Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

wescam

Üye
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About wescam

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 10/07/1976

Profile Information

 • Firmware Bilgisi
  5.1.1
 1. Arkadaşlar ihtiyacım olan şu: Rehberimdeki kişiler beni aradıklarında onları hatırlamam için kısa bilgiler girmem gerekiyor. Çağrı geldiğinde bu kısa bilgiler ekranımda gözüksün istiyorum bir nevi caller id gibi bir şey. Bu tip bir program tavsiye edebilirmisiniz bana kullanan varsa. Ücretli ücretsiz önemli değil. Yeterki düzgün çalışsın. Saygılarımla.
 2. Arkadaşlar şu anda Ios'un son sürümü 7.1.2 ve Pandu Jb sorunsuz çalışıyor anladığım kadarıyla. Ben bazı tweaklerden ve stabil olmasından dolayı 6.1 i kullanıyorum. Şu anda kullandığım tweakleri 7.1.2'de kullanabilecekmiyim bunu bilmiyorum ve bu tweakleri toplu olarak tekrar 7.1.2'ye kurabilecekmiyim acaba ? Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılarımla.
 3. Peki tekrar kurdum derken hem programı çalıştırıyorsunuz hemde kilit sesi normalmi diyorsunuz ? Bende kilit sesi kaybolmadı ama ses bozuldu derinden geliyor, menüden programı pasif yapınca düzeliyor ses. Saygılarımla.
 4. Bende kurdum stabil çalışıyor fakat dikkat ettinizmi bilmiyorum ama kilit sesini bozuyor uygulama !
 5. Merhabalar arkadaşlar. 4. nesil Ipad aldım. Youtube'dan video indirmek içinde 5.5 tl ye TDownloader programını satın aldım yorumları okuyarak. Program gayet güzel çalışıyor her videoyu indiriyor fakat şöyle bir durum var. Pc'den bir klip açıyorum 720p veya 1080p indirebilirken aynı videoyu Ipad'de 360p de indirebiliyorum. Mobile olarak açılıyor Ipad'de program ondanmıdır dedim masaüstü olarak çalıştırdım ama yine durum aynı. Bunu ne şekilde aşabiliriz benim videoları en az 720p olarak kayıt etmem gerekiyor. Saygılarımla.
 6. Merhabalar arkadaşlar. Bizim ufaklık yemek yerken telefona yüklediğim reklam veya klipleri izliyor Iphone'dan. Fakat ortadaki düğmeyi öğrendi sürekli kapatıyor. Bu tuşu kilitleyen bir player varmı arkadaşlar. Ekranı ve tuşu kilitlemesi yeterli benim için. Ekrana basılı tutunca kilitleyen basılı tutunca kilidi açan bir prg yani. Saygılarımla.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.