Jump to content
Apple iOS 12.4 sürümünü imzalamayı durdurdu!
Sign in to follow this  
Burak Ünver

Body'e başlayacağım önerileriniz

Rate this topic

Recommended Posts

Ya şimdi düşündüm de öğlen zaten ekmek arası kahvaltı zaten öyle akşam 4-5-6 dilim gözümü karartsam yaparım bunu gibi ben bu akşam düşüneyim biraz

ilk baslarda zorlanicaksin ama sonra kilo verdikce heveslenip devam ettikce ne kadar iyi yaptigini anliyacaksin diyetisyene de gitsen oda sana bunlari yazip veriyor bir dunyada parani aliyor eger istersen yapamiycagin sey degil unutma oglen ekmek arasi degilde domates salatalik vb seylerle salata ile gecir sabah ekmeksiz corba ic aksamda salata meyve vb ye gor bak nasil basarili olursun onemli olan kararli olmak gerisi kolay bence dusun ve bir an once basla yaz geldi fit olmak lazim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ilk baslarda zorlanicaksin ama sonra kilo verdikce heveslenip devam ettikce ne kadar iyi yaptigini anliyacaksin diyetisyene de gitsen oda sana bunlari yazip veriyor bir dunyada parani aliyor eger istersen yapamiycagin sey degil unutma oglen ekmek arasi degilde domates salatalik vb seylerle salata ile gecir sabah ekmeksiz corba ic aksamda salata meyve vb ye gor bak nasil basarili olursun onemli olan kararli olmak gerisi kolay bence dusun ve bir an once basla yaz geldi fit olmak lazim

Sabah çorba işi sakat. Gibi peynir ve salata yesek?

oda olur ben cesitlilik olsun diye corba dedim

oda olur ben cesitlilik olsun diye corba dedim

O zaman sabah (tatil zaten yaparım olmadı) çorba öğlen salata akşam da meyve yoğurt bişeyler yapıp yesem oldu bu iş galiba ben bi de devlet hastanesine gideyim diyetisyene bakalım o ne diyecek (merakımı gidermek için) biliyormusun ben bu yemek işinden acayip zevk alırım hem yapar hem yerim ama bu kilo canımı sıkmaya başladı kendimi çok hantal hissediyorum artık bişeyler yapmam lazım bakalım başlayayım haftasonu sizin diyete bakalım nasıl hissedicem çok sağolun tavsiyeleriniz için

O zaman sabah (tatil zaten yaparım olmadı) çorba öğlen salata akşam da meyve yoğurt bişeyler yapıp yesem oldu bu iş galiba ben bi de devlet hastanesine gideyim diyetisyene bakalım o ne diyecek (merakımı gidermek için) biliyormusun ben bu yemek işinden acayip zevk alırım hem yapar hem yerim ama bu kilo canımı sıkmaya başladı kendimi çok hantal hissediyorum artık bişeyler yapmam lazım bakalım başlayayım haftasonu sizin diyete bakalım nasıl hissedicem çok sağolun tavsiyeleriniz için

rica ederim hayirli geceler

• Like 1

Spor ve düzenli beslenmede bitiyor herşey.

Ekmek,tuz,şeker,un bunlar hayatından çıkacak.

Yediğin tek şeker meyve olacak.

Protein için: tavuk göğüsü,yumurta,lor peyniri,abartmadan'da kırmızı et,balık vs olabilir.

Eger eksik varsa protein tozuyla takviye edersiniz.

Karbonhidrat içinde yulaf,bulgur,tam buğday ekmek,baklagiller tercih edilebilir.

Vücut geliştirme yapıyor iseniz, kilonuzun iki katı protein almanız öneriliyor.

Yağ yakmak için: Protein alımını kesmeyin karbonhidratı azaltın. Yağ ile birlikte kas'da kaybedeceksiniz bunun kaçarı yok kas kaybını minimum'da tutmak için proteinleri sakın kesmeyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by Deagles48
  • Like 1

Spor ve düzenli beslenmede bitiyor herşey.

Ekmek,tuz,şeker,un bunlar hayatından çıkacak.

Yediğin tek şeker meyve olacak.

Protein için: tavuk göğüsü,yumurta,lor peyniri,abartmadan'da kırmızı et,balık vs olabilir.

Eger eksik varsa protein tozuyla takviye edersiniz.

