Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
AyhanTACAR

Mavericks indirirken Apple ID "iluhin83@gmail.com" boyle ise iste cozum..

Rate this topic

Recommended Posts

hero_wave.jpg

Evet dun aksam itibari ile Apple Yeni isletim sistemi Mavericks 10.9'u Mac App Store'dan ucretsiz yayinlamaya basladi tabiki bir takim problem yasiyanimizda olmadi degil, indirmeye calistiginizda "iluhin83@gmail.com" Mac App Store sizin olmayan bir hesabin sifresini sizden istiyor ve indirme gerceklesmiyordu.

Resimdeki gibi..

y9a9ydeb.jpg

Ufak capli bir arastirma sayesinde ogrendim ki Mavericks GM yi .app olarak haddiskte yer onemli degil tutan arkadaslarimizin basina geliyor..

Yapmaniz gereken Mavericks GM ile ilgili butun .app uzantili sakladiginiz, yedegini aldiginiz yukleme dosyasini silin ve Mac App Store'a tekrar gidip Mavericks 10.9'unuzu kendi hesabinizdan indiriniz..

Edited by DarkCrazy
  • Like 5

Elimde olsa da buna 1000 beğen versem az gelir, çok makbule geçti.  Allah razı olsun kardeşim.

Aynen ++++

Elimde olsa da buna 1000 beğen versem az gelir, çok makbule geçti.  Allah razı olsun kardeşim.

Ne demek Abi senin ugraslarin karsisinda bunun lafi bile olmaz..

Aynen ++++

10.9 seni sevdi :)

hdd tamam sildim sıfırdan yüklemek istiyorum yine bu ekranda takılıyor.

hdd tamam sildim sıfırdan yüklemek istiyorum yine bu ekranda takılıyor.

yedeklerde bir yerde gm var demekki

Nasıl bulacağız sistemi sildim

neye kuruyorsun ?

Orijinal mac mi ? Disk izlencesine girip restore kısmından hdd içeriğine bakabilirsin.

Baktım yok birşey

MAC'inize bağlı başka bir HDD'de varsa ondan da silin.

Tapatalk kullanılarak iPhone'umdan gönderildi.

Bende de dun hard disk sildim early2011 macbook pro var usb hariciye 2 adet torrentten indirdigim dmg dosyalari vardi actim temiz kurulum yapayim dedim kaynakta dmg sectim hedefte kuracagim hard diski sectim ama hard disk silinemiyor falan dedi 1-2 sefer denedim baktim olmadi bende itunese baglan dedim oradan sizin ekran gibi bir ekran cikti fakat kendi kullanici adim yaziyor kendi sifremi girdim bu hesaptan indirilmemis dedi kalakaldim en son care timecapsulden yedegini kurdum 89 saat yaziyor dedi 16-17 saatte wifi uzerinden sistemimi kurdu.

Simdi tekrar itunese girdim bu sefer indiriyor sizin dediginiz yontemi deneyeyim diyorum ama biraz yemiyor okadar saat beklemek.Nerde hata yaptim acaba??

Saygilar

Bende de dun hard disk sildim early2011 macbook pro var usb hariciye 2 adet torrentten indirdigim dmg dosyalari vardi actim temiz kurulum yapayim dedim kaynakta dmg sectim hedefte kuracagim hard diski sectim ama hard disk silinemiyor falan dedi 1-2 sefer denedim baktim olmadi bende itunese baglan dedim oradan sizin ekran gibi bir ekran cikti fakat kendi kullanici adim yaziyor kendi sifremi girdim bu hesaptan indirilmemis dedi kalakaldim en son care timecapsulden yedegini kurdum 89 saat yaziyor dedi 16-17 saatte wifi uzerinden sistemimi kurdu.

Simdi tekrar itunese girdim bu sefer indiriyor sizin dediginiz yontemi deneyeyim diyorum ama biraz yemiyor okadar saat beklemek.Nerde hata yaptim acaba??

Saygilar

Yediklerinizde ki dmg ve app leri siliniz 10.9 ile ilgili öyle girin mac app store'a indir deyiniz.
  • Like 1

Yediklerinizde ki dmg ve app leri siliniz 10.9 ile ilgili öyle girin mac app store'a indir deyiniz.

Evet, MAC'e bağlı dahili veya harici hiçbir yerde Mavericks olmaması lazım.

Tapatalk kullanılarak iPhone'umdan gönderildi.

Bende iPhoto 9.5.1 güncelleme yapmak istediğimde superfohn_bananendate@gmail.com kullanıcı id çıkıyor...

Ben ne yapmam lazım ?

Bende iPhoto 9.5.1 güncelleme yapmak istediğimde superfohn_bananendate@gmail.com kullanıcı id çıkıyor...

Ben ne yapmam lazım ?

Trial versiyon vardı forumda onu indirip onun ile güncellemeyi deneyin.