Jump to content

dogukan15

Üye
 • Content Count

  235
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About dogukan15

 • Rank
  iLgili
 • Birthday 04/26/1990
 1. Arkadaşım kendi iphone undan benim twitterime girdi. Ben şifremi değiştirsemde onun telefonunda hala twitterim açık kalıyor ve bilerek ayarlardan hesabı silmiyor. Ne yapmam lazım ??
 2. Arkadaşım kendi iphone undan benim twitterime girdi. Ben Twitter hesabımı değiştirsemde onun telefonunda hala twitterim açık kalıyor ve bilerek ayarlardan hesabı silmiyor. Ne yapmam lazım ??
 3. AppStore şifremi nasıl değiştirebilirim
 4. YARDIMMMMM --- YARDIMMMM ---- YARDIMMMMM --- YARDIMMMM ---- YARDIMMMMM --- YARDIMMMM ---- YARDIMMMMM --- YARDIMMMM ---- 3gs 5.1.1 cihazıma jailbreak yaparken hatalar aldım ve daha sonra telefonuma dokunamaz oldum. Absinthe yi yükledim falan sonra jailbreak butonuna bastım çeyreği doldu ve ERROR : cloud not connect to lockdown hatası aldım Tekrar denedim. Bu sefer hemen doldu bitti fakat Recovery ... vs gibi uzun bir yazı çıktı. Tekrar denedim. Yarısı doldu . Telefonum Kapandı apple simgesinde yüklemeler oldu ve geri açıldı. Sim kilidimi yazdım. telefonum açıldı. Fakat yine bir hata verdi bu seferde ERROR : Cloud not connect to lockdown. Aborting. diye bir yazı geldi. Telefonum tamamen açılmıştı ve 1 mesaj geldiğini gördüm tıkladım ve bembeyaz ekran oluştu şarj göstermesi bölümü kayboldu ve geri attı Telefonum ana menüde 3-4 dakikaya kadar takılı kaldı hiç birşey yapamadım. Şimdi Telefonum kapandı ve Apple logusu ver ve altında yükleme işlemi var fakat hiç bir hareket yok boş olarak duruyor.
 5. home+power tuşuna bastığımda apple elma logosu ve altında yükleme çubuğu geliyor boş olarak öyle kalıyor hiç bir şey olmuyor
 6. şuanda telefonum kurtulsun jailbreak falan istemiyorum ne yapmam gerek şuanda
 7. YARDIM EDİN LÜTFENNNNN 3gs 5.1.1 cihazıma jailbreak yaparken hatalar aldım ve daha sonra telefonuma dokunamaz oldum. Absinthe yi yükledim falan sonra jailbreak butonuna bastım çeyreği doldu ve ERROR : cloud not connect to lockdown hatası aldım Tekrar denedim. Bu sefer hemen doldu bitti fakat Recovery ... vs gibi uzun bir yazı çıktı. Tekrar denedim. Yarısı doldu . Telefonum Kapandı apple simgesinde yüklemeler oldu ve geri açıldı. Sim kilidimi yazdım. telefonum açıldı. Fakat yine bir hata verdi bu seferde ERROR : Cloud not connect to lockdown. Aborting. diye bir yazı geldi. Telefonum tamamen açılmıştı ve 1 mesaj geldiğini gördüm tıkladım ve bembeyaz ekran oluştu şarj göstermesi bölümü kayboldu ve geri attı Telefonum ana menüde 3-4 dakikaya kadar takılı kaldı hiç birşey yapamadım. Şimdi Telefonum kapandı ve Apple logusu ver ve altında yükleme işlemi var fakat hiç bir hareket yok boş olarak duruyor.
 8. 3gs 5.1.1 cihazıma jailbreak yaparken hatalar aldım ve daha sonra telefonuma dokunamaz oldum. Absinthe yi yükledim falan sonra jailbreak butonuna bastım çeyreği doldu ve ERROR : cloud not connect to lockdown hatası aldım Tekrar denedim. Bu sefer hemen doldu bitti fakat Recovery ... vs gibi uzun bir yazı çıktı. Tekrar denedim. Yarısı doldu . Telefonum Kapandı apple simgesinde yüklemeler oldu ve geri açıldı. Sim kilidimi yazdım. telefonum açıldı. Fakat yine bir hata verdi bu seferde ERROR : Cloud not connect to lockdown. Aborting. diye bir yazı geldi. Telefonum tamamen açılmıştı ve 1 mesaj geldiğini gördüm tıkladım ve bembeyaz ekran oluştu şarj göstermesi bölümü kayboldu ve geri attı Telefonum ana menüde 3-4 dakikaya kadar takılı kaldı hiç birşey yapamadım. Şimdi Telefonum kapandı ve Apple logusu ver ve altında yükleme işlemi var fakat hiç bir hareket yok boş olarak duruyor.
 9. 3gs 5.1.1 cihazıma jailbreak yaparken hatalar aldım ve daha sonra telefonuma dokunamaz oldum. Absinthe yi yükledim falan sonra jailbreak butonuna bastım çeyreği doldu ve ERROR : cloud not connect to lockdown hatası aldım Tekrar denedim. Bu sefer hemen doldu bitti fakat Recovery ... vs gibi uzun bir yazı çıktı. Tekrar denedim. Yarısı doldu . Telefonum Kapandı apple simgesinde yüklemeler oldu ve geri açıldı. Sim kilidimi yazdım. telefonum açıldı. Fakat yine bir hata verdi bu seferde ERROR : Cloud not connect to lockdown. Aborting. diye bir yazı geldi. Telefonum tamamen açılmıştı ve 1 mesaj geldiğini gördüm tıkladım ve bembeyaz ekran oluştu şarj göstermesi bölümü kayboldu ve geri attı Telefonum ana menüde 3-4 dakikaya kadar takılı kaldı hiç birşey yapamadım. Şimdi Telefonum kapandı ve Apple logusu ver ve altında yükleme işlemi var fakat hiç bir hareket yok boş olarak duruyor.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.