Jump to content
  • Üye ol
lucello

pp25 ve ios 7 sıkıntısı

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Selamlar arkadaşlar

Şu anda İpad yeni nesil ve  7.0.4 sürümüne mevcutttum ..Fakat şu anda yaşadığım sıkıntı ise;

Windows 7 üzerinden pp25 i ipad e yükledim..yazılımları bedava olarak yüklüyorum problem yok fakat pp25 den indirip  ipad e kurduğum app leri açmaya çalıştığımda otomatik olarak atıyor.

Bu duruma nasıl bir çözüm bulabiliriz arkadaşlar ?

Lütfen acil bir geri dönüş rica ediyorum !!! :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mavi tuş olayını yaptınız mı?Bu arada tongbu 25pp'den daha iyi bence,en azından cihazın performansında bir değişiklik yapmıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet tongbu benimde hoşuma gitti fakat orda da navigon , sygic gibi nagivasyon app. leri hiç indirmiyor ,eğer ben yanlış biliyorsam lütfen beni de bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tongbuyu yükleyin sonra pc den fix yaptığızda , otomatik olarak appstore kullanıcı ismininizi algılıyor ve sonrasında rahatca indirip kullanabiliyorsunuz.atma durumunda isr tekrardan pc eye bağlayıp fixing yaparsanız sorun ortedan kalkıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu yanlış yerde lütfen iPad soru cevap kısmına açınız.

Konu kilitli..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!