Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !

sbastak

Üye
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Non

About sbastak

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 04/13/1986

Profile Information

 • Firmware Bilgisi
  6.0
 1. OldBooth: ile Nostaljik Vesikalıklar yapabilirsiniz Oldify 2 - Face Your Old Age:fotoğraflarınızı kolayca yaşalndırabiliyorsunuz Fatify - Get fat:Fotoğraflarınızı şişmanlatıp 3D animasyonlar verebilirsiniz Beardify - Grow a Beard:Resimlere Sakal ekleyip 3D animasyonlar verebilirsiniz Stacheify - Geow a Mustache:Bıyık bırakmadan önce yakışıp yakışmadığına karar verin Vampify-Arkadaşınızı vampire çevirip ortamda eğlence sağlayabilirsiniz ZombieBooth:Kendinizden korkucaksınız herkes birgün zombii olacak Demon Cam: yüzümüzü korkunç şekillere sokarak arkadaşlarımızı korkutmaya yarayan ilginç bir video kayıt uygulaması Haunted face ve Morfo Yüz değiştirici uygulamalar Action Movie FX : Çektiğiniz kısa videolara araç kazası, roket saldırısı, hortum faciası gibi Hollywood tarzı efekler verebilirsiniz Impaktor – The drum synthesizer:hiç müzik bilgisine sahip olmadan iphone masaya bırakıp masa veya cisme vurarak ritm tutabileceğimiz güzel bir app Garageband vaktiniz varsa biraz ugrasma sonucu serdar ortaca beste satacak kivama gelirsiniz efendim bu programla Tap dj:Iphone'unuzdaki sarkilari secip uzerinde oynamaniza olanak saglayan keyifli bir uygulama Ocarina : telefonun hoparlorune üfleyerek ve parmaklarınızı kullanarak enstruman çalıyorsunuz Harmonica : iPhone'u baya mızıka gibi dudaklarınızın arasına yerlestirip çalıyorsunuz GyroSynth : iPhone'u havada hareket ettirerek müzik yapıyorsunuz, kaydedebiliyorsunuz Songify : kurduğunuz cümleleri alıp melodiyle harmanliyor. Ortaya çok eğlenceli şarkılar çıkıyor Autorap :kendisine okuduğunuz metni rap şarkısı haline getirebilen başarılı uygulama Voiceband :Kendi sesinizle enstürman kullanıyormuş gibi şarkı yapabiliyorsunuz..Ba Baa Baaa LaDiDa : ses kaydinizi azicik elektroniklestirerek uzerine farkli tarz ve hizda muzik ekleme şeysi.bakin bakalim yeteneksizmisiniz Magic Piano :Ekrandaki baloncuklara tiklayarak piano calicaksiniz Flightradar24 : (free + pro) Telefonu gokyuzundeki ucaga dogru tutuyorsunuz. Ucakla ilgili bilgiler ekranda beliriyor Star Chart : yildizlari diger gok cisimlerii gosteriyor. Telefonu gokyuzune tutuyorsunuz ekranda telefonu tuttugunuz yildizla ilgili bilgiler cikiyor Blower: Hoparlörden yüksek baslı ses vererek hava çıkışını sağlıyor. Mum ateşi gibi küçük ateşli söndürebilirsiniz hoparlörü tutarak ARSoccer : Iphone'nun kamerası yardımıyla ayakla top sektirme..güzel ve ilginc bir uygulamadır.beyaz zeminlerde cok iyi sonuç veriyor Heart Rate - Telefonun flasına parmaginizi koyuyorsunuz, kalp atıs hizini olcuyor. dogruya cok yakın Akinator: Tuttuğunuz herhangi bir kişiyi (film karakteri veya gerçek bir ünlü) bilen bir uygulama
 2. Asdfghj telf. Garantiye vereceğim için jb yi kaldırmak istiyorum gelince tekrar jb yapmak içinde sürüm yükselmesin istiyorum
 3. ip5 7.0.6 yüklü şuanda 7.1 e geçmeden jb i kaldırmak mümkün mü
