Jump to content

Emirhan25

Üye
 • Content Count

  1,146
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Non

About Emirhan25

 • Rank
  iKtif
 • Birthday 04/08/1999

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  iPad 2
 • Firmware Bilgisi
  10.2
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  İstanbul

Contact Methods

 • Instagram
  emirhanayyildiz@hotmail.com.tr
 1. Şuan 18 yaşındayım Apple kullanmaya 11 yaşımda iPod ile başladım şahsi fikrim muazzam bir yazılıma sahip. Mühendis bilgisi falan istemiyor ben 11 yaşımda yapılması gereken ya da yapmak istediğim her şeyi yapabiliyordum. Biraz araştırma yada yardımlaşmayla her şeyi öğrenebilirsiniz. Bu forumun amacı bu zaten. Forumda Yönetici ve yahut kurucu değilim ama elimden geldiği kadar herkese yardım etmeye çalışıyorum aynı zaman da ne zaman yardım istesem Yöneticilerden yada farklı abilerden ciddi anlamda destek aldım. Düşündüğünüz gibi olduğunu kesinlikle katılmıyorum. Çürük elma değil Apple benim gözümde telefon dünyasının hatta diğer yerlerde de lider. Yapılan bütün büyük ve uğraştırıcı güvenlik önlemleri sizin özel hayatınız için bunu bilin. Kırılabilecek bir sistem yada iki üç şekilde korumalı yapılmasa sizin fotoğraflarınıza yahut özel ailevi bilgilerinize mesajlarınıza, whatapp konuşmalarınıza dahi ulaşmak çok kolay olurdu. Bu gözle bakmanızı tavsiye ediyorum. He tabi isterseniz iCloud kullanmayın buda sizin seçeneğiniz bilgilerinizi iTunes ile bilgisayara çekip şifreleyip iPhone Bul'u kapatıp yolunuza devam edebilirsiniz .
 2. Jailbreak yaptımda telefona önerdiğiniz repolar neler acaba?
 3. Jailbreak yaptımda telefona önerdiğin repolar neler acaba?
 4. Tek sebebi öyle bir şey mümkün olmadığıdır emin olun
 5. Ne konuda ban yediğinize göre değişir. Ama internette kısa bir araştırmayla bir kaç çözüm yoluna ulaşabilirsiniz. Ayrıca sistem tarafından atılan banın sizin kaldırabileceğiniz düşünmüyorum.
 6. 5S telefonumu değiştireli yaklaşık 2-3 ay oldu bende arada da olsa bu sorunu alıyordum sanırım cihazdan kaynaklanan bir durum. Daha bilgili arkadaşlar Tweak yoluyla çözümünü bulabilir belki orası ayrı.
 7. Ayarlar > Mail, Kişiler ve Takvimler > SIM'deki Kişileri Aktar yolunu izleyip bir deneyebilir misiniz?
 8. Eğlence amaçlı sanırım tabi ne kadar eğlendirebilirse.. Fikrimce gereksiz bir tweak.
 9. Paylaşım güzel lakin bilen arkadaşlar zaten direk anlamış, bilmeyen arkadaşlar için uygulamanın ne işe yaradığını eklerseniz daha iyi olabilir fikrimce. Paylaşım için Teşekkürler
 10. Bana özelden ulaşın size daha rahat yardımcı olayım.
 11. Cihazı DFU Mod ile geri yükle yapabilirsiniz sanırım. Bir deneyin yapamazsanız özelden bana ulaşın. Ayrıca sorununuz paylaşırken cihazınızın ne olduğunu eklemeyi de unutmayın. ?
 12. Sorunsuz çalışıyor değil mi gönül rahatlığı ile yapabiliriz? ?
 13. Beyler açıkcası gram bir fikrim yok nasıl yapıldığı hakkında, sadece elimde bilgisayar ve Win7 bulunduran bir CD var. Nasıl yapacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
 14. Hocam özel mesaj attım ama cevap vermediniz. Oraya bakarsanız irtibata geçebiliriz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.