Jump to content
Apple iOS 12.4 Sürümünü İmzalamayı Durdurdu !
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
@RzU

iPhone 6 geliyor

Rate this topic

Recommended Posts

Tayvanlı elektronik cihaz üretim şirketi Pegatron, gelen yoğun talepler sonrası birkaç hafta içerisinde üretimine başlayacağı iPhone 6 için yeni fabrikalar açarak işçi alımına başladı.

•  
0

Yılın ikinci çeyreğinde üretimi planlanan ve birkaç hafta sonra üretimine başlanacak iPhone6‘ya talebin diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi çok olması bekleniyor. Birçok uzman iPhone 6’nın piyasada çok talep göreceğini belirtirken bazı analistler yorumlarında Apple’ın yeni telefonu için 90 milyon sipariş verildiğini iddia ediyor. Daha büyük bir ekrana sahip olacağı söylenen Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 6’nın ayrıca A8 işlemci, dört çekirdekli grafik ve daha fazla gelişmiş bir 10 mega piksellik kameraya sahip olacağı belirtiliyor. Uzmanlar ayrıca üretimine başlanacak olan iPhone 6’nın bu yaz raflarda yerini alabileceğini belirtti.

fft16_mf4176106.Jpeg

Heyecanlandim :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Keske kesin bilgiler olsa. Gercege en yakın tahminler sadece :)

Tapatalkalkar Dal Sarkar Dal Sarkar Tapatalkalkar :)

Stiv reyiz gitti gideli değişim furyası başladı zaten..

Ama uzunlayan ekran piyasa rekabeti için genişler de..

He bence çok ta kötü olmaz.. Gelişicek olan sensör ve işlemci zaten olağan şeyler. Beklemeye devam ediyoruz.. Ama asıl merak konusu tabi ki fiyat...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Like 1

Bu yaz raflarda olabileceğine hayatta ihtimal vermiyorum... Bu yaza anca iOS 8in betalar çıkmaya başlar.. iPhone 6 aynı 5ste olduğu gibi eylül-ekimde anca tanıtılır...

• Like 1

bugüne kadar yazın rafa konulmuş yeni iphone görmedim böyle şeyler eylülde tanıtılır ekim gibi heryerde satışa sunulur, tabii başta 3500 liraya türkiyede satılır sonra millet aa çok pahalıymış der. Bence senaryo aynı önemli olan telefonun özellikleri yoksa ileride 2100 liradan fazla satılacağını zannetmiyorum.4 sene önce aldığım iphone 4 o zaman 2400 liraydı şimdi 2150ye 5s var :)

Edited by Berkayim9

bugüne kadar yazın rafa konulmuş yeni iphone görmedim böyle şeyler eylülde tanıtılır ekim gibi heryerde satışa sunulur, tabii başta 3500 liraya türkiyede satılır sonra millet aa çok pahalıymış der. Bence senaryo aynı önemli olan telefonun özellikleri yoksa ileride 2100 liradan fazla satılacağını zannetmiyorum.4 sene önce aldığım iphone 4 o zaman 2400 liraydı şimdi 2150ye 5s var :)

Artık 3500₺ gibi yüksek fiyatlar olmaz apple store açılıyor hatta onlin satış yapılıyor.

iPhone 5s space gray 32gb

Artık 3500₺ gibi yüksek fiyatlar olmaz apple store açılıyor hatta onlin satış yapılıyor. iPhone 5s space gray 32gb

doğru diyosunuz çok doğru fakat ip6 çıktığında apple store dan önce getirmek isteyen firmalar insanlar olacak? Bildiğiniz üzere ilk amerika veya çinde tam olarak bilmiyorum satışa sunuluyor ondan sonra diğer store lara ileriki tarihler veriliyor

İyi güzel diyorsunuzda sağlamlık adına hiç bir adım attımı apple 4s sonra bütün iphoneler sağlamlık atına hiç birşey ifade etmiyor içi dolu ama dışı boş :)

Edited by dorbajar

Spekülasyon bunlar. Anca çıktıktan sonra belli olur herşey.

Sent from my iPhone 5s 32gb Gold, using Tapatalk on ios 7.0.6, from The Netherlands iMessage: yukhalilsel@yahoo.nl

Bence artık bataryanın daha uzun gitmesi için ellerinden geleni yapmalılar artık 2 bin tl nin üzerinde para veriyoruz akıllı telefon alıyoruz fakat oynayamıyoruz şarjımız biter diye hep tedirginiz şarjımız bitmemesi için ne yapıyoruz parlaklık ayarlarını düşür 3G yi kapat fazla oyun oynama fazla chat yapma v.s bunları şöyle gönül rahatlığı ile yapamayacaksak örnek vereyim 3310 ( fatmagülün  ) ne suçu var :D:D:D nokta.

• Like 3

banada yazın iphone tanıtılmaz gibi geliyor fakat. 2010 yılında haziran ayında tanıtılıp haziran sonunda satışına başlanan IPHONE 4' tür. Kimse demesin yazın çıkan iphone görmedim diye.

• Like 1

Ben kamerayı yükselteceğini sanmıyorum bu modelde Apple'ın. Ara modele bırakırlar onu :)

• Like 1

İphone 6 çıkmayacak. İphone5slx çıkacak. İphone6 diyen arkadaşlar sallamasın...

• Like 1