 4. Estağfurullah affetmek ALLAHA mahsustur bizde dargınlık kırgınlık olamaz,normalde hiç haz etmem konu kitlemekten sonuçta emek var inan genel veya jailbreak bölümünde olsa kitlemezdim ama hem mevcut hemde yanlış yerde olunca mecbur kaldım kusura bakma bu konu kilityen mod ların konu taşımaya yetkisi yok mu
 5. dostum sen baya alıngan çıktın ya DeVoTee ye yazdım ben onları ...
 6. bana yazdığın cevap Birincisi konu yanlış yerde. İkincisi konu mevcut. Üçüncüsü bu şekilde kopyala yapıştır ile konu açılması şahsen pek doğru değil. Dördüncüsü her mesajda bir tweak paylaşmak konu düzenini bozar. birincisi yanlış yerde olduğunu biliyorum Jailbreak-Unlock bölümüne yeni konu açamadığım için buraya açtım konuyu bunu anlamıycak kadar zeki isen diğerlerini açıklamama gerekte yok ama ikincisi mevcut dediğin konu çorba olmuş durmda üçüncüsü amaç paylaşım değil mi dördüncüsü birincisini tekrar oku...
 7. Cleaner tweaki iOS 7 uyumlu Bellek Yönetim tweakidir. Özellikler:Gerçek zamanlı bellek ve arka planda çalışan işlemlere ilişkin bilgileri göstermekte ve temizlemeyerek sistem belleğini rahatlatmaktadır. Uygulama arayüzü iOS 7 stilindedir. Cydia Repo: BigBoss Fiyat: Ücretsiz Geliştirici: Faether Uyumluluk: iOS 7 Ekran Görüntüleri:
 8. Lock Screen Tool tweaki iOS 7 kilit ekranında "Kilidi Aç" yazısını istediğiniz bir kelime / cümle ile değiştirmenize ve kilit ekranındaki kamera ikonunu gizlemenize imkan tanıyor. Cydia Repo: BigBoss Fiyat: Ücretsiz Geliştirici: Youssef Eid Uyumluluk: iOS 7 Ekran Görüntüsü:
 9. WhatsAtor tweaki iOS 7 uyumlu olup, WhatsApp uygulaması üzerinden hangi menüde olduğunuz farketmeksizin Activator yardımı ile hızlıca mesaj yazma imkanı sunuyor. Cydia Repo: BigBoss Fiyat: Ücretsiz Geliştirici: iMokhles Uyumluluk: iOS 7 & iOS 6 Ekran Görüntüsü:
 10. AskToCall tweaki rehberdeki veya son aramalar listesindeki bir kişiyi aramadan önce size sorup onay aldıktan sonra aramayı gerçekleştirmektedir. Cydia Repo: BigBoss Fiyat: Ücretsiz Geliştirici: deVbug Uyumluluk: iOS 7 & iOS 6 & iOS 5 & iOS 4 Ekran Görüntüleri:
 11. PhotosEnhancer Pro 2 tweaki iOS 7 uyumlu olup, Fotoğraflar uygulamasına yeni özellikler ve seçenekler sunmaktadır. Örneğin, fotoğraf albümlerinize şifre ekleyerek özel fotoğraflarınızı gizleyebilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı daha geniş sosyal paylaşım seçenekleri ile paylaşabilirsiniz. iTunes arşivi ile eş zamanlanmış fotoğrafları silebilirsiniz. Cydia Repo: BigBoss Fiyat: Ücretsiz Geliştirici: iMokhles Uyumluluk: iOS 7 & iOS 6 & iOS 5 YouTube Video: http://www.youtube.c...bed/1Vg-HEzuW38 Ekran Görüntüleri:
 12. Purge tweaki yalnızca iOS 7 uyumlu olup, arka planda çalışan bütün uygulamaları tek seferde kapatma imkanı sunmaktadır. Uygulamalar arası geçiş menüsünde iken (Multitasking menüsü) ekrana uzun basılı tutulduğunda aktif olmaktadır. Cydia Repo: BigBoss Fiyat: Ücretsiz Geliştirici: Sirifl0w Uyumluluk: iOS 7 Ekran Görüntüleri:
 13. HiddenSettings7 tweaki iOS 7 Gizli Ayarlar menüsünü aktif etme imkanı sunmaktadır. Cydia Repo: BigBoss Fiyat: Ücretsiz Geliştirici: deVbug Uyumluluk: iOS 7 Not: iPad ile uyumlu değildir. Ekran Görüntüsü:
 14. VineDownloader tweaki Vine uygulamasındaki videoları direkt Film Rulosu klasörüne kaydetme imkanı sunuyor. Cydia Repo: BigBoss Fiyat: 0,99 $ Geliştirici: Stevie Hetelekides Uyumluluk: iOS 7 Ekran Görüntüleri:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.