Jump to content

skyforce

Üye
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Non

About skyforce

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 05/07/1980

Profile Information

 • Firmware Bilgisi
  5.1.1

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.twitter.com/ThMrtDgn
 1. İnternetten iOS7 .ipsw indirdim ve güncelledim sorun çözüldü.
 2. Arkadaşlar, iphone4 cihazımda ios7 beta kurulu. UDID kaydı olmadığı için cihazımın etkinleştirme hatası aldım. Açıkçası iOS7'de pek hoşuma gitmedi ve iOS6'ya geri dönmek istiyorum. Acaba cihaza iOS7 betayı kurmadan önce aldığım yedeği direk geri yüklersem yine iOS6'yı kullanmaya başlar mıyım yoksa illa internetten iOS6 yazılımını indirip tekrar mı kurmam gerekli ?
 3. iphone 4 iOS 6.1.3 için IPSW dosyasını indirmek gerekiyor mu yoksa direk jailbreak'i indirip kurabilir miyim?
 4. Dediğin camera connection kit'i herhangi bir teknoloji magazasında bulabilir miyim peki?
 5. Arkadaşlar ipad2 cihazım da hddmi çalıştırmak istiyorum, bi aparat ile iFile'nin çalıştırdığını duydum bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
 6. Arkadaşlar ipad2 cihazım da hddmi çalıştırmak istiyorum, bi aparat ile iFile'nin çalıştırdığını duydum bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
 7. Arkadaşlar 2. el iPhone 4 aldım aldığımda sürüm 4.1 idi. iTunesden güncelleme yaptım 6.0.1e yükselttim ama şimdi telefonda aktivasyon ekranı çıkıyor ve aktivasyon başarısız diyor. Sorun nedir acaba nasıl düzeltebilirim bilen var mı?
 8. Bende de mesela Clash of Clans'ta güncellemek için yükle butonuna basıyorum oyun iPad cihazımda görünüyor altında Bekleyiniz yazıyor ama hemen yok oluyor indirmeden, bilen biri yardımcı olabilirse çok sevinirim.
 9. Arkadaşlar oyunla ilgili hatırladıklarımı yazıyorum umarım yardımcı olursunuz.. 1- Savaş oyunuydu bi kraliyetin vardı 2- Kendin tek bir karakteri oynuyordun ama yanına ordu kurabiliyordun 3- Karakterini güçlendirip yeni eşyalar, pot falan alıyordun 4- Yanlış hatırlamıyorsam uzak doğu temalıydı 5- Oyun haritasında kendi kalen vardı ve etraftaki kalelere saldırıyosun onlar sana saldırabiliyor Hatırlayabildiklerim bunlar arkadaşlar umarım aranızda bilen vardır..
 10. iTunes üzerinden nasıl restore edicem peki?
 11. Dfu moda aldım cihazı fakat ekranda iTunes amblemi ve USB kablo resmi var ordan sonra ne yapıcam?
 12. Arkadaşlar, iPad cihazıma restore yapmak istiyorum fakat ' Tüm içerikleri ve ayarları sil ' sekmesine basınca ortada bi yuvarlak donmeye başlıyor ve hiç durmaksızın dönüyor. Neden restore yapamıyorum bilen var mı? iPad2 5.1.1 Jb'li
 13. Arkadaşlar diziTV uygulamasını AppStore haricinde nereden indirebilirim bilen var mı?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.