Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

beilan41

Üye
 • Content Count

  107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Non

About beilan41

 • Rank
  Moderatör
 • Birthday 04/16/1985

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPhone X / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  4S / FU
 • Firmware Bilgisi
  11.2.6
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  İstanbul

Contact Methods

 • Facebook
  https://www.facebook.com/erhnglr85
 • Twitter
  https://twitter.com/EGzantrinx

Recent Profile Visitors

966 profile views
 1. bakalım bugün verdim troya en kötü biz de parasını sıfırıyla değiştirtiriz.
 2. Amerika cihazı , sorgulattım garantisi 222 daha var dediler.
 3. Benim cihazın garantiye girmemesi mümkün değil bu modem hatasından dolayı hocam. Önemli olan benim için pasaport ya da fatura isteyecekler mi?
 4. tamam çok teşekkür ederim,bugün cihazı oraya bırakıyorum nasipse.. Cihazın faturası yok,peki fatura isterler mi?
 5. Kardeşime yurtdışı iphone 7 plus gold 32 gb telefon aldık,onu hemen pasaporta kaydettirdik. Geçen gün durduk yere hat gitti, ARANIYOR yazısı kaldı. Bir türlü düzelmeyince bende yazılımı güncelleyeyim dedim. Tabi hata verdi cihaz çöktü,açılmıyor. Baseband kısmında %80de kalıyor yazılım. Cihazın uluslararası 1 yıl garantisi var. Apple storeye randevu aldık götürdük ,biz gümrük vergileri muhabbetine bakamıyoruz kvk ya da genpa servisleri bakıyor onlara gönderin ama kimin üzerine kayıtlıysa o kişinin pasaportu lazım gibilerinden bir şeyler söylediler. Apple storenin telefona bakmaması normal mi? Kvk ya da genpa neden pasaport istiyor ya da pasaportu olan kişiyi istiyor. Ne yapmam gerekiyor,nasıl bir yol izlemeliyim. Trio servis diye bir yer buldum tamirini yapan ama herhalde 300-400 tl istiyorlar en son çare onlara vereceğim. Bu uluslararası garanti olayı hikaye mi yani bizim ülkemizde?
 6. 128 gb , 22 Nisan 2019’a kadar Türkiye garantili,tamir görmemiş, 10 üzerinden 9 alacak bir cihazdır. O 1 puanı da sağ alt köşeden kırıyorum ama kılıfın altında belli bile olmuyor. En ufak bir sıkıntısı arızası yoktur, tüm aparatları vardır, şarj aletinin üzerindeki jelatin dahi durmaktadır. Ürünün faturası fotoda görüldüğü gibi vardır. 50₺ lik rock marka kılıf da hediyedir.Alan kişi çok memnun kalacaktır kesinlikle.Ciddi alıcılar ararsa fiyatta anlaşırız makul bir pazarlık payım var. fiyat: 3500 TL tel: 05534810051
 7. İlk başlarda biraz büyük gibi gelir,yazarken tutarken zorlanırsın ama sonra söyleyeceğin tek şey OHH BEEE olacaktır biraz cebe sığdırma sorunu oluyor ama büyük ekran büyük rahatlık,şarj süresi de daha iyi. Şimdiden hayırlı olsun. ( mat siyah almayın renk atıyor )
 8. iphone 7 plus'a kurdum,bence oldukça başarılı,sıkıntılı bir durum gözlemlemedim,şarj süresi çok fark etmedi,görsellik hoşuma gitti. Bence geçilebilir,güncellemelerle daha iyi olacaktır.
 9. Benim de 7 plus değişmişti ama bana böyle bir uyarı gelmedi. Her değişim cihazına böyle bir mesaj geliyor demek yanlış olur. Şahsi fikrim durumu apple'ye bildirmekte fayda var.
 10. Bu fiyatta bir yanlışlık var ya o fiyata vermeleri imkansız. Eğer gerçekten o fiyatsa süper fırsat kaçırılmaması lazım.
 11. kullanmayın :)ben para iademi alabildim,herkes alamayabilir.
 12. süre ? kaç güne açılır ? bir de açılmama riski var mı?
 13. Tanımadığım bir site değil,internette araştırdım,çok güvenilen bir ingiliz sitesini okudum 1 numara olarak göstermişler ve editör bizzat açıldığını yazmış. Riski göze aldım ödedim artık hayırlısı,ip7 icloud mümkün değil yazmışsın ama yanılıyorsun. Neyse benimki ilk olacak senin için o zaman almanyadan alınma hocam cihaz. Temiz cihaz kara liste ya da çalıntı falan değil. Sizden haber bekliyorum. Umarım sizin dediğiniz gibi benden ekstra para talep etmezler,hayırlısı. açıkçası ödeme yaptığım siteden haber bekleyeceğim sonuna kadar eğer farklı bir durum gelişirse bu arkadaşla görüşebilirim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.