Jump to content

iphonuscu

Üye
 • Content Count

  288
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by iphonuscu

 1. İyi akşamlar ben bu uygulamayı windowsa pc kurdum,bir kanalı seçtiğimde içeriği göstermiyor ses geliyor yeşil bir ekran var okadar yani görüntü yok bunu nasıl çözeceğiz yardımcı olabilirmisiniz.Pc windows 7.
 2. Herkese iyi akşamlar.Telefon 5s 9.3.3 jilberkli.Arkadaşlar sorun cydiadan bir tweek yüklediğimde yarım kalıyor kırmızı yazılar çıkıyor bide resimdeki hata çıkıyor yardımcı olabilirmisiniz.Yüklü repolar biteyourapple,sinfuliphonerepo,xarold
 3. Benim dediğim tweek siz telefonunuzu kitlediğinizde arka plandakiler siliniyor yani ccsettings açmana gerek kalmıyor.
 4. Yaramazmı, telefonla işiniz bitipte kitleyip cebinize koyduğunuzda arka planda çalışan uygulamalar otomatik olarak kapanıyor yani tek tek uygulama kapatmakla uğraşmıyorsunuz.
 5. Merhaba arkadaşlar telefon 5s 9.3.3 jilberkli.Bir tweek vardı telefonu kitlediğimizde arka planda çalışan uygulamaları kapatıyordu bu tweekin ismi neydi yardımcı olurmusunuz.Birde telefonumuza istediğimiz şarkıdan zil sesi yapabileğimiz Unlimtones tweeki çalışıyor ben denedim repo bigboss bilginize.
 6. İyi akşamlar Arkadaşlar.Sorunum şu telefon 5s, jilberkli versiyon 8.3,face açılmıyor uygulamadan atıyor sildim tekrar kurdum ama açılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz.
 7. İyi akşamlar banada ipayı yollayabilirmisiniz
 8. İyi akşamlar, Arkadaşlar telefon 5s 8.3 jilberkli.Telefona cydiadan ne zaman tweek kurmak istesem indiriliyor yada yükleniyor diyor fakat hiç bişey gelmiyor.Kurmak istediğim tweek kurulmuş gözüküyor reposunda mavi yeşil gibi bir ton yanında artı işareti oluyor ama ayarlara gelmiyor bu olay 3-4 gündür var bu nasıl düzelir yardımcı olabilirmisiniz.
 9. Teşekkür ederim sağolun.
 10. Adminim nc ye nereden gireceğim
 11. İyi akşamlar arkadaşlar bu borsa bildirimileri arkada devamlı çalışıyor bunu nerden kapatacağız.Telefon 5s 8.1.3 jilberkli bide 8.1.4 e geçmelimiyim.
 12. Hocam bendede aynı 8.3 jilberkli.Bigbostan yükledim tweek açılmasıyla kapanması bir oluyor,başka repodanda yükldim aynı telefon 5s.
 13. İyi akşamlar, telefon 5s 8.1.2 jilberkli,moresiriyi kurdum fakat siriyi aktif edemiyorum, ayarlardan aktif ediyorum yani tiki açıyorum aktif oluyor fakat home tuşu ile çıkıyorum tekrar pasif oluyor bir yerde hata var bulamıyorum.İphone 5 var ona kurdum moresiriyi çalışıyor.Nasıl aktif edeceğim siriyi yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar.
 14. Arkadaşım derken inanın atrbir niyetim yoktu, burda birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz bana oşekilde yazmanıza üzüldüm, burda ki herkesinde birbirine arkadaşım demesi bence gayet güzeldir iyi forumlar.
 15. uslububuna dikkat et derken!Nasıl yazacağımı sendenmi öğreneceğim.
 16. Arkadaşım cydiadan moresiriyi kurdum.Ayarlardan siriyi aktif ettiğimiz zaman siri etkinleştir yazısı çıkıyor,okeyliyorum aşşada dil seçenekleri var ordan Türkçeyi seçiyorum telefon donuyor. İngilizcede bırakıyorum ayarlardan çıkıyorum siri aktif olmuyor, ayarlına tekrar giriyorum tik kapalı.Daha asıl anlatayım.
 17. Home tuşunu basılı tuttuğumuzda sirini aktif olması gerekiyor ben aktif edemiyorum
 18. tabi türke moresiriden Türkçeye tıklıyorum telefon donuyor zaten kafadan siri aktif olmuyor
 19. İyi akşamalar başlıktada yazdığım gibi ayarlardan siriyi aktif ediyorum,fakat aktif olmuyıor ayarlardan çıktığım zaman siride kapanıyor,telefon 5s 8.1.2 jilberkli.Siri aktif ettiğim zaman dil kısmı İngilizce gözüküyor yardımcı olabilecek arkadaşlardan cevap bekliyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.