Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

iphonuscu

Üye
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Non

About iphonuscu

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 10/31/1967

Profile Information

 • Firmware Bilgisi
  5.1.1
 1. İyi akşamlar ben bu uygulamayı windowsa pc kurdum,bir kanalı seçtiğimde içeriği göstermiyor ses geliyor yeşil bir ekran var okadar yani görüntü yok bunu nasıl çözeceğiz yardımcı olabilirmisiniz.Pc windows 7.
 2. Herkese iyi akşamlar.Telefon 5s 9.3.3 jilberkli.Arkadaşlar sorun cydiadan bir tweek yüklediğimde yarım kalıyor kırmızı yazılar çıkıyor bide resimdeki hata çıkıyor yardımcı olabilirmisiniz.Yüklü repolar biteyourapple,sinfuliphonerepo,xarold
 3. Benim dediğim tweek siz telefonunuzu kitlediğinizde arka plandakiler siliniyor yani ccsettings açmana gerek kalmıyor.
 4. Yaramazmı, telefonla işiniz bitipte kitleyip cebinize koyduğunuzda arka planda çalışan uygulamalar otomatik olarak kapanıyor yani tek tek uygulama kapatmakla uğraşmıyorsunuz.
 5. Merhaba arkadaşlar telefon 5s 9.3.3 jilberkli.Bir tweek vardı telefonu kitlediğimizde arka planda çalışan uygulamaları kapatıyordu bu tweekin ismi neydi yardımcı olurmusunuz.Birde telefonumuza istediğimiz şarkıdan zil sesi yapabileğimiz Unlimtones tweeki çalışıyor ben denedim repo bigboss bilginize.
 6. İyi akşamlar Arkadaşlar.Sorunum şu telefon 5s, jilberkli versiyon 8.3,face açılmıyor uygulamadan atıyor sildim tekrar kurdum ama açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz.
 7. İyi akşamlar banada ipayı yollayabilirmisiniz
 8. İyi akşamlar, Arkadaşlar telefon 5s 8.3 jilberkli.Telefona cydiadan ne zaman tweek kurmak istesem indiriliyor yada yükleniyor diyor fakat hiç bişey gelmiyor.Kurmak istediğim tweek kurulmuş gözüküyor reposunda mavi yeşil gibi bir ton yanında artı işareti oluyor ama ayarlara gelmiyor bu olay 3-4 gündür var bu nasıl düzelir yardımcı olabilirmisiniz.
 9. Teşekkür ederim sağolun.
 10. Adminim nc ye nereden gireceğim
 11. İyi akşamlar arkadaşlar bu borsa bildirimileri arkada devamlı çalışıyor bunu nerden kapatacağız.Telefon 5s 8.1.3 jilberkli bide 8.1.4 e geçmelimiyim.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.