Jump to content
Sign in to follow this  
Kök3Bölü2

102 lvl Clash of Clans köyü satılık !

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar oldugu gibi sahibinden.com daki yazıyı buraya yazıyorum. Üstelik o fotoları kopyalayamıyorum bir daha uğraşamadım k bakmayın. sahibinden de fotolar mevcut en alttaki linkten fotolara da bakabilirsiniz. 


  


4 işçi vardır.


Köy şuan 9. binada.


Tüm okçu kuleleri, tüm topçular, tüm büyücü kuleleri, tüm teslalar vs hepsi full. maksimumdalar şuan. X-bow lar da 3 de şuan. Yani olabildiği maksimum haldeler.


Duvarların %10 u 7, %10 u 9 geri kalan %80 i 8. seviyede. Yavaş yavaş tüm duvarları 9 a yükseltmeye başlıyorum.


x bow kraliçe ve barbar kral da şuan 11 ve 13 fakat hala sürekli yükseltiyorum.


hava savunmaları şuan fulldedir.


kışlalar fulldür.


Ordu kampları full dür.


büyük bombalar ve hava savunma bombaları da fullendi. kısacası şuan tüm köy duvarlar hariç fulldür. Sadece boşa çıkan işçiyle son okçu kulesini de yükselteceğim ve bitiyor.


askerler de gördüğünüz gibi tamamı full, sadece kara iksir askerlerini yükseltmedim kullanmadığım için.


Fotolarda yanlış yoktur tamamına tek tek bakın hepsi fulldür. Tüm köy fullenince 10. seviyeye geçişe başlayacağım. Buna da yakalşık 2 hafta kaldı.


 


Bursa da ve Balıkesir Bandırma da alışverişi gerçekleştirebiliriz. Ya elden olacaktır ya da önce havale sonra kod verilecektir size.Bi ara köyümün fotosu ile dolandırıcılık yapılmaya çalışılmıştı onlara aldanmayın köy bizzat bana aittir. dilediğiniz zaman yeni fotoları çekip anlık halini de gösterebilirim.


 


CİDDİ ALICILAR MESAJ ATSIN LÜTFEN !! 700 den 550 ye düşürdüm cidden aciliyeti var teşekkürler anlayışınız içinhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-online-karakter-clash-of-clans-101-level-koy-152074938/detay/


 


Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.