Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

fours

Üye
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About fours

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 01/01/1980

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  iPhone XR / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  6 / FU
 • Firmware Bilgisi
  8.0.1
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  Ankara
 1. Merhaba, bir uygulama için telefon dilini ispanyolca yapmıştım sonra tekrar Türkçeye çevirdim. Menuler Türkçeye söndü ama bazı uygulamalar ispanyolca kaldı. Bunu nasıl düzeltebilirim. Uygulamaların ayarlarında dil seçeneği yok.
 2. Olay sadece facetime değil, çekilen fotoları da ipade senkronluyor, iphoneda aldığım notlar da ipadte çıkıyor. Farklı id ler kullanmak kesin çözüm ama bunu itunes ayarlarından iki makinayı ayırabiliyorduk sanki.
 3. mevzuyu hortlatayım. Geçici çözümler değil de kalıcı bir çözüm yok mu?
 4. Selam daha önce sorulmuş olabilir kusuruma bakmayın. Aramalarda bulamadım o yüzden yazıyorum. Malum iphone kullanıcıları olarak whatsapp ile konum göndereceğimiz zaman apple map açılıyor. Normalde lokasyon ararken çıkan dükkan mağaza isimleri konum atarken çıkmıyor. Bunu google haritalara çevirmenin bir yolu var mı? Apple maps'i sil demeyin o çözüm değil maalesef.
 5. Whatsappta ciddi sayıda fotoğraf ve video var. Ben genel olarak otomatik film rulosuna kaydet seçeneğini kkullanmıyorum. Eğer whatsapp2ı bu haliyle iclouda yedeklemeye çalışırsam fotoğraf ve videoları yedekleme yerim olmaz diye düşünüyorum. Buna karşı bir çözüm var mıdır?
 6. Merhaba Yakın zamanda kullandığım iphone 6s i bırakıp üst model bir iphone a geçiş yapacağım. Daha önce yaptığım gibi icloud üzerinden yedekleme yapıp yeni iphone'un kurulumunu icloud ile yapacağım. Fakat başta bildiğim whatsapp'ın yedeklenmesini nasıl yapmam gerekiyor. bunun dışında dikkat etmem gereken bir konu var mı? bu arada icloud'a fotoğraf yedeklemiyorum. Benim için önemli konular, whatsapp, telegram, rehber, notlar, takvim
 7. Mevzu bu: https://developer.apple.com/library/content/documentation/Miscellaneous/Reference/MobileDeviceManagementProtocolRef/3-MDM_Protocol/MDM_Protocol.html
 8. operatöre ait değil. ama yükleme zorunluluğumun olduğu bir profil işle alakalı. profil dosyasının nasıl yazıldığını biliyorum. kodu görsem değişiklik yapabilirim. ama bu profil için kodu göremiyorum. Genel olarak da yüklü bir profilin kodlarını görmek mümkün mü onu da bilmiyorum açıkçası. Diyebilirsiniz ki yüklediğiniz yerden koda ulaşın. Fakat yüklediğim yerde direk link değil.
 9. Fikir verebilmesi açısından görsel de ekledim. gördüğünüz gibi burada bir profil yüklü ve epey de bir içeriği etkiliyor. Mail hesabından tutun, vpn ayarına kadar ve hatta bu profil yüklü uygulamaları ve bu uygulamalar ile ne kadar zaman geçirildiğini de tarıyor. Kodların nasıl yazıldığını az çok biliyorum ama yüklü koda ulaşamıyorum. ulaşıp editleyebilir tekrar yükleyebilirim.
 10. Merhaba, direk link üzerinden yüklenmemiş bir aygıt yönetim profiline yükledikten sonra mesela izinlerinde değişiklik yapabilirmiyiz? Yani bir program ya da uygulama aracılığıyla koda ulaşıp değiştirmemiz mümkün mü?
 11. sanırım buldum; kapatmak istediğim grubun bildirimlerini açıp uyarılarını kapatmam gerekiyor.
 12. merhaba, whatsapp'ta birkaç sohbet grubum var, ayarlar > bildirimler > grup bildirimleri > uyarıları açıyorum, bildirimini kapatmak istediğim gruba gelip grup bilgisi özel bildirimler kısmından bildirimleri kapatıyorum fakat hala kapattığım gruptan bildirim alıyorum. bu sorunu nasıl çözebilirim?
 13. Merhaba, itools lite versiyonu indirdim fakat iphone daki fotoğrafları göremiyorum. iTunes V.12.1.2.27 iTools V.1.8.4.8 Full versiyonu da indiriyorum,bir de onda deneyeceğim, Türkçe yamayı gönderebilirseniz sevinirim. Edit: Full versiyonla fotoğrafları gördüm Bu versiyon komple çince sandım ingilizce varmış, Türkçe yama şart değil.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.