Jump to content
Sign in to follow this  
iPhone.4S

Laptopdaki bi videoyu telefona atmak?

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaslar iTools ile yapamadim... alternatifler nelerdir??

iTunes ile atmak istemiyorum :D cesitli uygulamalar var telefon icin mesela kabloyu baglamaya gerek yok telden laptopa atabiliyorsun resim flan...

tam tersi var mi acaba? laptopdan telefona kablosuz?

tel iPhone 4S

Kablosuz Olarak AvPlayer Var.

ama film rulosuna kaydetmem lazim instagrama koymak icin

itools ile atarsin

iTool ile nasil yapiliyor anlatir misinz?

uyari vermiyor atilmiyor yani surukluyorum birakiyorum olmuyor ama resim atarken surukleyip biraktigimda atiyor resimleri ama videolarda atamadim?? 

İfile varsa wifi üzerinden laptoptan İphone'a, İphone'dan laptopa aktarım yapabilirsiniz. Cihazınız ve Laptopunuz aynı wifi ağına bağlı ise ifile içinde wifi simgesine basın. Kısa bir süre sonra Laptopunuzun internet tarayıcısında sizin girmeniz gereken bir ip adresi verilecek bunu aynen tarayıcı adres çubuğuna girin ve enter diyin. Karşınıza İphone cihazınızın aynen ifunboxtaki gibi dosya sistemi yolları gelecek, yüklemek istediğiniz dosyanın telefondaki yerine gelin. Ondan sonra alt kısımda gözat seçeneğine basın. Laptopdaki dosyayı seçin ve upload deyin.

İşte bu kadar.

Hatta şu an yine bu yöntemle telefondan laptopa video aktardım.

Not: Videoları film rulosuna eklemek için ilgili videoyu ifile içindeyken en sağdaki ok tuşuna basarak yeni ekrana getirin en altta film rulosuna ekle seçeneğini göreceksiniz.

İfile varsa wifi üzerinden laptoptan İphone'a, İphone'dan laptopa aktarım yapabilirsiniz. Cihazınız ve Laptopunuz aynı wifi ağına bağlı ise ifile içinde wifi simgesine basın. Kısa bir süre sonra Laptopunuzun internet tarayıcısında sizin girmeniz gereken bir ip adresi verilecek bunu aynen tarayıcı adres çubuğuna girin ve enter diyin. Karşınıza İphone cihazınızın aynen ifunboxtaki gibi dosya sistemi yolları gelecek, yüklemek istediğiniz dosyanın telefondaki yerine gelin. Ondan sonra alt kısımda gözat seçeneğine basın. Laptopdaki dosyayı seçin ve upload deyin.

İşte bu kadar.

telefonum jailbreakli degil :)  tesekkurler

itools acin ekranin saginda media bolumu var

kopyalayip

yapistirin olacaktir

olmadi biladerim hangi itools un hangi versionunu kullaniyorsun?

arkadaslar iTools ile yapamadim... alternatifler nelerdir??

iTunes ile atmak istemiyorum :D cesitli uygulamalar var telefon icin mesela kabloyu baglamaya gerek yok telden laptopa atabiliyorsun resim flan...

tam tersi var mi acaba? laptopdan telefona kablosuz?

tel iPhone 4S

İnternete bagli olman gerekiyor mu wifi uzerinden

iPhone 4s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

İnternete bagli olman gerekiyor mu wifi uzerinden

iPhone 4s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

fark etmez zaten wifi acik yani ve laptopdakiyle ayni modeme giriyoruz 

Hic denemedim ama soyle bir yol olabilir: telefonu laptopa kabloyla bagladiktan sonra bilgisayarim sekmesi altinda telefonun gorunmesi lazim,ordan dosyalari actiginda direkt resimler geliyor onune,oraya surukle biraki denedinmi?

Run Forum Run

simdi denedim olmuyor... saolasin
bazi appler de wifi uzerinden baglanma oluyor, mesela ben +downloader kullaniyordum avplayerin wifi baglantisi gibi onunla once cihaza atiyordum wifi uzerinden sonra fotograflarin hepsini secip film rulosuna kaydediyordum. İfilela da yapabilirsiniz aynisini ama ifileda her fotografi teker teker kaydet demeniz gerekiyor.

Iphone 5 32gb ios 7.0.4 Jailbreak