Jump to content

adgu

Üye
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

adgu last won the day on January 23 2017

adgu had the most liked content!

Community Reputation

12 Non

About adgu

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 01/01/1978

Profile Information

 • Cinsiyet
  Erkek
 • Kullandığınız Cihaz
  5SE / SL
 • Firmware Bilgisi
  11.4.1
 • Kullandığınız Operatör
  Turkcell
 • Şehir
  istanbul

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. arkadaşlar cracktool ios 12.4 için uyumlu hale geldi mi? veya muadili var mıdır? bilgisi olan var mı?
 2. Merhaba arkadaşlar, 12.4 için uyumlu olan cracktool mevcut mudur acaba? yani ücretli lisanslı tweakleri kırabiliyor muyuz? paypal ile ödeme yapamadığım fakat kullanmak istediğim bazı tweakler var.
 3. Arkadaşlar, iPhone SE cihazda 11.4.1 versiyon var.. bu jailbreak işe yarar mı?
 4. arkadaşlar, ios 10.2.1 sürümüne bunu uygulayabilir miyiz? kullanan var mı? iPhone SE
 5. windows/system32/drivers/etc/host/ içerisindeki host dosyalarını sildim, yeniden başlattım bilgisayarı, dfu moda aldım (home+power 8sn sonra power bırak 10sn) sonra shirft restore ve işlem yürüdü. ve şu an restore tamamlandı..
 6. aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. 10.1.1 jailbreak yaptım, herşey çok güzeldi, harika bir ikiliydik, menülerim daha bi efektli, sayfa geçişlerim daha bi beni kullan tarzı, tweaklerimde sıkıntı yoktu. ta ki activator'ı aktif edene kadar. rocketbootstrap yükleyince activator çalıştı. buraya kadarda herşey normaldi. ne zamna parmak izi okuyucuyu ve iphone'umu bulu açtım, cihaz sapıttı, internete bağlanmıyor kendi kendine restart yapıyor filan. şimdi 10.2.1 e çaresiz güncelleyeceğim ancak sürekli hata alıyorum. 3194, 5, 17, 205 her seferinde farklı hata, ne yapmalı a dostlar?
 7. arkadaşlar cihazı iphone sil komutuyla sıfırladım, cydia, substrate fix vs. kaldı diğer tüm uygulamalarım gitti, baktım cihaz internete hala çıkmıyor. 10.1.1 e restore yapamaz mıyım? neticede itunes ile indirmiştim kasım ayında ve bilgisayarımda kayıtlı? ne yapmalı?
 8. cihazımı iphone sil olarak restore ettim çaresiz. ios 10.1.1 e restoreye uğraştım başta 3194 hatası aldım, sonra da iphone bulunamıyor hatası. jailbreak çalışıyor ama cihaz wifi olmadan internete girmiyor. böyle bir sıkıntım var. şimdi yeniden jailbreak yapacağım bakalım.
 9. arkadaşlar cihazımı 10.1.1 e restore edebiliyor muyum? cihaz gitti yani, 10.2 nin de imzaları kapanmış lanet olası.. aslında indirme yapmıştım ama itunes üzerinden değil. nasıl bir yol izlesem?
 10. arkadaşlar dün activatoru yükledim, herşey harika gidiyordu. artık cihazımı bu şekilde kullanırım la ben diye ekran parolası koydum, iphonumu bulu aktif hale getirdim. eve gittim. evde instagrama gireyim dedim girmedi, face di, safariyle baktım LTE bağlantı göründüğü halde internetim çalışmıyor. sonra kapatıp açtım tekrar match_portal ı çalıştırayım jailbreak olsun dedim olmuyor. ne yaptıysam beceremedim. şimdi şirkete geldim, wifi den iphonumu bulu kapattım, fakat parolayı iptal edemiyorum. bu arada cihaz kapandı %57 şarj olduğu halde açılmadı, şarja takın logosu çıktı. taktım şarja açıldı. çekiyorum en küçük bir şeyde kapanıyor, tekrar şarja takıyorum. 10.2 ye yükseltme vakti geldi galiba.
 11. applist sildim, rocketbootstrap güncelledim düzeldi. teşekkürler.
 12. applist bigboss tan kurulu gelmiş. flipcontrolcenter yok. applisti bi sileyim mi? ne olduğunu da bilmiyorum gerçi
 13. arkadaşlar 10.1.1 de activatoru kullanan var mı? hala kullanamıyorum? nerede yanlışlık yapıyorum acaba?
 14. arkadaşlar cihazim iPhone SE, jailbreak yaptım sorunsuz kullanıyorum. ancak çalışıyor denilen iki tweakte sorun yaşıyorum. activator ve fingal. her iki tweak da respring yap uyarısı veriyor, yapıyorum yarpıyorum düzelmiyor. 10.1.1 de bu iki tweak kullanan var mı?
 15. activator, alkaline, barrel, cask, cydia substrade, delete forever, fingal, icleanerpro, zeppelin, date instatusbar, power tap, tape, swipe selection, flipcontrol center, super recorder (bu önemli olsa harika) ya da call recorder
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.