Jump to content
  • Kaydol
NFS

AppStore ve iTunes Satın Alınan Uygulamayı İade Etme (Resimli Anlatım)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar.

Daha önceleri App Store veya iTunes üzerinden satın aldıklarımızı İADE etmek veya sorun bildirmek için pc üzerinden iTunes ile hesap girip talepte bulunabiliyorduk,artık bunu iPhone,iPad veya pc üzerinden bir tarayıcı üzerinden yapabiliyoruz....Bu konuyu kısaca anlaşılır şekilde resimli olarak aşağıda özetledim.

Aşağıda ki işlem de AppStore,iTunes üzerinden satın alınan uygulama oyun müzik vs (90 gün geçmemiş) ürünler için iade şeklini anlatıyorum....

Öncelikle istediğimiz bir yerden (iphone,ipad,pc) adrese giriş yapalım   https://reportaproblem.apple.com

th_094542427_iphoneyardim.jpg1_122_162lo

th_094543577_iphoneyardim.jpg2_122_444lo

th_094545109_iphoneyardim.jpg3_122_255lo

th_092332421_iphoneyardim.jpg4_122_204lo

th_092333202_iphoneyardim.jpg5_122_75lo.

th_809233538_iphoneyardim.jpg6_122_388lo

Burada dikkat edeceğimiz tek şey 4. resimden (sorun seç) sonra açıklama bölümüne şayet bir şeyler yazmak istiyorsak ingilizce olarak yazmamız gerekiyor....

Resimler gayet açık anlaşılmayan bir yer yoktur umarım....

Herkese kolay gelsin.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki para iadesinden sonra indirdiğimiz uygulamayı tekrardan cihaza kurabiliyor muyuz, sonuçta apple kimliğimizle indirilmiş.

tarihinde serjuinho tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Peki para iadesinden sonra indirdiğimiz uygulamayı tekrardan cihaza kurabiliyor muyuz, sonuçta apple kimliğimizle indirilmiş.

Hayır parası iade edilen uygulamalar satın alınanlardan siliniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok ondan bahsetmiyorum, iTunes'ta apple kimliğimizle indirmiş olduğumuz uygulamayı para iadesinden sonra cihaza atsak yükler mi acaba? Sonuçta kimlik aynı, hata verir mi onu merak ettim.

iPhone 5 'imden Tapatalk Pro ile gönderildi...

tarihinde serjuinho tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkiye hesabında yapmıyo bilginiz olsun.. ülke ve bölge değiştirmeye kalkınca hesabınızda para varsa bitirmenizi söylüyor.. bilginize

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok ondan bahsetmiyorum, iTunes'ta apple kimliğimizle indirmiş olduğumuz uygulamayı para iadesinden sonra cihaza atsak yükler mi acaba? Sonuçta kimlik aynı, hata verir mi onu merak ettim.

iPhone 5 'imden Tapatalk Pro ile gönderildi...

Bende hiç hata vermedi. Hatta müzik iade edersen buluttan da kaldırmıyorlar, ki bana 48 saat içinde kalkacağını söylemişlerdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. O zaman geri iade edelim uygulamaları. :D

iPhone5 'imden Tapatalk Pro ile gönderildi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!