Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
secret61

Varmısınız Apple'ı Ve Macintosh'u Türkiyede Yayalım ?

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar! Aklımda Bir Proje Var  Türkiyede Fazla Apple Kullanıcısı Olmadığı Kanaatindeyim Herkez Kaynak Kodları Machintosh'tan çalınmış olan windows'u Kullanıyor Ufak Çaplı Bir Etkinlik Düzeneyip İnsanlara Mac'lerin daha iyi olduğunu öğretelim Orneğin Bağdat Caddesinde Ufak Bir Stand Kuralım ? Ne Dersiniz Yorumlarınızı Ve Görüşlerinizi Bekliyorum :):confused:

Merhabalar! Aklımda Bir Proje Var Türkiyede Fazla Apple Kullanıcısı Olmadığı Kanaatindeyim Herkez Kaynak Kodları Machintosh'tan çalınmış olan windows'u Kullanıyor Ufak Çaplı Bir Etkinlik Düzeneyip İnsanlara Mac'lerin daha iyi olduğunu öğretelim Orneğin Bağdat Caddesinde Ufak Bir Stand Kuralım ? Ne Dersiniz Yorumlarınızı Ve Görüşlerinizi Bekliyorum :):confused:

apple kullanıcısın az olmasının sebei apple ürünlerinin acaip pahalı olması yoksa merak etme herkes bunu kullanırdı milletin parası olsa Adam bütün gün inşaatte çalışıp 600 lira kazanıyor bir ev kirası 500 lire bir mac 3200 tl

Çocuklar ellerinde iphonelar iPad ler şakalaşıyorlar anne diyor neden benim iphoneum yok

• Like 1

Evet bu konuda çok haklısınız apple storedan sonra belki bir düşüş olabilir insanları ozaman apple a yönlendirebiliriz

Tapatalk Kullanılarak Mazot Deposundan Gönderildi

Merhabalar! Aklımda Bir Proje Var  Türkiyede Fazla Apple Kullanıcısı Olmadığı Kanaatindeyim Herkez Kaynak Kodları Machintosh'tan çalınmış olan windows'u Kullanıyor Ufak Çaplı Bir Etkinlik Düzeneyip İnsanlara Mac'lerin daha iyi olduğunu öğretelim Orneğin Bağdat Caddesinde Ufak Bir Stand Kuralım ? Ne Dersiniz Yorumlarınızı Ve Görüşlerinizi Bekliyorum :):confused:

Şaka yapıyorsunuz değil mi¿

Milyar dolarlık firmayı tanıtmak için stand kurmak.

Sizin ekonomiden ve asgari ücretten bihaber olduğunuzu varsayıyorum.

• Like 4

hocam bırakta kendi reklamlarını kendileri yapsınlar bu daha akıllıca olur :D Tr piyasasına yeni giriyorlar ocakta yapsınlar şöyle baba indirimlerde 5 er 5 er alalım :P

• Like 3

Türkiyede yayılmaz aşırı lüks, pahalı yani. Geçen gün net üzerinden tunuslu biriyle tanıştım iphone 5 burada 400 euro diyor , euro uzerinden kiyaslama yapacak olursak bizde kaç euro...?! 850-900 euro. O da daha yeni bu hale geldi apple store açıldı diye.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bak mesela deki

- Bir hackintosh dergisi çıkaralım.

Sonuna kadar desteklerim. :cool:

Haklısınız hocam illa stand kurmaya gerek yok örnek verm dediğiniz mantıklı

Pc piyasasına göre cok pahalı.

Bilkom un sacma satış politikası yüzünden insanlar ferrari gibi görüyor. :(

IPhone 4S JB 6.1.1'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Pc piyasasına göre cok pahalı.

Bilkom un sacma satış politikası yüzünden insanlar ferrari gibi görüyor. :(

IPhone 4S JB 6.1.1'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hocam lafı ağzımdan aldınız...

Adama Apple Store Açılıcak Diyorum

Bana Pupadan Bahsediyor

apple store suan acid internet uzerinden satis yapiliyor, fiyatlar dusukmu ? hayir.

hackintosh yayginlasabilir. ben sahsen macin bukadar pahali oldugu yerde hackintoshu yargilamam.

apple store suan acid internet uzerinden satis yapiliyor, fiyatlar dusukmu ? hayir.

hackintosh yayginlasabilir. ben sahsen macin bukadar pahali oldugu yerde hackintoshu yargilamam.

Bizimkide bir umut hocam belki fiyarlar düşer.

Merhabalar! Aklımda Bir Proje Var  Türkiyede Fazla Apple Kullanıcısı Olmadığı Kanaatindeyim Herkez Kaynak Kodları Machintosh'tan çalınmış olan windows'u Kullanıyor Ufak Çaplı Bir Etkinlik Düzeneyip İnsanlara Mac'lerin daha iyi olduğunu öğretelim Orneğin Bağdat Caddesinde Ufak Bir Stand Kuralım ? Ne Dersiniz Yorumlarınızı Ve Görüşlerinizi Bekliyorum : :):confused:

Dünyanın en değerli milyar dolarlık markasının tanıtımı için stand kurmak... Hmmm.... Fikrini küçümsemiyorum lakin bence oluru daha mantıklı bi' şeyler düşün:) Kaldı ki tanıtımı yapılmadığı için değil ki gerek yok tanıtımına, ürünlerin Türkiye'ye girişinde ödenen uçuk vergiler yüzünden yüksek olan fiyatlarından dolayı insanlar alamıyor Apple... Asgari ücret 870 TL arkadaşım, farkında mısın bilmiyorum ama insanlar cidden çok zor şartlarda yaşam savaşı veriyor.. Türkiye'nin tamamında maalesef Bağdat Caddesi portföyü mevcut değil...

• Like 1

Bence Apple ürünlerinin Türkiye de de abd fiyatlarında satılması için kampanya yapmalıyız.

• Like 1

hayırlısı ile bizim MacBook Pro da geldi güzel makine