Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Elmazade

5.7 inç lik iphone mu geliyor?

Rate this topic

Recommended Posts

2014'te büyük ekranlı iPhone gelecek mi?

2014 yılında iPhone 6'nın geleceği kesin gibi... Ama "dev" bir sürprizle gelirse kimse şaşırmasın!

2014 ile birlikte, yeni telefon modelleri hakkındaki spekülasyonlar da arttı. Bu beklentilerin yoğunlaştığı detay ise telefonların daha büyük ekranlara sahip olması.

Apple hayranlarının heyecanla beklediği büyük ekranlı iPhone'un da bu sene ortaya çıkması bekleniyor. Her ne kadar bu kesin değilse de, Apple'ın artık çok yoğunlaşan büyük ekran talebine karşı koyamayacağı düşünülüyor.Ancak Apple'ın bir anda 6 inç boyutunda dev bir phablet çıkarması beklenmiyor.

5.7 inç boyutunda bir iPhone'un ortaya çıkması daha büyük bir ihtimal. Apple'ın 6 inç boyutunda bir iPhone'u test ettiği ancak sonuçları beğenmediği biliniyor. Bu nedenle 5.7 inç'te karar kılacağı düşünülüyor.Ayrıca, 4 inç boyutundaki iPhone 5S'in de 4.7 inç ekranlı yeni bir modelle değişeceği tahmin ediliyor.

Yani 2014 yılında farklı boyutlarda 2 ya da daha fazla iPhone 6 görmek, kimse için sürpriz olmamalı...

Kaynak : CHIP

5s>5>s4s3~=4>3gs>s2=3>2g=s

Edited by Elmazade
  • Like 1

Guzel olur fakat o zaman ios 8 de buyuk ekrana dogru yonelmeli mesela pinch yapinca butun sayfalari gormak yada ipaddeki multitouch hareketleri gibi. Aksi halde buyuk ekranin oyun,film falan disinda bir artisi olmaz. Ekranin buyuklugunu isletim sisteminde aktif rol oynamasi gerek bu yuzden. Mesela note serisin buyuk ekranini samsung touchwize note 2 zamaninda multi-window u eklemiş olmasi gibi.

• Like 4

5,7 cok iddali onun yerine ipad mini kullanir apple kullanicisi 4,7 inch iyi olabilirdi ama

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Büyük ekranlı iphone uzay aracı gibi olur yav :) bence kesinlikle gelmeli

• Like 2

5.7 çok abartı olabilir ama 4.7 filan gerçekten iyi olabilir...

iPhone 5s'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

buyuk ekranin iphone kesinlikle gelmesi lazim . ve bence uygun ekran 5.7

4.3-4.5-4.7 hatta 5.0 çıkarsın vazgeçmemek üzere alırım :) note 3 den sonra 4" küçük geliyor diye 5s e geçemiyorum

Saygılar

Bence 5 in üzerinde bir ekran gelmeli artık ekran büyüdümü daha çok alanda kullanılır diye düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

5'' olmasını çok isterdim ancak, sanmıyorum büyük ihtimal 4'' de kalacaklar veya 4.2'' en fazla, Apple'ı 2G'den bu yana tanıyorum birden bire o kadar köklü değişiklilik yapmazlar.

sabırsızlıkla bekliyoruz...

Edited by smart90

Bence boşuna yaygara koparıyorlar. Neredeyse 10 senede 0.5 inç  büyüyen bir cihazın ekranını 1 senede bırak 5.0 - 4.7 yapmayı 4.5 bile çok büyük sürpriz olur. 

Edited by babareis

5.4 inç çok büyük bence Lumia 625 gibi 4.7 inç olursa daha sağlıklı olur. 4 inçten direk 5.7 geçmek fazla bence şimdilik.

Arkadaşlar apple artık eski apple değil Steve amca yok artık,Tim cook "asla büyük ekran olmaz" diyordu şimdi ılımlı yaklaşıyor yani %100 diyemesem de %80 4.5 inçin üzerinde bir ekranla karşılacağız sonbaharda

5'' olmasını çok isterdim ancak, sanmıyorum büyük ihtimal 4'' de kalacaklar veya 4.2'' en fazla, Apple'ı 2G'den bu yana tanıyorum birden bire o kadar köklü değişiklilik yapmazlar.

Neden olmasın iOS 7 köklü bir değişim olmadımı

iPhone 4S 16 GB IOS 7.0.4 Jailbreak

4.7 ve 5.5 olarak cıkması biliniyor 5.7 kim cıkardı

Üstelik ekran büyümesi iyi birşey bir cok kullanıcı ekranın kücük olmasından şikayetci 2 ayrı model cıkması ile tüm kullanıcıları memnun edecektir begenmeyen Elindeki telefonu kullanmaya devam etsin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Edited by clients

Neden olmasın iOS 7 köklü bir değişim olmadımı

iPhone 4S 16 GB IOS 7.0.4 Jailbreak

Ne oldu'ki icon'larin şekilleri değişti o kadar. Ben iOS ve Andriodi yani 2 platformu'da kullandığım için pek köklü değişim görmedim ha iOS için zorunluydu zaten artık değişim Andriod'in sunduğu olanakları deneyimledikten sonra İOS hala eski İOS olsaydı ben almazdım şahsen bir daha iPhone.

Edited by Deagles48

bence 2 iphone çıkıcak biri normal 5s boytunda diğeride s4 boyutunda olucak  :)

mumujyge.jpg
Benim hayallerimi süsleyen İphone Bence böyle olursa daha iyi olur parası olan değil gücü yeten kullanır büyüklüğüde fena değil sadece ekran led olursa fena olmaz hahahahahaha  :D  :D  :D  nokta.

Sakın nokta deyip de geçme!
Düşün bir; "Benimle olur musun" ile
"Benimle ölür müsün" arasındaki farkı doğuran değil midir nokta?

- Hz.Mevlana -

Edited by karizma63

mumujyge.jpg

Benim hayallerimi süsleyen İphone Bence böyle olursa daha iyi olur parası olan değil gücü yeten kullanır büyüklüğüde fena değil sadece ekran led olursa fena olmaz hahahahahaha  :D  :D  :D  nokta.

- Hz.Mevlana -

Yıllardır hayalim bu bilgisayardı :D

Şuan elimdeki 5S bile bana kullanışşız geliyor bazı yerlerde, kesinlikle büyük formata karşıyım. Ha, aynı kasaya büyük ekran sığdırırlarsa, mesele ayrı tabi

Sent from my iPhone 5s 32gb Gold, using Tapatalk on ios 7.0.6, from The Netherlands

pasute9y.jpg

Şaka bir yana ekranın büyük olmasını videolarımızı sinema v.s izlerken daha büyük ekran olsun diye istiyoruz ekranlar büyüdükçe cep telefonları çeplikten çıkıp çanta telefonlarına dönecek bu hızda giderse habuki örnek olarak resimleri ekrana tıklatyınca büyütüp küçültüyorsak neden ;

Bir tuşa bastığımızda ( yukarıdaki resimdeki gibi ) görüntü dışarı verilmesin dışarı gelen görüntüyü biz elimizle büyütütüp küçültsek daha iyi olmazmı ???

cep telefonlarının ekranlarının büyümesine gerek kalmaz cep telefonlarıda cebimizde kalır :D nokta.

- Hz.Mevlana -