Jump to content

eko1.3

Co-Admin
 • Posts

  4,794
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  116

Everything posted by eko1.3

 1. Bizler IP67-68 sertifikası olan cihazları bile sıvıdan uzak tutarken sizin çeşme altında temizlemeniz çok yanlış bir hareket. İçinin açılıp oksitlenmenin giderilmesi gerekecektir. Arayı çok uzatmadan güvenilir bir tamirciden destek alın.
 2. Merhaba, iPhone'un kendi mail uygulamasında imza eklemek biraz çileli. İstediğiniz düzeni maalesef sağlayamıyorsunuz. Gmail ile düzenleyip, kopyala yapıştır yapar mısınız?
 3. Selamlar, 1- V6.1.1 çıktı, problemsiz jailbreak yapabilirsiniz. 2- Eğer cihaza hat taktıysanız iade edemezsiniz. Telefonlara hat takıldıktan sonra aktifleştirme gerçekleşiyor ve ikinci ele düşmüş oluyor. iphone için garanti başlangıcı hat algılanmasıdır. Eğer cihaza hat takmadıysanız şansınızı deneyebilirsiniz ama ne gerek var. Bknz: ben, 13.5 kullanıyorum. 3- Shsh kaydı sadece imzası açık olan sürümlerde alınabilir. İmza kapatıldıktan sonra alma şansınız maalesef yok. 4- Shsh kaydı sadece imzası açık olan sürümlerde alınabilir. İmza kapatıldıktan sonra alma şansınız maalesef yok. Yardımcı olmamı istediğiniz başka konu varsa lütfen çekinmeyin.
 4. Selamlar, 1.0.8 sürümünü kendi sitelerinden indirebilirsiniz. https://ih8sn0w.com/p0sixspwn.html
 5. Maalesef bir süredir denk gelmedim güncel kırık tweak'e
 6. Beyazlık kalıcıdır. Zamanla küçülür ama ufak leke olarak kalacaktır. Panelin komple değişmesi gerekmekte. Kullanıma engel olmayacaktır.
 7. Maalesef shsh kaydınız yoksa geçiş yapamazsınız.
 8. Silip tekrar yükleyin, düzelmez ise bir sonraki güncelleme ile düzelecektir.
 9. Batu abicim eline sağlık, biz kaldık 13.5’te :)
 10. Merhaba, Ayarlar>> Hücresel kısmına girip indirdiğiniz uygulamanın tikini açın.
 11. Merhaba, ipsw.me adresinden cihazınıza uygun güncel sürümü indirin. DFU Modda iTunes ile Shift + Geri Yükle diyerek indirdiğiniz ipsw dosyasını gösterin. iTunes'un güncel olduğundan emin olun. Sorun devam ederse tekrar yazın.
 12. Cihaz Jailbreakli mi? Jailbreak varsa AppSync unified yüklü mü?
 13. Merhaba, İyileştirilmiş Pil Sarjını kapattıktan sonra cihazınızı kapatıp açın. Sorun büyük ihtimal çözülecektir.
 14. Merhaba, Cihazın faturası varsa Apple ile iletişime geçmeniz gerekmekte. Diğer türlü sıfırlama işlemi yapsanız dahi aktivasyon adımında kayıtlı mail adresini ve şifreyi isteyecektir. Teknik destek: 00800 448 829 878 (ücretsiz*) 0 (216) 282 16 22 (yerel ücretler uygulanır) * Ücretsiz telefon numarası sabit hatlar içindir. Cep telefonundan arandığında ücret uygulanabilir. Bu numara bazı mobil iletişim operatörlerine ait hatlardan aranamayabilir. Daha fazla bilgi için lütfen iletişim operatörünüze danışın.
 15. iPhone cihazlarına IMEI atamazsınız. Bir kaç Bypass yöntemi mevcut ancak sim kartı görmez.
 16. Merhaba, Daha güçlü adaptör kullanırsanız daha hızlı sarj olacaktır. iPad Adaptörleri oldukça hızlı sarj etmenizi sağlayacaktır. iPhone 11 suya, sıçramalara ve toza dayanıklıdır. Aygıtlar kontrollü laboratuvar koşullarında test edilmiş ve 60529 sayılı IEC standardı kapsamında IP68 derecesini (30 dakikaya kadar maksimum 2 metre derinlik) elde etmiştir. Suya, sıçramalara ve toza dayanıklılık kalıcı değildir ve normal kullanıma bağlı yıpranma sonucunda azalabilir. Islak bir iPhone’u şarj etmeye çalışmayın. Temizleme ve kurulama yönergeleri için lütfen kullanım kılavuzunu inceleyin. Sıvı temasına bağlı hasarlar garanti kapsamında değildir.
 17. Merhaba, Öncelikle hoşgeldiniz. Forumumuzda crackli uygulama paylaşımı yapılmamaktadır.
 18. Merhaba, iOS 13 üstü olması yeterli deniyor aslında. Güncel sürüm gerekliliği olmaması gerekiyor.
 19. Arka planda yenile açık mı? Bildirimler açık mı? Bildirim ayarlarında Kilit Ekran, Bİldirim Merkezi ve Başlıklar seçili mi?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.