Jump to content

Hasanbasdereli

Üye
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Hasanbasdereli

 1. @rasim06 cydia anasayfa da daha fazla paket kaynağı var bigboss zotttd gibi repoları oradan ekliyeceksiniz..
 2. Electra ile jailbreak aktif edemiyormusunuz? Electra açılmıyor ise tweakbox dan yükleyin. Tweak seçeneği kapalı olacak şekilde jailbreak aktif edin. Daha sonra uyumsuz tweakleri silin.
 3. @jan durum rahatsız edici ise ios cleaner deneyin.. sıfırlama yaptıktan sonra ilk etap da crackli tweak barındıran repolardan crackli tweak kurmayın. kiimo, hyi , biteyourapple vb. kendi repolarından anemone ve xenhtml kurup sorun yaşayıp yaşamadığınızı test edin. daha sonra sırayla deneyerek tweaklerinizi kurarsınız..
 4. dostum en başta bioprotectx 11 ve killbackground 11 varsa direk kaldır ve kırıntılarını temizle.. tweak listesini atın isterseniz bakılsın.
 5. @jan onderazazi' nin yayınladığı ios cleaner 11 aracını deneyebilirsin.. Not: Denemediğimiz için sorumluluk size ait.. repo: http://onderazazi.yourepo.com https://youtu.be/MZtG6h_-aZk
 6. impactor ile sorun yaşıyorsanız.. https://www.tweakboxapp.com/ adresinden yükleyebilirsiniz.
 7. Tweak Adı FullSafari Sürüm 1.2-1 Uyumluluk iOS 11 Tanım iPad Safari pencere özelliğini iPhone'a ekler. Repo hasanbasdereli.yourepo.com
 8. Tweak Adı Circa Sürüm 0.0.1-1 Uyumluluk iOS 11 Tanım Uygulama simgelerini yuvarlak yapmak için uygun bir tweak. Repo repo.xarold.com 
 9. rica ederim. güle güle kullanın..
 10. Tweak Adı Zeppelin TR Pack Sürüm Uyumluluk ios 7-8-9-10-11 Tanım Karışık Zeppelin Logoları Repo http://hasanbasdereli.yourepo.com Paketin içerisinde anonim, (derleme) ve kendi yaptığım logolar mevcuttur..
 11. sen aslında rollectra ile cihazı sıfırlayıp sıfırdan temiz kurulum yapsan çok iyi olur. her tweaki her repodan yükleme. orjinal repolarını bulup yükle. depends paket bağımlılıkları sıkıntısı yaşamazsın. Xenhtml çalışması için xeninfo da kurman gerekiyor.
 12. filza ile ana dizinde xenhtml diye arat. klasör çıkarsa sil. (dikkatli ol)
 13. xenhtml kaldır. icleaner ile kırıntılarını sil. ve aşağıdaki repodan yükle.. Xenhtml repo: http://xenpublic.incendo.ws
 14. Appstore ++ ve appadmin tweakleri beta sürecinde. Geliştiricileri biraz zaman alacağını söylüyor.
 15. Tweak Adı Adblock for YouTube Sürüm 1.0.7 Uyumluluk iOS 11 Tanım Youtube reklamlarını engeller. Repo BigBoss
 16. Zaten açıklamalarında yazıyordu. Hard reset atın elma ekranında kalınca.devam edecektir diye.
 17. Sizin cihazınızda uyumsuz tweak var o yada onları bulup kaldırmanız lazım.. Yöntemi: icleaner ile cydia substrate eklentilerinden tweakleri tek tek kapatıp deneyeceksiniz..
 18. Bu tweak safari tapatalk cydia gibi reklamları engeller watusi icin tweet atıcak yada satın alacaksınız. Youtube icinde çalışmaz
 19. Ses yükseltmek icin tweak kurmanıza gerek yok super recorder satın alırsanız bu özellik içinde geliyor. Diğer tweakler ios 11.3.1 ve üstü icin güncellenmedi diye biliyorum..
 20. Reklam engellemek icin Minimal Host Blocker kurabilirsiniz..
 21. Audio recorder ın crackli sürümleri malesef stabil çalışmıyor. Super recorder satın almanızı tavsiye ederim..
 22. Truecaller adaffix vb. Uygulamalar Türkiyede mahkeme kararı ile yasaklandı. İndirmek icin amerika applestore a geçiş yapmanız gerekiyor. Truecaller ın arama engelleme özelligi yok. Spam özelligi var diye biliyorum..
 23. Jailbreak sertifika sorunu icin extender kullanabilirsiniz. Yada tweakbox gibi yerlerden yükleyin. Ama bu tür ipalar herhangi bir geliştiricinin hesabı ile imzalandığı için sertifika süresi 1-365 gün arası değişir..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.