Jump to content
  • Üye ol
Buzadam

Yeni iPad Air aldım

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaslar dun ipad air wifi olanini aldim super bisey. Bundan onceki ipadler hep ayni airlik ve sekil olarak ayniydi. Air gercekten mukemmel olmus elinize aliyorsunuz hissetmiyosunuz bile inanilmaz hafif biraz daha kuculmus ios 7 ile birlesince mukemmel bisey cikmis ortaya inanilmaz hizli.alicak olup kararsiz kalan arkadaslara kesinlikle tavsiye ederim :)

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayirli olsun gule gule kullanin...

Yeni ipad mini retina ile ozellikleri tamamen ayni mi acaba. Bir fark varmi aralarinda boyutlari disinda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok kardesim tamamen aynisi

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Peki niye mini değilde air?

iPhone ile Tapa Tapa Tuuuu..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tablet bence 10 incten kucuk olmamali tabi tercih meselesi zaten 5 inc telefonlar var 7 inc tablete gerek yok die dusunuyorum ben.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ipad miniyi ceketin cebinde tasiyabiliyorsun mobil kullanim icin miniden sasmam bana da 10' gereksiz geliyor kisiye gore kullanima gore degisir bu isler

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jbsiz ipad bence tamamen çöp isterse uçşun havada  :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayirli olsun =) bol bol oyun oynamalik tabletler =)) 

hangi ipad olacagi tamamen kullanima bagli bence, onun icin boy boy yapiyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.

Cihaz gerçekten muhteşem bende 32 gb wifi /cellcular beyaz sahibiyim cihaz 10 numara elimden düşmüyor desem yeridir.

iPad Air'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba Ben de yeni aldım bugün elime ulaştı. Daha önce iPad kullanıyordum zaten ama Air çok farklı olmuş. Özellikle hız açısından söylüyorum cuk olmuş yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar dun ipad air wifi olanini aldim super bisey. Bundan onceki ipadler hep ayni airlik ve sekil olarak ayniydi. Air gercekten mukemmel olmus elinize aliyorsunuz hissetmiyosunuz bile inanilmaz hafif biraz daha kuculmus ios 7 ile birlesince mukemmel bisey cikmis ortaya inanilmaz hizli.alicak olup kararsiz kalan arkadaslara kesinlikle tavsiye ederim :)

Slm kardeş ya bende iPad 2 var değiştirmek istiyorum da air ile mini arasında kararsizm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bende de var ipad air yeni aldım mükemmel birşey onun haricinde diğer ipadler ile karşılaştırdığımız zaman çok fark bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki niye mini değilde air?

iPhone ile Tapa Tapa Tuuuu..

iPan mine daha küçük kasa olarakta.

Bununla birlikte bende ipad air kullanıyorum şuan. Önceki cihaz ipad retinaydı ve bence ipad retina ipad air den daha şık ve güzel bir cihaz. Hız olarakta öyle uçup kaçtığı yok ipad airin. Retinadan aire geçmek isteyenlere duyrulur.

tarihinde prozac tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben öğrenciyim yanımda taşıyorum ödev yapıyorum bi de klavye alıcam inşallah film falan herşey yapılıyor yani çok memnunum mini retinadan (32gb siyah wifi)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!