Jump to content
Kök3Bölü2

102 lvl Clash of Clans köyü satılık !

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar oldugu gibi sahibinden.com daki yazıyı buraya yazıyorum. Üstelik o fotoları kopyalayamıyorum bir daha uğraşamadım k bakmayın. sahibinden de fotolar mevcut en alttaki linkten fotolara da bakabilirsiniz. 

4 işçi vardır.

Köy şuan 9. binada.

Tüm okçu kuleleri, tüm topçular, tüm büyücü kuleleri, tüm teslalar vs hepsi full. maksimumdalar şuan. X-bow lar da 3 de şuan. Yani olabildiği maksimum haldeler.

Duvarların %10 u 7, %10 u 9 geri kalan %80 i 8. seviyede. Yavaş yavaş tüm duvarları 9 a yükseltmeye başlıyorum.

x bow kraliçe ve barbar kral da şuan 11 ve 13 fakat hala sürekli yükseltiyorum.

hava savunmaları şuan fulldedir.

kışlalar fulldür.

Ordu kampları full dür.

büyük bombalar ve hava savunma bombaları da fullendi. kısacası şuan tüm köy duvarlar hariç fulldür. Sadece boşa çıkan işçiyle son okçu kulesini de yükselteceğim ve bitiyor.

askerler de gördüğünüz gibi tamamı full, sadece kara iksir askerlerini yükseltmedim kullanmadığım için.

Fotolarda yanlış yoktur tamamına tek tek bakın hepsi fulldür. Tüm köy fullenince 10. seviyeye geçişe başlayacağım. Buna da yakalşık 2 hafta kaldı.

Bursa da ve Balıkesir Bandırma da alışverişi gerçekleştirebiliriz. Ya elden olacaktır ya da önce havale sonra kod verilecektir size.Bi ara köyümün fotosu ile dolandırıcılık yapılmaya çalışılmıştı onlara aldanmayın köy bizzat bana aittir. dilediğiniz zaman yeni fotoları çekip anlık halini de gösterebilirim.

CİDDİ ALICILAR MESAJ ATSIN LÜTFEN !! 700 den 550 ye düşürdüm cidden aciliyeti var teşekkürler anlayışınız için

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-online-karakter-clash-of-clans-101-level-koy-152074938/detay/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!