Jump to content
Sign in to follow this  
turgutilbars

İphone 4s satmayı düşünüyor gibiyim

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar iphone4s 64 gb 1550 lira. Kulaklık dışında herşeyi tamdır. Kutulu,genpa garantili. Masaüstü standı var. Fiyatını kendinizde bakabilirsiniz orijinal masaüstü standı mevcut. 4-5 ay daha garantisi var. Arkadaşlar cihaz temiz pazarlık filân demeyin pek. Öğrenciyin zaten. Burs bağlama imkanınız varsa sizden burs talep edebilirim :) He bu arada. Aklınızda şüphe kalmayacak birşey söyleyeyim. Ben imanlı bir insanım. Hakkınız kalacak olursa. Ahirette alırsınız benden. Daha ne diyeyim. İletişim 05369954196 facebookdan da ekleyebilirsiniz iletişim için. İsim turgutilbars. Bu arada telefonun rengi siyahtır.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arkadaşlar iphone4s 64 gb 1550 lira. Kulaklık dışında herşeyi tamdır. Kutulu,genpa garantili. Masaüstü standı var. Fiyatını kendinizde bakabilirsiniz,orijinal masaüstü standı mevcut. 4-5 ay daha garantisi var. Arkadaşlar cihaz temiz pazarlık filân demeyin pek. Öğrenciyim zaten. Burs bağlama imkanınız varsa sizden burs talep edebilirim :) He bu arada. Aklınızda şüphe kalmayacak birşey söyleyeyim. Ben imanlı bir insanım. Hakkınız kalacak olursa. Ahirette alırsınız benden. Daha ne diyeyim. İletişim 05369954196 facebookdan da ekleyebilirsiniz iletişim için. İsim turgutilbars. Bu arada telefonun rengi siyahtır.

Buna ek olarak stand kılıfı vardır. Bimeksten alınma. Edited by turgutilbars

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.