Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
canfacan

119 dolarlık ücretsiz ve lisanslı uygulama

Rate this topic

Recommended Posts

Mac uygulamalarını tanıtmayı arada atlıyorum, farkındayım. Ancak kendimi affettirmek için tüm Sihirli Elma okuyucularıyla bu sefer oldukça güzel ve tamamen ücretsiz bir uygulama paketini paylaşmak istiyorum. Toplamda $119 değerindeki bu 7 uygulama, sadece bu paket içerisinde tamamen ücretsiz! :)

sihirli-elma-mac-uygulama-paketi-app-bun

Sihirli Elma’da dönem dönem farklı uygulama paketlerini paylaşıyorum. İçlerinde 8-10 uygulama içeren bu uygulama paketleri, çoğunlukla tanesi $30-$50 arasında değişen ücretlere sahip olan uygulamaların bir araya gelmesinden oluşuyor ve toplamda ise $40 gibi cüzi bir ücrete satılıyor.

Ancak bu sefer durum farklı. İçerisinde 7 adet uygulama içeren bu paket tamamen ÜCRETSİZ! :)

“The Mac Freebie Bundle 3.0” adındaki paketin içerisinde farklı ihtiyaçları karşılayan 7 uygulama yer alıyor:

• X-Mirage
  • ClipBuddy
  • Elmedia Player Pro
  • cf/x Mosaic
  • Vidiary Video Journal App
  • Bits
  • Sweetie

Daha önce bunları hiç duymuş muydunuz bilemiyorum ama ben hepsinin adını ilk defa duygum açıkçası. Bu sebeple 1-2 cümleyle de olsa hepsini kısaca tanıtmak iyi olur diye düşünüyorum. X-Mirage

iOS cihazlarınızın ekranını Mac’inize yansıtmak ister misiniz? X-Mirage uygulaması, iPhone veya iPad’imizinekranındaki görüntüyü kablosuz bir şekilde, sanki Apple TV üzerinden televizyonumuza yansıtır gibi,Mac’imizin ekranına yansıtmamızı sağlıyor.

sihirli-elma-mac-uygulama-paketi-app-bun ClipBuddy

Sıklıkla kes/kopyala/yapıştır komutlarını kullanıyorsak, ClipBuddy uygulaması her kes/kopyala komutunun kaydını tutuyor ve bunları kolay bir şekilde organize etmemizi sağlıyor.

sihirli-elma-mac-uygulama-paketi-app-bun Elmedia Player Pro

Streaming videoları kaydetmemizi sağlayan Elmedia Player Pro, web sitelerinde animasyonları ve normalde kaydedemeyeceğimiz videoları istediğimiz şekilde kaydetmemize imkan tanıyor. Eğer istersek YouTube vb. sitelerdeki videoları da kolayca kaydedebiliyoruz.

sihirli-elma-mac-uygulama-paketi-app-bun cf/x Mosaic

Fotoğraf ve resimlerimizi kolayca mozaik desenlere dönüştürebileceğimiz bir uygulama. Tarifi biraz zor, ancak seçilen bir fotoğrafın içeriğini, tekrar eden küçük imajlarla dolduruyor diyebilirim sanırım. :)

Siz en iyisi aşağıdaki resimlere ve kendi web sitesine göz atın ne demek istediğimi daha iyi anlayabilmek için. :)

sihirli-elma-mac-uygulama-paketi-app-bun Vidiary Video Journal App

Video günlük tutmamıza yardımcı olan bu uygulama sayesinde, Mac’imizin kamerasını kolayca kullanarak farklı günlükler tutabiliyor ve güvenle saklayabiliyoruz.

sihirli-elma-mac-uygulama-paketi-app-bun Bits

Yine bir günlük uygulaması olan Bits sayesinde kolayca Mac’imizde günlük tutabiliyoruz. Ancak Bits’in asıl güzelliği, bu günlüğü online ortamlara da aktarabilmesi. Yani bir Tumblr veya WordPress altyapısı ile çalışan blogumuz varsa, Bits sayesinde blog yazılarımızı Mac’imizde yazdıktan sonra istediğimiz zamaninternetteki blogumuza iletebiliyor ve kolayca yayınlayabiliyoruz.

sihirli-elma-mac-uygulama-paketi-app-bun Sweetie

Sweetie uygulaması fotoğraf ve resimlerimizi alarak hoş “ASCII art” denilen farklı bir görünüme sokuyor. “ASCII art” nedir kısaca tanım yapmak gerekirse, “resimlerimizin, yazı kullanarak tercihlerimize göre yeniden düzenlenmesi” anlamına geliyor.

Yani en basit haliyle, Notepad gibi bir uygulama kullanarak resim yapıyor, ama bunu çok daha şık yapıyor diyebiliriz. :)

sihirli-elma-mac-uygulama-paketi-app-bun Bu paketi ne zamana kadar alabiliyorum?

Her uygulama paketinde olduğu gibi bu pakete de sahip olmak için belirli bir süre var. Paketin geçerlilik süresi 7 gün sonra bitiyor. Bu sebeple beğendiğimiz bir uygulama varsa 1 hafta içerisinde karar verip almakta fayda var.

sihirli-elma-mac-uygulama-paketi-app-bun Pakete nasıl sahip olabiliyorum?

Paketi “satın almak” diye bir şey söz konusu değil, çünkü paket ücretsiz. :) Ancak bu her uygulamayı anında tıklayıp indirebileceğimiz anlamına gelmiyor.

Paket kapsamındaki uygulamalara sahip olmak için öncelikle web sayfasına giderek kayıt olmamız gerekiyor.

Paketin sayfası şurada: https://stacksocial.com/sales/the-mac-freebie-bundle-3-0

Sonrasında ise paketi bize ücretsiz sunan StackSocial’ı Facebook, Twitter veya Google Plus’ta takip etmemiz ve paketi bir defa paylaşmamız gerekiyor. Sadece bir platformda bunu yapmamız yeterli.

Bunları yaptıktan ve cebimizden tek bir kuruş çıkmadıktan sonra artık uygulama indirmek için gereken bağlantılara ve bize özel uygulama şifrelerine erişiyoruz.

"sihirlielma.com sitesinden alintidir."

• Like 1

benim hoşuma giden uygulamalar oldu sizinde haberiniz yoksa indirin istedim  ;)

Ücretsiz uygulamalar Genel Bölümünde tanıtıldığından uygun bölüme taşınmıştır.  Paylaşım için teşekkürler.

Çok iyi uygulamalar var.X-Mirage benim hoşuma gitti.

x-mirage'a bayılırsınız, hemen indirin derim kaçırmayın!