Jump to content

ozgurland

Üye
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Non

About ozgurland

 • Rank
  iCemi
 • Birthday 09/28/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.istanbulhastaneler.com
 1. Asus External DVD-RW aldım ancak Mac'te çalıştıramadım. Mac uyumlu gösteriyor cihaz. Tanıtmak için napmamız gerekiyor. USB taktığımda güç alıyor ancak tanıtamıyorum.
 2. Son güncellemeden sonra yaz aylarınında gelmesiyle çok aşırı ısınıyor macbook'um. Şuan 10.11.6 Beta (15G7b) 'dayım 10.11.5 versiyonuna hiç birşey silinmeden geri dönüş yapmam mümkünmüdür.
 3. Geçmeyi düşünenler geçmesin. sadece Firefox ta sekmelerde gezerken bile bilgisayar aşırı ısınıyor fan çalışmaya başlıyor.
 4. Notlar ile ilgili problemim var. Mac'te Yosemite, iPhone da ios 9 beta 5 kullanıyorum. iPhone da notlarda yaptığım değişiklikler Mac'e gelmiyor yada mac'te yaptığım yeni notları ve değişiklikleri iphone'da göremiyorum. Eskiden ios 8 de hiçbir sorun yaşamıyordum. Şuan ios 9 da bu sorunu yaşıyorum herkeste durum böyle mi ?
 5. Mac'te Yosemite, iPhone da ios 9 beta 5 kullanıyorum. iPhone da notlarda yaptığım değişiklikler Mac'e gelmiyor yada mac'te yaptığım yeni notları değişiklikleri iphone'da göremiyorum. Eskiden ios 8 de hiçbir sorun yaşamıyordum. Şuan ios 9 da bu sorunu yaşıyorum herkeste durum böyle mi beta diye ?
 6. Ota'dan güncelle dedim indirme bitti, 1. apple logosunu geçti 2. logoda 10 dakikadır bekliyor hiç ilerleme yok ne yapmam gerek.
 7. Cihazım " MacBook Pro (Retina, 15 inç, 2012 Ortası) " yani sorunun olduğu modellerden biri gösteriyor. Apple'ın sitesinde yazan hatalardan birisiyle karşılaşmadım. Bu hatayla ilgili başka ne tip sorunlar yaşanıyor. Ayrıca cihaza yakın zamanda ekrandaki ölü pikselden dolayı ekran değişimi yapılmıştı. Bu sorundan kaynaklı Apple hangi parçayı değiştiriyor.
 8. Teşekkürler hocam, cihaza replika kasa koymuşlar belli. Sim kart biraz zor giriyor. Cihazın kamerasıda biraz yamuk şimdi farkettim kamera sorununuda. En iyisi geri iade yapmak.
 9. Merhaba, Çinden bir iPhone 5 siparişi vermiştim. Telefon sorunsuz geldi. Ancak bazı sorunlarım var bildiklerinizi cevaplarsanız sevinirim; Model: MD662ZP/A Bu modeli sorguladığımda telefon simkilitsiz gösteriyor bu modeli değiştirip sim kilitsiz gösterebilirlermi. En önemli sorunum ise Telefona sim kart taktığımda simkartı okumuyor. Telefonu kapatıp açtığımda sim kartı görüyor pin kodunu girdikten sonra pin kodunu kabul ediyor ancak şebeke gelmiyor Servis Yok 'ta kalıyor. Telefonda GPP 3to2 adında bir uygulama yüklü bununla birşey yapmamız gerekiyor mu. Carrier: Bell 16.1 gösteriyor Ayrıca telefonun kasasını sıfır replika bir kasa ile değiştirmişler çiziği filan bulunmuyor bunun zararı varmıdır. iPhone: Siyah 64 GB, IOS 7.1.2 bu şekilde satmak istersek değeri nedir.
 10. Today Timer (Timer Widget) : 1.99 TL
 11. GM sürümleri için UDID kaydı gerekli midir birisi yazarsa sevinirim.
 12. ios 7.1.2 de sık sık telefonla konuşurken kapanıp Arama Hatası'yla karşılaşan oluyormu.
 13. Altın renkte şeritler çok kötü duruyor ama siyah renginde çok fazla belirgin olmaz diye düşünüyorum.
 14. Android yüklü iphone zaten var hiç uğraşmasınlar çinliler apple dan önce çıkardı ayrıca fiyatıda iphone'un 10 da 1 i kadar
 15. Böyle bir bardak tasarımı yaptım müsait zamanlarımda farklı ürünlerde yaparım belki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.