Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
engineer79

Mac-Torrents.me Sitesi Hk.

Rate this topic

Recommended Posts

İyi günler arkadaşlar. Forumumuzdaki program ve oyun arşivi dışında alternatif olarak sadece torrent içeren yeni kurulmuş (2 ay kadar oldu) ve sadece davetiyeyle üye kabul eden bir site mevcut; Mac-Torrents.me. Bu sitede MAC ile alakalı aklınıza gelen hemen hemen herşeyi torrent olarak indirme imkanı bulabilirsiniz. Site yakında MAC uygulamaları konusunda en kapsamlı site olacak diye düşünüyorum; derli toplu ve çalışması garanti olan torrentler mevcut olması zaten bayağı ilgi çekecek. Bu nedenle sizlere de yararı olmasını istediğimden denemenizde fayda var diye düşündüm.  Üye olmak isteyenler PM'den bana mail adreslerini atabilirler. 

https://mac-torrents.me/

Ek bilgi: Üye olduktan sonra site kurallarını gözden geçirin. Sadece indirme yapanların zaman içerisinde hesapları siliniyor. (belirli bir ratio sınırı var)  Yani indirmenizin yanında upload da yapmanız gerekiyor.

Sitenin çalışmaması durumunda şu siteyi kullanabilirsiniz:

http://www.mac-torrents.com

Selam ve saygılarımla.

• Like 14

çok işime yaracak teşekkürler özeldem mail adresimi gönderiyorum

• Like 1

çok işime yaracak teşekkürler özeldem mail adresimi gönderiyorum

Rica ederim.

Hocam mail aldım Allah razı olsun..

Amin, cümlemizden.

Mail adresimi yolladım. Çok teşekkürler şimdiden.

• Like 1

teşekkür ederim hocam üye oldum..

• Like 1

Mac kullanıcıların işine çok yarayacak. Bana özel davetiye yollamış. Candaş'a buradan teşekkürlerimi sunuyorum :)

Edited by ahmethan
  • Like 1

Ben gönderdim davetiye de gönderdiniz. Fakat linki tikladigimda davetiye geçersiz mesajı aldım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Bende gonderdim. Simdiden tesekkurler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like 1

Ben gönderdim davetiye de gönderdiniz. Fakat linki tikladigimda davetiye geçersiz mesajı aldım. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Tekrar göndereceğim size. Olmadı başka bir emalı adresiniz varsa onu PM atın, gmail gibi.

Tapatalk kullanılarak iPhone'umdan gönderildi.

ustad mail adresimi yolladım davetiye için şimdiden teşekkürler...

• Like 1

davetiye gönderdim demişsiniz ama davetiye için link gelmedi. mail adresimi özelden yollamıştım size. sadece davetiye gönderdim diye mesaj atmışsınız. maile baktım orada da yok. ilginirseniz sevinirim

davetiye gönderdim demişsiniz ama davetiye için link gelmedi. mail adresimi özelden yollamıştım size. sadece davetiye gönderdim diye mesaj atmışsınız. maile baktım orada da yok. ilginirseniz sevinirim

Sanıyorum sitede bu konuyla alakalı geçici bir problem var; görebildiğim davet ettiğim kişilerden sadece gmail ve Apple hesabı olanlar üye olabildi.  Site sahibiyle görüştüm, önlem alacak.  Varsa gmail veya Apple hesabınız, yazın özelden ona da davetiye yollayayım.

Sanıyorum sitede bu konuyla alakalı geçici bir problem var; görebildiğim davet ettiğim kişilerden sadece gmail ve Apple hesabı olanlar üye olabildi.  Site sahibiyle görüştüm, önlem alacak.  Varsa gmail veya Apple hesabınız, yazın özelden ona da davetiye yollayayım.

Banada gönderdim demişsiniz ama davetiye için link gelmedi.Size gönderdiğim mail apple hesabımın maili.Teşekkürler.

Banada gönderdim demişsiniz ama davetiye için link gelmedi.Size gönderdiğim mail apple hesabımın maili.Teşekkürler.

Apple hesabı derken icloud, me gibi hesaplardan bahsediyorum.  Bunlar da olmadıysa gmail hesabı, gmail sıkıntısız.

Siteye kaydolma, geçici bir süre için davetiyesiz aktif olmuştur.

Siteye kaydolma, geçici bir süre için davetiyesiz aktif olmuştur.

Bilgilendirme için teşekkür usta sayende kayıt oldum
  • Like 1

oneri icin tesekkurler admin :) ama zaten bisey lazim olunca sen isimizi goruyorsun. senden ala torrent sitesimi var :D :D ( uye oldum ne olur ne olmaz diye )

ben direk uye oldum hic bisey istemedi sanirim uyelik acilmis.

Edited by zokedici
  • Like 1

Üye oldum. Oldukça geniş bir arşivi var. Teşekkür ederim.

• Like 1

Site yeniden davetiye ile üye almaktadır.  Üye olmak isteyenler bana PM'den mail adreslerini yollayabilirler.