Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Sin0w

IOS 7.1 YAYINLANDİ

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar iphone 5s için GSM mi CDMA mı olup olmadığını aşağıdaki resimden öğrenebilrisiniz..

attachicon.gifAdsız.jpg

Daha fazlası için :

http://support.apple.com/kb/HT3939?viewlocale=tr_TR

5s global ipsw dosyasi 6.2 diye basliyor ama burada belirttiginiz 5s icin a 1457 GSM 6.1 ile basliyor saglikli olduguna eminmisiniz kaynagin ben A1457 nin CDMA OLDUGUNU SANIYORUM

Gold 32 Gb / 64 Bit ile .....

5s global ipsw dosyasi 6.2 diye basliyor ama burada belirttiginiz 5s icin a 1457 GSM 6.1 ile basliyor saglikli olduguna eminmisiniz kaynagin ben A1457 nin CDMA OLDUGUNU SANIYORUM

dostum linke bakarsan apple linki olduğunu gorebilrsin...

Hızlanma var çok hızlı olmuş

Gps işareti artık sürekli görünüyor aktif olduğunda içi doluyor

Klayve değişmiş güzel olmuş

Bildirim kısmında bildirimleri silince kocaman bildirim yok yazıyor

Gözüme çarpanlar bunlar

Ciddi bir hızlanma var çok iyi

IPhone tapatalk uygulaması ile gönderildi...

ip 5  in cmda ve gsm modellerinin linkleri ters verilmiş ...

ip 5  in cmda ve gsm modellerinin linkleri ters verilmiş ...

alakası yok ters değil ayrıca linklerden şüphe edenler itunese takıp sadece indir seçeneğini tıklasınlar

boş mesaj yazmayı ne seviyosunuz .. ip 5  gsm im war 7.1 beta 5 yüklü ... itunes ten güncellenmiyor .. ilk mesaj da verilen linklerden gsm i yükledim firmware hatası veriyor döndüm yabancı sitelerden yükledim orda da hata verdi ... cdma sını indirdim güncelledi .. ayrıca bu linkler copy  paste .. aynı sorun yabancı sitelerde verilen linklerde de var  .. 

sallamadan bi araştırın bizzat kendi yaşadığım sorun !!

Arkadaşlar iphone 5s için GSM mi CDMA mı olup olmadığını aşağıdaki resimden öğrenebilrisiniz..

attachicon.gifAdsız.jpg

Daha fazlası için :

http://support.apple.com/kb/HT3939?viewlocale=tr_TR

Buraya bakarak bende iphone 5s a1457 için gsm indirdim fakat yazılım uygun değil hatası aldım cdma indirdim kurdum bilginize

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar 5s lerde bir sorun olan multitasking den ana ekrana tikladiginda sonradan oturma sorunu duzeltilmismi gecen varmi 5s 7.1 e

evet dostum o sorun giderilmiş, giderilmesine en çok sevindiğim şey , iğrenç can sıkıcı birşeydi telefondan soğutuyordu.

• Like 2

getios.com a halen düşmemiş arkadaşlar temiz kurulum yapmak için download linki varmı,

iTunes ile temiz kurulum yapabilirsin

Sent from my iPhone 5s 32gb Gold, using Tapatalk on ios 7.0.6, from The Netherlands iMessage: yukhalilsel@yahoo.nl

Bende 7.0.6 gorunuyor ota da.. Once bunu mu yuklemek gerekicek?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Telefon jb'liyse bilgşsayarda itunes üzerinden güncellemen gerekecek

Sent from my iPhone 5s 32gb Gold, using Tapatalk on ios 7.0.6, from The Netherlands iMessage: yukhalilsel@yahoo.nl

evet dostum o sorun giderilmiş, giderilmesine en çok sevindiğim şey , iğrenç can sıkıcı birşeydi telefondan soğutuyordu.

Benimde en çok sevdiğim olay o oldu acaip can sıkıyordu şusn yok Ama.

Iphone yi bul u kapatmadan ayarlardan guncelleye bilirmiyim

Arkadaşlar, Benim ip5 safe moda attı hard reset yaptım ve şuan elmadan sonra dönen zaman çarkında kalıyor, sonra yeniden kapanıp aynı şekilde devam ediyor. Açılmıyor bir türlü. Var mı bir çaresi yoksa 7.1 mecburi istikamet mi ?

Arkadaşlar, Benim ip5 safe moda attı hard reset yaptım ve şuan elmadan sonra dönen zaman çarkında kalıyor, sonra yeniden kapanıp aynı şekilde devam ediyor. Açılmıyor bir türlü. Var mı bir çaresi yoksa 7.1 mecburi istikamet mi ?

semi restore çare olabilir mi acaba?

4- 4S için vazgeçilmez sanırım bu güncelleme.

Arkadaslar bence jailbreak i kaybedecek derede bisey yok heleki 5 ve 5s i olanlar icin.

iPhone 5S 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Aşırı derece hızlanma telefonumda ama batarya daha çabuk bitiyor gibi sanki, 6 saat dayanan telefonum şimdi 4-5 saat anca...

Aşırı derece hızlanma telefonumda ama batarya daha çabuk bitiyor gibi sanki, 6 saat dayanan telefonum şimdi 4-5 saat anca...

Batarya hakknda ilk günde yorum yapmak çok yanlış.

Ancak yeni sürümü bir hafta kullandıktan sonra sağlıklı yorum yapmak mümkündür dostum

Batarya hakknda ilk günde yorum yapmak çok yanlış.

Ancak yeni sürümü bir hafta kullandıktan sonra sağlıklı yorum yapmak mümkündür dostum

Haklısınız hocamda çok canımı sıkıyor bu batarya konusu, kısa sürede bitmesi :D

Hayırlı olsun elimizde patladı 7.0.6 :D 7.1 Beta 5'e geçmiştim daha 2 gün önce, çıksa bile gm çıkar dedik direk final çıkardılar imzalar da gitti kaldık ortada. :D

Bana batarya daha iyi gibi geldi.

iOS 7.1 Beta 5

Süper daha hızlandı cihazım 5s kullanıyorum arama cevaplama ve kapama çok hoşuma gitti

• Like 1