Jump to content

Omondoles

Üye
 • Content Count

  1,000
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Non

About Omondoles

 • Rank
  iKtif
 • Birthday 07/01/1981

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yalnız şöyle bir durum var. Cihaz İngiltere cihazı ve ben 2. El aldım. Yine de dediğinizi yapabilir miyim? Dokunmatik çalışmıyor mu diyeceğim?
 2. Selamlar arkadaşlar. Sanırım x’in ekranında yanma oluştu. Çok değil ama canımı sıktı arkada silüet oluştu. Baştan kurulum yaptım ama düzelmedi. Garanti de geçti. Bir çözümü var mı? Teşekkürler.
 3. Kablodandır. Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 4. İpad pro ile air aynı boyutta. Pro'nun 9,7'lik modeli de var. Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 5. Peki çalışma mantığı nasıl oluyor? Mesela film dosyasını telefondaki diğer video oynatıcılarla açabilir miyim? Ofis dosyalarını istediğim ofis programı ile açabilir miyim? Pc'den telefona bu usb ile ofis dosyası atabilir miyim? Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 6. Selamlar arkadaşlar. Alide böyle usbler gördüm. Şimdi bunlar tam olarak ne işe yarıyor? Foto ve video yedekleme dışında başka işimize yarar mı? Mesela pcden içine video atıp herhangi bir programda açabilir miyim? Aynı soru ofis dosyaları içinde geçerli.
 7. İphone 4s'ten beri jb'li kullanıyorum. Şu ana kadar bir sorun yaşamadım. Tabiki jbsiz daha güvenlidir. Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 8. Güzel bir özellik ama her sitede çalışmıyor. Bazı sitelerde klavyenin yanına parolalar gelmiyor. Ben safari ile beraber icab mobile kullanıyorum. Tarayıcı 1password uygulamasıyla beraber çalışıyor. Mükemmel ötesi. Loading %61..
 9. Bunu bilmiyordum. Teşekkürler. Loading %61..
 10. @erdemsaid, jb hâlâ var telde. Loading %61..
 11. Ben ne zaman yaptığımı unuttum. Gününü öğrenebilir miyim? Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 12. Tebrikler. Yanlız videonun açıklama kısmına tweaklerin isimlerini yazarsanız daha güzel olur. Bazıları hoşuma gitti ama bulmak için tekrar izlemem lazım. İsimlerini unuttum [emoji18] Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 13. Lithium ion türkçe yapabilir misiniz? Loading %61..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.