Jump to content

selimcoskuner

Üye
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Non

About selimcoskuner

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 03/31/1987
 1. Sakın yüklemeyin iphone 6 aşırı yavaşladı mail eklerken takılmalar var ayarlara girerken takılma var hata dolu bir yazılım gelmiş.
 2. Ben o konuda size cevap yazmıştım eğer varsa tekrar java7 update 45'in linkini paylaşırmısınız?
 3. seviyesini düşürüyorum ayrıca eklenti kısmına gelince eklenti otomatik olarak çıkmıyor. eğer nasıl yapıldığına dair bilginiz varsa tek tek anlatabilirmisiniz. Şimdi format attım 10.9.4 yüklü bekliyorum
 4. 10.9.4'de java çalışmıyor. Safari,chorome,firefox,opera hepsinde denedim. Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi javanın sitesinden yüklüyorum ancak çalışmıyor.
 5. Arkadaşlar airport time capsule windows'da nasıl çalıştırılabilir.
 6. Teşekkür ederim. Ancak oluşan bootcamp bölümüne dokunamıyorum herhangi bir işleme izin vermiyor. Ne birleştirebiliyorum nede silebiliyorum.
 7. Arkadaşlar merhaba imac 27 aldım. windows 7 kurmak için bootcamp ile yazılım indirip windows kurmaya başladım ancak wwindows harddisk seçim yerinde ntfs olması gerektiğini söyledi pc ye reset attım bootcamp'e ayrılmış bölümü silemiyorum,birleştiremiyorum:( windows kurulumuna geçince mouse klavye çalışmıyor harici denedim onlarda çalışmıyor. bootcamp'ı açınca sürdür diyorum aldığım hata şöyle Başlangıç diski tek bir bölüntü olarak bölüntülenemiyor veya geri yüklenemiyor. Windows yüklenebilmesi için, başlangıç diskinin tek bir Mac OS Genişletilmiş (Günlüklü) disk bölümü olarak biçimlenmiş olması veya Boot Camp Yardımcısı tarafından zaten bölüntülenmiş olması gerekir. Yardımcı olacak biri varmı teamveawer ilede bağlanabilir.
 8. hocam recoveryi silinince nasıl format atabiliriz galiba internet üzerinden atılıyormuş ancak başlarken hangi tuşlara basılı tutmak gerekiyor.
 9. Macbookpro gt750m ekran kartlı win 8 oyunlarda aşırı ısınma sorunu var. mac bölümünde yok nedeni ne olabilir.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.