydi ama harici ekran kartı olmadığından ileride sorun yaşamamak ve uzun süreli kullanabilmek için sonradan yok şunu çalıştırmada zorlandı durumlarına düşmemek için 15" pro aldım. Memnunum o kadar paraya değdi ..
 7. Peki 4gb lık ram i 2.2gb demesi niye kim yiyor bu rami :S
 8. 2012 model 15" pro nvidia 650m 512mb var baktım paylaşımla 1gb ı geçkin bi değer desteklediği yazıyor heralde bu sistemden ram çalıyor. Bu paylaşma olayını nasıl kapatırız?
 9. Bootcamp ile windows 7 kurdum ancak şöyle bi sorun yaşıyorum. 4gb ram olmasına rağmen kullanılabilir ram olarak 2.20gb yazıyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor?? Bir de windows ta virüs girerse mac i de etkilermi? hdd ler 2 sindede içeriği görülebildiği için böyle bişe varmı? yani mac ten internet bankacılığı kullanıyorum sorun yaşarmıyım?
 10. eski versiyonu daha kullanışlı, güncellemeyle kötü yaptılar bence
 11. o uygulamada işe yarıyorsa ben de indireyim. internetim kısıtlı olduğundan indirmedim 1gb
 12. iyide uygulamanın içindeki ingilizce öğrenme kısmı olmadıktan sonra ücretsiz indirsen nolcakki ?
 13. uygulama içi satışta ingilizce 3.99$ yazıyo ama neresi ücretsizmiş bunun?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.