Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
esbejk1

iPhone 5C mi 5 mi

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar iphone 5C mi alınmalı 5'mi?Şahsen 5C'yi kasasından dolayı istiyorum resimlerde gördüğüm kadarıyla telefon kasasının kenarları ovallik var bu yüzden 5C tercih etmeyi düşünüyorum çünkü normal i5'i elime aldığımda elimi kesecekmiş gibi hissediyorum ve tutuşta zorlanıyorum.Özellik açısından aynı diye biliyorum sadece dış görünüm olarak yorumlarınızı bekliyorum

arkasında Apple olduktan sonra plastiğe bile plastik demem.Yani Samsung'un telefonlarından iyi olacağı kesin.Üstelik i5'in kenarlarında ki hafif darbelerden dolayı oluşan ezilmeler bence plastik olmasından daha kötü

Edited by esbejk1
  • Like 1

5c kaliteli telefon 5 den görsel olarak daha iyi eline aldıgonda güzel bir his veriyor 5 soguk kaliyo yanında. Plastik olması. Kötü degil. Basit bir plastikde degil. Samsung gibi doğadan ilham alınmadı ama ondan daa kaliteli :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

• Like 1

5c farklı seri 5 farklı ser böyle düşünmek lazım aslında biri 5s'in eski modeli diğeri bir konsept telefonu ve apple dahil hiçbirşeyin ilk neslini almayın çünkü üretilmiş olacak ama insanlar arasında test edilmediği için piyango gibi bişey ipad mini 1-2 mesela hemen retina ekran geldi ipad arkası gri oldu niye siyah kalmadı konsept olayı da vardı ama çizilme ihtimali çok yüksekti retina ekran geldi ilk çıktığında yokmuydu vardı ;)

Tip farkı haricinde, ne kadar tuhafta olsa, performans farkı da var. iPhone 5 iphone 5c'den daha hızlı diye test edilmiş. Bence alacaksan 5 seriyi al.

Sent from my iPhone 5s 32gb Gold, using Tapatalk on ios 7.1, from The Netherlands

o zaman 5  alıp düzgün bir kılıf kullanacaksın.Benim 5C'yi istememin tek nedeni arkasında kasanın oval olması, elde daha rahat tutuş imkanı sağlamasıydı.Peki bir de yanına ipad mini Retina nasıl gider?

• Like 1

o zaman 5  alıp düzgün bir kılıf kullanacaksın.Benim 5C'yi istememin tek nedeni arkasında kasanın oval olması, elde daha rahat tutuş imkanı sağlamasıydı.Peki bir de yanına ipad mini Retina nasıl gider?

Simit ayran

Künefe kaymak

Çiğköfte şalgam nasıl gidiyosa o da öyle gider ;)

• Like 2

Simit ayran

Künefe kaymak

kötü gider mi demek istedin :)

Simit ayran

Künefe kaymak

kötü gider mi demek istedin :)

Bunlar kötü gidiyosa dünyada iyi giden hiçbişey yok demektir

Ben 5c yi daha cok begeniyorum.5C almak daha iyi.Kenar soyulmalarini saymazsak 5 iyi telefon aslinda.Ama 5C tercih edilebilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Apple'dan ne kadar uzak kalmışım bu konuda anladım Apple i5'i piyasan çekmişte haberim yok.Anca stokta kalanlar var.şuanlık tercihim 5C'den yana ne kadar plastikte olsa çizikler daha az olacaktır diye düşünüyorum.

5S'inde uzay grisi hoşuma gidiyor ama çizilmeler kötü ben pek kılıf kullanmayı seven biriside değilim.

Şahsen çok kararsızım.

ve telefonları alabileceğim fiyatları size söyleyeyim

iphone 5S 16GB --> 1680 tl + KDV(Paralel ithalat)

iphone 5S 16GB --> 1780 tl + KDV(Türkiye Garantili)

iphone 5C 32GB --> 1450 tl + KDV(Türkiye Garantili)

Edited by esbejk1

Apple'dan ne kadar uzak kalmışım bu konuda anladım Apple i5'i piyasan çekmişte haberim yok.Anca stokta kalanlar var.şuanlık tercihim 5C'den yana ne kadar plastikte olsa çizikler daha az olacaktır diye düşünüyorum.

5S'inde uzay grisi hoşuma gidiyor ama çizilmeler kötü ben pek kılıf kullanmayı seven biriside değilim.

Şahsen çok kararsızım.

ve telefonları alabileceğim fiyatları size söyleyeyim

iphone 5S 16GB --> 1680 tl + KDV(Paralel ithalat)

iphone 5S 16GB --> 1780 tl + KDV(Türkiye Garantili)

iphone 5C 32GB --> 1450 tl + KDV(Türkiye Garantili)

5 yayında değil 4s yayında

4S 8Gb var o da yetmez yoksa 4S alırdım

simit ayran nasıl Bi fantazi :)

simit ayran nasıl Bi fantazi :)

Hacı cidden hiç simit ayran yemediysen ne bileyim yaşama yani :P

• Like 1

Edited by usluertan

simitle çay içilir kardeşim. :)

Olmaya sıhhat cihanda ayran gibi şurubat, gerekmez muhtevatı belirsiz herhangi bir meşrubat.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

tamam Süleyman hocam ona lafım yok ama simitlen gitmez diyom :)

Ayran ile simit gider mi yahu..Simit+Çay=Huzur

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Simit dedin mi akla çay gelir dostum :) hele ki temiz havada sakin bir kafayla sahilde manzaraya karşı... :)

simit ayran da çok güzel oluyor denemenizi öneririm.Tabi o güzelim sıcak çayla olduğu gibi olmaz ama yaz aylarında güzel bir alternatif Tavsiye ederim

simit ayran yahu şakamı yapıyonuz ben 1999 yılında bile yapardım bunu ilk okuldayken  ve hala yaparım çay la denedim hoş değil  simit ayran bende sana hayran :D

simit ayran yahu şakamı yapıyonuz ben 1999 yılında bile yapardım bunu ilk okuldayken  ve hala yaparım çay la denedim hoş değil  simit ayran bende sana hayran :D

İ.ne simitçiler artık ayran bile satmıyo ne idüğü belirsiz meyvesuları satıyolar bizim nesil son anda paçayı kurtarmış bizden küçüklerin ağzına simit sürdüğünden bile emin değilim ne yazıkki

Simitçiler toplu şekilde iPhone 5 yada 5c kullanmadıkça bu konuda en işleri var anlamadım.. Isteyen istediği gibi yesin simidini yav.

Konuyu açan kardeş, sen ne yaptın? Sesin soluğun kesildi. Aldın mı telefonu? Ne aldın? Hangisine karar verdin? Simitte kalmadı memlekette senden cevap beklemekten

Edited by yukhalilsel

iphone almayı biraz bekletmeye karar verdim ipad air alacağım.S3 miniyle yoluma devam ederim artık.belki ikinci el i4S bulursam temiz alabilirim.

Edited by esbejk1