Jump to content

TR_mhm60

Üye
 • Posts

  1,696
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

TR_mhm60 last won the day on July 22 2015

TR_mhm60 had the most liked content!

About TR_mhm60

 • Birthday May 10

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  6 Plus / FU
 • Kullandığınız 2. Cihaz
  iPad 2
 • Firmware Bilgisi
  11.3.1
 • Kullandığınız Operatör
  Vodafone
 • Şehir
  Bodrum

Recent Profile Visitors

5,074 profile views

TR_mhm60's Achievements

Veteran

Veteran (13/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

314

Reputation

2

Community Answers

 1. Electra'nın yapımcıları yeni çıkan exploietler doğrultusunda Electra Jailbreak aracını 11.4 ve 11.4.1 sürümünü de kapsayacak şekilde 1.2.0 versiyonunu yayınladı. .ipa Dosyası İçin: https://github.com/coolstar/electra-ipas/raw/master/Electra1141-1.3.2.ipa https://mega.nz/#!eMJS1CZR!n1ixxBcnxNv55v8cpHtYs8KojnsqasQ6oO8DojaZgYw Bütünlüğü kontrol etmek için SHA1: 1b35c1364c791aeceab2ded5f04e74bf27d131b1 İndirdiğiniz .ipa dosyasını Cydia Impactor kullanarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. A7 ve A8 işlemcili cihazlar için voucher_swap yöntemi çalışmayabilir, threadm1ll yöntemini deneyiniz. Cihazınızın başına gelebilecek herhangi kötü olaya karşı yedeğinizi almayı unutmayın. 1.2.2 güncellemesi ile sorunlar çözüldü. https://coolstar.org/electra/ Edit: 1.2.3 Güncellemesi eklendi. 1.2.7 Güncellemesi eklendi. 1.3.0 Güncellemesi eklendi. 1.3.1 Güncellemesi eklendi. 1.3.2 Güncellemesi eklendi.
 2. Herkese iyi günler. Electra1131 Jailbreak’ın çıkmasından sonra topluluğumuzda güncellemeleri devre dışı bırakma ihtiyacı da doğmuş oldu. Alıştığımız Jailbreak’lerin aksine Electra1131 yazılım güncellemelerini devre dışı bırakmıyor ve cihazımızın güncellenmek için bizi tacizine engel olmuyor ne yazık ki. Çözümüne gelirsek eğer işlemler çok basit. Normalde Apple TV’lere tvOS Beta sürümü yüklemek için kullanılan konfigürasyon profili aynı zamanda cihazımızdaki güncellemeleri devre dışı bırakarak hangi sürümde olduğumuz fark etmeden sanki sürümümüz güncelmiş gibi kalmasını sağlıyor ki bu da tam aradığımız şey. Ekte bulunan konfigürasyon profilini iPhone/iPad/iPod Touch’ınıza yükleyin. Eğer cihazınızda parolanız varsa yüklemeden önce girmenizi isteyecektir. En sonunda aktifleşmek için cihazınızı yeniden başlatmanızı isteyecek. Bu kadar! Artık cihazımız kendini güncellemeye kalkmayıp bizi olası dertlerden uzak tutup rahatsız etmeyecek. Eğer olur da eski hale dönüp OTA güncelleme yapmak isterseniz profili Ayarlar > Genel > Profil’den kurduğumuz profili kolayca kaldırabilirsiniz. Kaldırdıktan sonra da cihazı yeniden başlatmanız gerek. Herkese iyi forumlar dilerim. tvOS Beta Konfigürasyon Profili: tvOS11.mobileconfig Cihazınızdan aşağıdaki linke tıklayarak profili yükleyebilirsiniz. https://iphoneyardim.net/forum/166-tvos-12-beta-profili/
 3. tvOS beta profili yükleyerek güncelleme uyarısından kurtulabilirsiniz. Ekteki profili cihazınıza yükleyin, eğer iOS 11.4 indirilmişse de hafıza yönetiminden silebilirsiniz. İyi forumlar. tvOS11.mobileconfig
 4. Konunun ilgi görmemesi ilginç. Electra VFS'i bir türlü ikna edemedim çalışması için bi de MP sürümünü deneyelim bakalım. Teşekkürler hocam.
 5. Tetikte bekliyorum. Uzun zaman oldu telefon Cydia görmeyeli. Apple Watch alınca güncellemek zorunda kalmıştım. Tweaklere de bi göz atayım bari unutmuşuz kullanmaya kullanmaya.
