Jump to content
Güncelleme ile alakalı Devamını oku... ×
SinantaspinaR

iphone 4 ios 6 sürüme düşürme kesin ÇÖZÜM !

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Evet sevgili arkadaşlar çoğu iphone 4 kullanıcılarinin en büyük sorunu ios 6 cydia üzerinden alınan shsh kayıtlarının 

sorunlu olmasi tinyumbrella ile bulunan shsh kayıtarının iFaith kabul etmemesi gibi bir çok sorun...

Birde şu yolu deneyin derim size çünkü ben ve Site üyelerimizden ''Buzadam'' abimiz bu  şekilde ios 6.1.3 geri döndük.

Telefonunuz acıldığı zaman cydia(jailbreak) olmuyor eğer isterseniz sonra kendiniz yapıyorsunuz ve telfon kapandiğinda pc gerek kalmıyor normal herşey yani ;)

Yapmaniz gerekenler çok bait.

25pp pprogrammını bilgisayariniza kurun :

daha sonra acıyoruz programı

1.

wMrjz7.jpg

2.xYAA2D.jpg

Fotoğrafta görüldüğü gibi Shsh kayıt kontrolu yapıyoruz büyük bir ihtimalle hemen hemen hepsini gösterecek :D

size verilen shsh kayıtlarını bir bir deneyin iFaith ile inşallah sorunsuz geri dönüş yaparsiniz...

Not: Ben denedim oldu bir umud ile belki benim gibi sorunlu shsh kayıtlari olan arkadaşlarda bu şekilde geri dönüş yapabilirsiniz.

Başka sitede Paylaşmak isteyen arkadaşlar LÜTFEN KAYNAK BELİRTİN.

ALİNTİ DEĞİL.

tarihinde snntspnr tarafından düzenlendi
  • Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Telefonu tamamen kapatınca bilgisayar olmadan açabiliyor muyuz peki ?

Kesinlikle öyle bir durum yok.

tarihinde snntspnr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6.1.2 denedinizmi. Zira o sürüm sorunlu ben snowbreeze ile 6.1.3'e denüş yapmıştım tek olması gereken iTunes eski versiyon.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

6.1.2 denedinizmi. Zira o sürüm sorunlu ben snowbreeze ile 6.1.3'e denüş yapmıştım tek olması gereken iTunes eski versiyon.

onlari denemeye firsat olmadi direk ios 6.1.3 görünce çünkü ben ios6.1.3 shsh kaydını hatırladiğimi zannetmiyorum da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonuc kesinlikle olumlu ne tus kilidi sorunu var nede kapatinca acilmama sorunu.sorunsuz ios 6 surumlerinden birine donebilirsiniz ondan sonra pasa gonlunuz isterse jb yaparsiniz yada yapmassiniz size kalmis.

Bu arada snntspnr arkadasimiza cok tesekkurler. Yontemi bulan odur.

İpad air ile gönderildi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deneyelim bakalim

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!