Karbonhidrat içinde yulaf,bulgur,tam buğday ekmek,baklagiller tercih edilebilir.

Vücut geliştirme yapıyor iseniz, kilonuzun iki katı protein almanız öneriliyor.

Yağ yakmak için: Protein alımını kesmeyin karbonhidratı azaltın.

Ne yani 100 kiloyum 200 kilo protein mi alacam

Ne yani 100 kiloyum 200 kilo protein mi alacam

Burada biraz daha detaya girmek gerekiyor. Önce yağ-kas kütlenizi ölçtürün, diyetisyenler bunu yapıyor. Daha sonra vucudunuz'daki yağsız kas kütlesini baz alarak protein alımını ayarlayın.

Edited by Deagles48

Banada lazım böyle bir 27 kilo falan vermek.

Kilo vermiş arkadaslara bur sorum var kalplerinin durumu kilolu iken nasıldı zayıf iken nasıl oldu ?

Genç yaşta pek sıkıntı olmuyor. Kiloluyken neyse şimdi de o halde. Buna en iyi cevabı kalbinden az ya da çok rahatsızlık yaşamış arkadaşlar verecektir.

2haftadır rejimdeydim. Sürekli kilo veriyodum. 7 kilo filan vermiştim. Sonradan farkettim. Evdeki tartının pili git gide azalıyomuş ondan öyle kolay kolay veriyomuşum.

2haftadır rejimdeydim. Sürekli kilo veriyodum. 7 kilo filan vermiştim. Sonradan farkettim. Evdeki tartının pili git gide azalıyomuş ondan öyle kolay kolay veriyomuşum.

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHZAAHAHAHAHAHHAHAHHA gece gece yine yaptınız yapacağınızı :D:D:D

• Like 1

HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHZAAHAHAHAHAHHAHAHHA gece gece yine yaptınız yapacağınızı :D:D:D

:( metabolizmam yavaş ben napiyim :D

Şerif abimizin söyledikleriy çok pis gaza geldim

Beni o olaydan sonra kimse gaza getiremez :D tam 7 kilo vermiştim :)

Bi okuyayım o yazılanları :) belki Bi umut.

kardes bak yiyeceklerin sabah corba ekmeksiz bir kase oglen salata ve yogurt doyana kadar ye ve yagsiz tuzsuz olmasi sart degil hatta yagi tuzu normal at yoksa berbat tadlardan sikilirsin hatta salatana ton baligi tavuk haslanmis misir tabeleri vb de atabilirsin

aksam da meyve her turden meyve olur misal yogurt a kiraz at ve oyle dene super oluyor karpuz kaysi seftali nektari elma ne bulursan iste ye meyve yemeyi abartma diyenler var ama sen aciktikca meyve ye korkma

yememen gereken seyler hamur isi yeme pilav ekmek vb yeme asitli iceceklerden uzak dur tatlilardan da oyle

icecek olarak ayran su vb ic zaten havalar sicaklamaya basladi bol bol su ic benim uyguladigim diyet bu ve ne zaman kilo alsam bu diyeti yapiyorum ve en fazla 2-3 ayda en az 15- 20 kilo garanti firsatin imkanin varsa bol bol kosuya cik

Hacı hiç sağlıklı değil bu dediklerin. Verdiklerini fazlasıyla geri alırsın bu diyetle.

Hacı hiç sağlıklı değil bu dediklerin. Verdiklerini fazlasıyla geri alırsın bu diyetle.

kardesim hicde oyle degil rejimi birakinca yemeklere saldirmazsan hic birsey olmuyor

onemli olan kendine hakim olmak valla daha az once uzun suredir gormedigim bir ablamizi gordum sen nasil bu kadar zayifladin dedi gozlerine inanamadi ama suda var ben spor da yapiyorum diyetle birlikte

kardesim hicde oyle degil rejimi birakinca yemeklere saldirmazsan hic birsey olmuyor

onemli olan kendine hakim olmak valla daha az once uzun suredir gormedigim bir ablamizi gordum sen nasil bu kadar zayifladin dedi gozlerine inanamadi ama suda var ben spor da yapiyorum diyetle birlikte

Kas ve su kaybedersin bu diyetle. Yag yakmazsın. İncelirsin ama tamamen faydasız. Spor da yapmasan şimdiye belkide mortingen. Ciddiyim. Hacı sen bi bilene sor bu işi. Düzgün program yapsın. İnsanlar ölmesin

aslinda eve gecince oncesi ve sonrasi diye resim mi atayim ne ;-))) o zaman anlarsiniz nasil fark etmis

aslinda eve gecince oncesi ve sonrasi diye resim mi atayim ne ;-))) o zaman anlarsiniz nasil fark etmis

Protein almıyosun hacı sen? Akşam yemek yememek diye diyet olmaz. Meyve en fazla 1 tane yenmeli yoksa hepsi yag olarak depolanır.