 6. Arkadaşlar herkese merhaba, biraz geç de olsa bu yaz kendimi oyuna verdim. Steam'den çeşitli Mac native oyunlar ile idare ediyordum ancak uzun zamandır aklımda GTA IV oynamak da vardı. http://portingteam.com/files/file/7745-grand-theft-auto-iv-updated-2014/ bu linkteki wrapper'i kullanarak Steam üzerinden GTA IV'yi indirdim ancak video belleği babında sorun yaşıyorum. Oyun açılıyor ve ilk başta çıkan Rockstar Games yazıları çıkıyor ancak hemen ardından "out of video memory" hatası alıyorum. EXE uzantılarını denedim ancak değişen bir sonuç yok. Eğer yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar. 2015 Macbook Pro Retina kullanıyorum. (Iris 6100)
 7. Hocam sertifika bitince Cydia açılmayacak değil, sadece yeniden PP uygulamasını yüklemek zorunda kalacaksın o kadar. 1 haftalık sertifika o yüzden kullanışlı değil. Ömür boyu kullanabilirsin istersen sana kalmış. Hocam bende bejin falan yazmıyor Sent from my iPhone using Tapatalk Hocam çünkü uygulama kendi Apple ID'n üstüne imzalanmış yani 1 haftalık yerel sertifikalı. Bunu silip ilk mesajımdaki yönergeyi uygularsan 1 yıllık sertifikalı yükleyebilirsin. Zaten konunun amacı bu. Sent from my iPhone using Tapatalk
 8. Özellikle Whatsapp gruplari için birebir. Teşekkürler. Sent from my iPhone using Tapatalk
 9. Hocam sertifika bitince Cydia açılmayacak değil, sadece yeniden PP uygulamasını yüklemek zorunda kalacaksın o kadar. 1 haftalık sertifika o yüzden kullanışlı değil. Ömür boyu kullanabilirsin istersen sana kalmış.
 10. Hocam bende böyle bir şey çıktı sizin söylediğiniz gibi çıkmadı vede ben uluslarası pangu jailbreak ı yükledim Sent from my iPhone using Tapatalk Tarihe bakıkırsa üstteki güncel olan. Bende de bu şekilde tarihlere bakarak eskisini sildim. Sent from my iPhone using Tapatalk Alttakini mi silecem Sent from my iPhone using Tapatalk Tarihe göre öyle. Sent from my iPhone using Tapatalk Peki hangisine girip sertifikasının kaç gün kaldırğını öğrenebilirim Sent from my iPhone using Tapatalk Dostum bu dosyalara bakıp kafanı karıştırma. Ayarlardan bakarsan daha iyi olur. Beijing Hong ise 1 yıllık oluyor.
 11. Bu tweak basitçe cihazınızı şarja takınca otomatik olarak Düşük Güç Modu'na alarak şarj sürenizin nispeten kısalmasını sağlar. Repo: Bigboss Ücretsiz
 12. Hocam Activator yükleyip (Bigboss Reposundadır) içinden konfigürasyonu da Cihaz / Kilitli / Uygulamaları Temizle (biraz aşağılarda kalıyor) yaparsan telefon her kilitlendiğinde (kendi kendine kilitlense bile) arkaplandaki tüm uygulamalı kapatır. Ancak şahsi görüşüm kapatmakla çok uğraşmamanız zira uygulamayı arka planda tutmak tamamen kapatıp yeniden açmaktan daha tasarruflu ayrıca bellek yönetimi konusunda da Apple oldukça iyi yol kat etti.
 13. Dostum VirtualHome'un ayarlarında Tap to Unlock benzeri bir ayar var onu kapatırsan cihaz kilitli konumdaa olsa bile donanım kapalı kalacağından pil problemine sebep olmaz.
 14. 3G Unrestrictor hakkında yorum yapamayacağım ancak Battery Temperature yerine BatteryLife, CCSettings yerine de FlipControlCenter kullanabilirsin. İkisi de cihazımda yüklü.
 15. iFile'den 2017 yazıyorsa sıkıntı yok hocam aynen devam edebilirsin. Dostum eğer sertifikan bittiyse yine aynı yöntemi uygulayabilirsin ilk mesajdaki. Kendi cihazımda da bu profil yüklü problem yok henüz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.