Jump to content

ruth

Üye
 • Content Count

  805
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Non

About ruth

 • Rank
  iLgili
 • Birthday 11/20/1979

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6S Plus / FU
 • Firmware Bilgisi
  10.2
 • Kullandığınız Operatör
  Türk Telekom
 • Şehir
  İzmir

Recent Profile Visitors

1,259 profile views
 1. Uzunca bir süre uzak kaldım JB den. Şuan 10.3.1 e JB var mı arkadaşlar?
 2. Garantiye gönderdim, sıvı temasından dolayı işlemsiz iade edildi hocam. Öneriniz için teşekkürler. İletişime geçeyim hemen.
 3. Telefonuma su kaçması sonucu arka kamera ve touch ID çalışmıyordu. Geçen gün arka kamera durduk yere sorunsuz bir şekilde çalışmaya başladı ama dün yine çalışmadı. Sanırım basit bir sıkıntısı var, tam olarak bilemiyorum. Kamera sorununu çözebilecek güvenilir bir servis önerebilir misiniz? Touch ID ile işim olmuyordu, çalışmamasının bir sıkıntısı yok. İzmir ilinde ikamet ediyorum. Teşekkürler.
 4. 10.2.1 için bir gelişme var mı arkadaşlar? Mal gibi güncelleme yaptım ?
 5. Yoğun değil hocam, çocuk biberon ile arka kameranın oradan bir iki damla su damlatmış sanırım hepsi bu. Apple'ın cihazlarda sıvı teması olduğunda renk atmasının yaşanacağını belirttiği sim kart girişinde renk değişimi yok, nereye nasıl baktılar da sıvı teması diyerek garanti kapsamı dışında bıraktılar anlam veremiyor ve açıkçası pek inanasım da gelmiyor. Farklı bir servise mi kontrol ettirsem acaba? Değişim için fiyat verdiler ama tamirat için bir şey söylemediler. Apple tamir yapmıyor mu anlamadım.
 6. iPhone 6S plus 128 GB. cihazım sıvı teması sonucu garanti dışında kaldı. Arka kamera ve touch ID çalışmıyor. Cihaz temizlik bakımından 10/9.9 alır, kılcal çizik vs. hiçbirşey yok. Pupa 1800 TL. karşılığında sıfır kapalı kutu cihaz vermeyi önerdi. Cihazımın kullanımında bir sıkıntı yok, ama arızaları yukarıda belirttim. Bu halde satmaya kalksam ne kadar eder? Eğer çok düşük bir fiyata giderse, 1800 TL. verip şuan 4.200 TL. ye satılan cihazı almak mantıklı mıdır? Pupa dan 4.200 e aldığım cihazı 3.600 e satsam kapışılır mı =) Böylece cihazımı 1800 TLye satmış olmaz mıyım? Bir fikir verin arkadaşlar, teşekkürler.
 7. iPhone 6S plus 128 GB. cihazım sıvı teması sonucu garanti dışında kaldı. Arka kamera ve touch ID çalışmıyor. Cihaz temizlik bakımından 10/9.9 alır, kılcal çizik vs. hiçbirşey yok. Pupa 1800 TL. karşılığında sıfır kapalı kutu cihaz vermeyi önerdi. Cihazımın kullanımında bir sıkıntı yok, ama arızaları yukarıda belirttim. Bu halde satmaya kalksam ne kadar eder? Eğer çok düşük bir fiyata giderse, 1800 TL. verip şuan 4.200 TL. ye satılan cihazı almak mantıklı mıdır? Pupa dan 4.200 e aldığım cihazı 3.600 e satsam kapışılır mı =) Böylece cihazımı 1800 TLye satmış olmaz mıyım? Bir fikir verin arkadaşlar, teşekkürler.
 8. 10.0.2 için henüz jailbreak yok.
 9. Yurtdışı cihazlarda 1 yıl garanti vardı değil mi? Cihazımın faturası yok ama Apple dan sorgulattığımda garantisinin devam ettiği yazıyor. Pupa ya götürmeyi düşünüyorum, sorun çıkartırlar mı acaba faturası olmadığı için?
 10. 1399 TL mi Sıfır cihaz mı veriyorlar karşılığında? Yoksa tamir işlemi mi yapılıyor. Cihazın dokunmatiğindeki sorun geçti, sadece kamera çalışmıyor
 11. iphone 6s plus 128 gb. Forumda garantisi devam eden cihazları belli bir ücret karşılığında değişim yapan bir arkadaş vardı, nasıl ulaşabilirim kendisine?
 12. Sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. İlgi ve alakasından dolayı kendisine çok teşekkür ederim.
 13. Çalışan Bridge tweaki hangi repoda var?
 14. Akşam denedikten sonra bilgi verimi, umarı dediğiniz gibidir. 18 mb. lık bir tweak olacağını sanmıyorum, sanki ayrı bir uygulamaymış gibi duruyor. Sizde kurulu mu acaba?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.