Ayrıca öğlen salata ve yoğurt ne demek. Hacı direk bırak sen bu diyeti. Başımıza kalıcan. Şahit yazcaklar. :(

Protein almıyosun hacı sen? Akşam yemek yememek diye diyet olmaz. Meyve en fazla 1 tane yenmeli yoksa hepsi yag olarak depolanır.

ben sonuca bakarim bu sok diyet su an son derece normal yemek yiyorum ozellikle yumurta et balik vb yiyorum meraklanma

sadece kilolari atana dek di o sok diyet kiloyu verdikten sonra su an sadece ekmek yemiyorum ve gazli iceceklerden uzak durup sporumu yapiyorum :-)

ben sonuca bakarim bu sok diyet su an son derece normal yemek yiyorum ozellikle yumurta et balik vb yiyorum meraklanma

sadece kilolari atana dek di o sok diyet kiloyu verdikten sonra su an sadece ekmek yemiyorum ve gazli iceceklerden uzak durup sporumu yapiyorum :-)

O zaman başkalarına önerme hacı sen şanslıymışsın. Ölmediğine şükret. Diyet günü sayısınca oruç tut. (Ramazan haricinde). Her ay için bir kurban kes. Ama kimseye önerme. Birini öldürmek iyi bişey olmaz :))

e2ugeqah.jpg

e8e7a5ub.jpg

kardes ben duzenli saglik kontrolunden gecen biriyim ve kan bagiscisiyim sorun olsa sence benden kan alirlarmi neyse siz bosverin benim diyetimi

kimse yapmasin sakin

oncesi ve sonrasi foto lara bakin lutfen ayni kisi ve arada ne kadar yas farki gorunuyor

oncesi ve sonrasi foto lara bakin lutfen ayni kisi ve arada ne kadar yas farki gorunuyor

Hocam iyi güzel de her bünyede tutar mı bi de o var

kardes ayni evde 3 kisi 90 kilo uzerindeydik ben ve iki kardesim 3 umuzde ayni diyeti yaptik hatta bir kardesim 100 kilonun uzerindeydi ve kiz arkadasi bile yoktu kilolu diye ama su an manken gibi oldu kardesim ve cok guzel bir kizla cikiyor

herkeste ise yarar ama irade lazim

bu diyeti yapmaya

bakin size cok kolay bir diyet soyliyeyim uzun zaman alsin ama sonuc alayim derseniz ekmek yemeyin kendiliginizden kilo verirsiniz

Ali kardeşim yapma kendine yazık edersin ben sana Bi program hazırlarım istersen.

Şeref kardeş tamam sende ile yaramışsa bile sağlıksız. Yani bizim buralarda elmaya elma, armuta armut, sağlıksıza da sağlıksız denir.

benim diyetim sagliksiz olup kesinlikle yapilmamasi onerilir konuyu burda kapatiyorum kendi adima sevgiler arkadaslar

• Like 1

benim diyetim sagliksiz olup kesinlikle yapilmamasi onerilir konuyu burda kapatiyorum kendi adima sevgiler arkadaslar

Hacı böyle Trip atar gibi yapmayaydın iyiydi bak. Bende bişey bilmesem konuşmam . Neyse yanlış anlama işte. İyi geceler.

Hacı böyle Trip atar gibi yapmayaydın iyiydi bak. Bende bişey bilmesem konuşmam . Neyse yanlış anlama işte. İyi geceler.

ne trip atayim sen sagliksiz dedin bende seni tasdikledim istedigin bu degilmiydi

daha ne yapayim sizi mutlu etmek icin

burasi forum ve fikir belirtmek serbest yani sorun yok

kimse yazdiklarimi yapsin diye yasa filan yok

isteyen diyetisyene gidip para verir isteyen istedigini yapar hayirli aksamlar

• Like 1