Jump to content

good2see

Üye
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Non

About good2see

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 03/01/1984
 1. evet silince açılıyor
 2. Peki versiyon düştüğümde baseband den dolayı unlock yapamama gibi bir ihtimal olabilir mi? teşekkürler.
 3. Elimde bir adet iphone 3GS var. Mevcut sürüm 4.2.1 Model : MB715LL sanırım simlocklu(telefonda ultrasnow yüklü) ama şu anda açık. Bu telefonu 5.0.1 e yükseltip unlock yapabilir miyim? yükseltip versiyon düşürebilir miyim? unlock işlerinde baseband önemliymiş. shsh lar mevcuttur.
 4. Merhabalar, Cydia dan bir app yüklemiştim. Çok güzel bir app di. Ancak adını bulamadığım için tekrar yükleyemiyorum. slide to unlock kısmını gizliyordu. Ajanda kenarı gibi küçük kırmızı bir deri görünümlü yer oluyordu. Oradan tutup sola çektiğimde telefonun kilidi açlıyordu. Bu uygulamanın adını bilen var mı acaba?
 5. Teşekkürler, 4.3.3 ü denediğim zaman sonucu yazacağım. iyi akşamlar.
 6. 4.0.1 ve 4.1 versiyonlarına rahatlıkla düşüyorum. 1015 hatasını geçebiliyorum. Fakat 4.3.3 versiyonunda SHSH kaydım olmasına rağmen 1015 hatasını geçemiyorum. Bu versiyonla ilgili başka bir çözüm var mıdır?
 7. Merhaba arkadaşlar, iPhone 3GS mevcut orijinal 4.3.5 versiyonundan 4.3.1 versiyonuna düşürmek için baya bir çaba harcadım ama restore sonrası recovery moddan çıkamadım. Dolayısıyla 4.3.5 versiyona restore yapmak zorunda kaldım. Tinyumbrella ile fixrecovery vs yapmayı denedim. Teelfon tepki vermedi. Aldığım hatalar 3194 ve 1015. Host dosyasında değişiklik falan yaptım olmadı. Baya bi forumu okudum ama hala beceremedim. Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Not:SHSH ım mevcuttur.
 8. Yeni iş bankası reklam müziğini nerden bulabilirm. Hani şu çocuklarla çekilmiş, hayatınızı yazarak kazansanız da vs diyen.
 9. Çözümü yine bu forumda gördüm ama başka bir konunun içerisinde olduğu için herkesin bulması mümkün olmayabilir. APN e internet yazdıktan sonra gider personal hotspot. Hücresel veri ağı ayarını yap: APN e internet yaz Hücresel veri ağında internet paylaşımı diye bir bölüm var altta. oraya da internet yazın cihazı restart et artından hücresel veri yi kapat 3 saniye bekle hücresel veriyi aç ve personal hotspot geldi.
 10. Bende aktif olmuyordu. Avea kullanıyorum. O zaman cydia dan tetherme ile problemi aşmıştım.
 11. jailbreak yaptırmışsan cydia dan tetherme yi kur. aynı işlevi görüyor. ya da mywi. ama 4.3.1'i jb i çıkmadı diye biliyorum.
 12. Ben de 3GS var. Personal Hotspot var. Sadece wifi paylaşmıyor. Kablo ve blutoothla paylaşıyor. iP4'te ekstradan wifi paylaşım var.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.